Arama sonuçlarınız

1. L

Ronin Build Team | Son Olan Olaylar

Sen çok komiksin :) O konuda mesajlarımız silinmedi gayet kibar ve övgü dolu mesajlar atıldı. Bilip bilmeden konuşmanı doğrubulmuyorum
  2. L

Build Team Kuruyoruz!

Hayır çaldık xD
  3. L

Build Team Kuruyoruz!

Bizimle karşılaştırmayın yahu kendinizi neden olmasın ilerde biz doğar doğmaz mı öğrendik mimarlığı :)
  4. L

Aynı ayetleri yalanlayacağım diye ayetlerin bir kısmını kesen ateistler gibisin. Konuşmanın başını da atamaz mısın yoksa seni zorlar mı?
  5. L

Herkes görsün şu lanet konuyu.güncel!
  6. L

Build Team Kuruyoruz!

Len siz mitozla mı ürüyosunuz?! Sen şu konuya gel https://forum.gamer.com.tr/konu/ronin-build-team-son-olan-olaylar.214332/ . @sadolaswegas sen de çok iddialıysan bir yapı yap ve paylaş daha doğru dürüst yapın yok forumda. Her ota **** da Ronini alet etmeyin!
  7. L

[MİNEPAXS] Sizce Bu Faction Spawnı İçin Uygun Bir Duvar mı?

Kuleler hiç olmamış bence duvardan çok aklıma o takıldı
  8. L

[MİNEPAXS] Sizce Bu Faction Spawnı İçin Uygun Bir Duvar mı?

buyur başgan http://www.youtube .com/watch?v= CllvUeBAHAA boşlukları sil
  9. L

Moderatör olursam havuz, futbol sahası ya da basket potası vaadi vermiyorum ama herkes için daha...

Moderatör olursam havuz, futbol sahası ya da basket potası vaadi vermiyorum ama herkes için daha adil bir forum vaat ediyorum!1! :)
  10. L

Başvuru yaptım inşallah moderatör olurum da haksızlıklar azalır

Başvuru yaptım inşallah moderatör olurum da haksızlıklar azalır
  11. L

2.Çalışmam | SpeedBoat | By Red_

Gayet güzel ama biraz daha detay istiyor sanki :) Tavsiyem Babil Oteldeki tekneye bakabilirsin birazcık
  12. L

Öyle olsun

Öyle olsun
  13. L

Söylemem

Söylemem
  14. L

temsili yazmayı unutmuşun

temsili yazmayı unutmuşun
  15. L

Düzenledim kavga çıkartırlar yine :3
  16. L

Aha açığımızı yakaladılar kaçın zaten arıyolardı ya.. İşleri yok zaten sürekli roninin açığını nasıl buluruz diye düşünüyorlar
  17. L

Bazı moderatörlerin görevini yeterince iyi yapmadığını ve moderatörlükten alınması gerektiğini...

Bazı moderatörlerin görevini yeterince iyi yapmadığını ve moderatörlükten alınması gerektiğini düşünüyorum. Moderatör değil muhalefet parti.
  18. L

Kim mesela?

Kim mesela?
  19. L

Her konun altında ronin e muhalif olan ''arkadaşlar''ı konuya bekliyorum.
  20. L

Moderatör arkadaşlar da mutlu olmuşlardır. Yorum atmayacağımızı öğrenince. Evet biz yaptık da arkadaşım en egosu işte onu anlamaya çalışıyoruz biz de.
  21. L

Kimine göre işte yeter artık yahu
  22. L

Daha iyi olabilir ama Şiddet çözüm değildir neyse
  23. L

Yok kanka yok bunlar tükenmez tükenmez yeter artık ilk defa bu kadar sinirlendim gidip kavga edesim var ya
  24. L

Öncelikle bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirmenizi umuyorum. Gelelim konumuza. Forumda özellikle son bir aydır bize karşı aşırı bir nefret beslendiğinin farkındayım. Kimi egolu diyor kimi yaptıkları yapılar bakarak yapıyorlar gerçek yapılara...