Arama sonuçlarınız

1. Litzzman

OrionOnline | 1.8.x | Kafa Düşürme | Asalar | KitArena | Minigames | Bosslar | Nostaljik Server

Emin misin kardeşim ? Bir daha dene şu an açığız 10 civarı oyuncumuz var. Olmazsa clientden bi sürüm değiştir.
  2. Litzzman

OrionOnline | 1.8.x | Kafa Düşürme | Asalar | KitArena | Minigames | Bosslar | Nostaljik Server

Kardeşim internet sorunu vardı şu an açıldı :)
  3. Litzzman

Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 3 yıldır server işleriyle uğraşıyoruz. Uzun süreli serverlarımız oldu ve busefer kalıcı yapmayı planlıyoruz! Güzel yapıtlar. İşini bilen yetkililer. Adil bir server. Lagsız. Kaliteli ...
  4. Litzzman

Beklenen Minecraft Gift Code Çekilişi! - www.ayakkabi.al [Sonlandı]

http://resim.hosting/4js1nGo Hadi rastgele :ayran:
  5. Litzzman

> MucizeCraft < ( ILGILI ADMINLER ! ) - (MUCIZECRAFT.NITRADO.NET)

Buildlerin kötü olduğu emek hırsızı insanların olduğu başka serverlerle uğraşan oralarda reklam yapan klasik berbat serverlardan birisi MucizeCraft serverimizden gelen ilk 5 oyuncuya en iyi vipi vericez gibi şeyler yazıp çıkıyolar. Uğraşılmaya değmeyecek bir server.
  6. Litzzman

<ChorusMC> 1.7.2 |Editsiz|ArsalardaFLY|Minigames|Shot|PvPKoruyucu|AntiHack|BOSS|ASALAR|GEMİLER

Şu yazdığın kelimeler ettiğin küfürler beyin yaşını gösteriyor oyun içinde chat çok hızlı ilerlerken sen hayvan gibi spam yapıp aynı şekilde bunu diyordun: '' BURAK ABIII KAPIMI KİTLEYEMIYORUM BI BAKKKKKKK ! '' Şimdi senin gibi bi aptala nasıl yardımcı olalimki ? Ben kurucuyum 2-3 yıldır bu işle...
  7. Litzzman

<ChorusMC> 1.7.2 |Editsiz|ArsalardaFLY|Minigames|Shot|PvPKoruyucu|AntiHack|BOSS|ASALAR|GEMİLER

Merhaba arkadaşlar server tamamen yenilenmiş ve gereksiz her şey silinip daha sağlıklı bir server gelmiştir. Pet sistemi ve paralıench aktifdir! Güncel!
  8. Litzzman

Yorumunuz için teşekkürler bende öyle düşünüyorum illa bi karalama olucak zaten yapıcak bir şey yok :DGüncel !
  9. Litzzman

Senin kim olduğunu bilmiyorum bilmekde istemiyorum fakat geyik muhabbetini reklamımın altında değilde skype adresimde felan görüşelim bence. Birazcık saygın varsa tabii ki.
  10. Litzzman

Bende diyodum nerde bizi karalayanlar geç kaldın mockingjayy senin yapmış olduğun serverimizi şahsımızı karalamaktır. Biz oriononlinede kötü gittiğimiz için ChorusMC yeni bir sayfa olarak açtık sen ve senin gibilere ihtiyacımız yok. Karalamya saygısızlığa devam et hocam.
  11. Litzzman

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)
  12. Litzzman

Güncel arkadaşlar. 1.7.x olan hatayı düzelttik. 1.7.2 yaptık.
  13. Litzzman

ChorusMC Özellikleri/ Nedir Ne Değildir? ChorusMC 32 Kişilik - 7/24 Açık - Lagsız - Bugsuz - Sorunsuz - Hilesiz Sadece sizleri eğlendirmek amacıyla açtığımız Serverdir. Yapılarımız çok profesyonelce olmasada Schematic(Hazır) almayıp Kendimize özgü güzel bir server çıkartmaya çalıştık. Sizleri...
  14. Litzzman

***** CandyCraft ***** mc.candymc.net

Çok güzel bir server tebrik ederim.
  15. Litzzman

OriginalSurvival-Surival/Rpg-Zindanlar-Ticaret-Şehirler/Kaleler-AntiMaden-ZorSevenGel-VideoTanıtım

Merhaba arkadaşlar bugün size OriginalSurvival-Survival/Rpg serverinin tanıtımını yapıcağım. Öncelikle serverimiz zordur. Yani /tpa-/spawn-/warp gibi komutlar bulunmamaktadır. Yollar vardır kaleler şehirlere ve zindanlara giden oralardan yürüyerek veya atla gidilmektedir. Anti XRay vardır yani...
  16. Litzzman

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

Başvuru mesajı: *Forum kullanıcı adınız: Litzzman *Sadece gerçek adınız: Burak *Yaşınız: 16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 2,5 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Evet *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: CaptainSparklez,ItsJerryAndHarry,Fare...
  17. Litzzman

>> OrionCraft << [FACTİON-PVP] , ADALETLİ , PROFESYONEL , KEYİFLİ SERVER 1.7.2

Server bir süre sonra yeniden hizmetinizde ! Başka bir konudan reklam falan olmayacaktır.
  18. Litzzman

HasCraft - LAG BAKIMI VARDIR! 24 Saatlik Kapalı!

Taylan söyle o recep adam olsun :D
  19. Litzzman

OrionOnline | Hayaller Seni Bekliyor | 50 Kişi |

server güzel beyler
  20. Litzzman

{ORİON CRAFT = 7/24 } 1.6.2

Server çok güzel arkadaşlar herkesi bekliyoruzz :)
  21. Litzzman

>> OrionCraft << [FACTİON-PVP] , ADALETLİ , PROFESYONEL , KEYİFLİ SERVER 1.7.2

ORİONONLİNE.NİTRADO.NET OrionOnline serverı seçkin yetkili kadrosu oyun hakkında bilgiye sahip rehberleri, her ne kadar mükemmel olmasa da mimarları size gerçek oyunun zevkini tattıracaklar. Bizim oyundaki amacımız oyunun tadını vanillaya benzeterek değil, kaybetmeyi de kazanmayı da kolay...