Arama sonuçlarınız

1. gazozcuk1907

Tüm Alımlar Var!

Server yenidir,daha önce yaptığım herşeyi sildim+bana ayarlı group manager atana istediği rütbeyi vercem! skype: stiletto
  2. gazozcuk1907

Server HaTa ReP Ödüllü

Hamachisiz portlu server açtım. modem zyxel Hata: .bat açınca Perhaps a server already on that port? Bulana rep
  3. gazozcuk1907

Wither Rehberi

Wither minecraftta çok tanınmayan bir yaratıktır. 1-Enderdragon gibi zor öldürülür ve ekranda can barı gözükür. 2-Kendi kendine spawn olmaz. 3-Bazı yaratıklar(zombi,zombi domuzadam,wither iskeleti) dışında gördüğü herşeye saldırır. 4-Canı azaldığı zaman kendi kendine çoğaltır(mesela evden blok...
  4. gazozcuk1907

İlginçlikler RehBeRi

Beyler bu konuda basitte olsa karmaşıkta olsa bilinmeyenlerden bahsedelim. Oyunda bilinmeyen gerçekten çok şey var. Ben ilk olarak birkaç madde ekliyim siz de aklınızdakileri yazın sürekli ilk mesaja eklerim hepsini. Not : Gerçek olmayan bilgiler eklenmeyecektir. 1. Oyunda çok nadir bulunan...
  5. gazozcuk1907

Avcı Dean Adada|Sezon 1 Bölüm 3:Cehenneme Hoşgeldin|Sezon Finali|

"İnsanları kurtarmak, bir şeyler avlamak, AİLE MESLEĞİ." Sezon 1 Bölüm 1 Sezon 1 Bölüm 2 ------------------------------------------------------------------- {Zaman Atlaması Bulunmaktadır} Dean'in cehenneme gitmesine sadece 24 saat kalmıştı.Sam çok...
  6. gazozcuk1907

Avcı Dean Adada|Sezon 1 Bölüm 2:Dönüşüm

"İnsanları kurtarmak, bir şeyler avlamak, AİLE MESLEĞİ." Sezon 1 Bölüm 1 Sezon 1 Bölüm 3 -------------------------------------------------------------------------- Dean her zamanki gibi impalasıyla ilerliyordu.Tıpkı zamanın ilerlediği...
  7. gazozcuk1907

Avcı Dean Adada|Sezon 1 Bölüm 1:Deanin Geçmişi

"İnsanları kurtarmak, bir şeyler avlamak, AİLE MESLEĞİ." --------------------------------------------------- Dean gözünü açtı ve etrafına baktı fakat kimse yoktu.Ayağa kalktı ve biraz yürüdü.Bir adada olduğunu anladı fakat nasıl geldiğini hatırlamıyordu.Etrafı taradı,en sonunda odun toplamaya...
  8. gazozcuk1907

Minecraft [Kurt-Kedi-Ocelet] Rehberi

KURT REHBERİ Minecraft’ta kendinize bir dost mu arıyorsunuz? Gerçek hayatta da insanların en büyük dostlarından olan kurtlar, Minecraft’ta da evcilleştirilebiliyor. Hatta evcilleştirdiğiniz kurtlar, sizi diğer zararlı hayvanlardan bile koruyorlar. Her oyuncunun evinde veya yanında sürekli...
  9. gazozcuk1907

Minecraft Dev Rehber

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. OYUN MODLARI Hayatta Kalma(Survival): Bu modda iken hayatta kalmak için yaratıklarla savaşabilir, birçok çeşit el yapımı eşya yapabilir, yaptığınız silahları veya aletleri büyüleyebilirsiniz...
  10. gazozcuk1907

Mineraft

Başlığı ynlış girmişim Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. OYUN MODLARI Hayatta Kalma(Survival): Bu modda iken hayatta kalmak için yaratıklarla savaşabilir, birçok çeşit el yapımı eşya yapabilir, yaptığınız silahları veya aletleri...
  11. gazozcuk1907

Minecraft Citizens-Mute-LaggClear Tanıtım

Öncelikle mobilden yazıyorum.Video aşağıda; her şey bana ait YAZILI ANLATIM LaggClear komutları http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/clearlagg/ Yerdeki eşyaları silme /lagg clear Not: Belirli bir süre içinde yazmasanda silinir. Mute komutu: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/muteman/ /mute...
  12. gazozcuk1907

Minecraft Charged Creeper [RESİMLİ]

Sevgili arkadaşlar mobilden yazıyorum kusura bakmayın Oyunda bugün oynarken creepere yıldırım düştü be abuk subuk bişe oldu.Bunu araştırınca adının charged creeper olduğunu farkettim.Kendisi normalinin 2 katı hasar veriyor.Fakat zırha ench basınca 1 kalp gitmiyor.Creeperin resmi İyi forumlar
  13. gazozcuk1907

Minecraft Film Çekilecek

Merhaba arkadaşlar hamachi serverim var fakat lagg olabilir diye düşündüm benimle film çekmek isteyen arkadaşın serveri olmalı (hamachi olmamalı lagg yapıyor) Eee haliyle youtube kanalıma yükleyeceğim premium şart değil,skypeten konuşmak zorunlu değil SKYPE: gazozcuk RESİM: Gazoz
  14. gazozcuk1907

Minecraft Ev Beta v0.1

Merhaba arkadaşlar,size daha önce yaptığım modern ev mapleri gibi bir maple yine geldim,beğenmeyebilirsiniz fakat beğenenlerde olabilir.Açıkçası paylaşacağım mapte survival oynayabilirsiniz.İlk başta uzaktaysanız tabela ve meşaleleri takip edin. NOT: Ev kordinat x 128 y 237 z 194 RESİMLER...
  15. gazozcuk1907

Minecraft Lazım

arkadaşlar minecraft link atabilirmisiniz (ama benim minecraft orjinal değil)
  16. gazozcuk1907

minecraft server giriş mesajı

biri girdiğinde ona nasıl mesaj gidicek hoşgeldin die veya online olanlar falan ve servere nasıl isim vericez
  17. gazozcuk1907

Minecraft End Rehberi

İlk önce bildiğiniz gibi The End diye bir yer var.Burası oyunun sonu olarakta bilinir.Baya gelişmiş seviyelerde gidilir.Buraya giderken 2 şeye ihtiyacımız vardır ve buda bizi çok zorlayacak mobları yoketmekten geçiyor İlk yoketmeniz gereken mob 'Blaze' bu şekilde bulunur : -Bu mob Nether'de...
  18. gazozcuk1907

Minecraft Evcil Hayvanlarda Dahil Mob Rehberi

Minecraft oyunu içinde birçok yaratık (moblar) ile karşılaşmak mümkün bu yaratıkların hepsinin farklı özellikleri vardır. Bu yaratıkları öldürdüğümüz de ise çeşitli itemler düşürmek de mümkündür. Oyun içindeki bu karakterlere ” MOB” denmektedir. Bu yazımızda oyun içindeki bütün mobları size...
  19. gazozcuk1907

Minecraft Nether Rehberi

Nedir bu nether ? Nether (The Hell) cehennemde diyebiliriz.Tamamen minecraftten farklı olan mobları ve diğer yaratıkları farklı olan bir dünyadır. Peki Nasıl Gidilir ? Minecraft'te nether portalı adı verilen portalla gidilir. Portal Nasıl Yapılır ? Portal üst ve alt taraflara 4 veya 2 şer...
  20. gazozcuk1907

Minecraft Mob Rehberi (Evcil Hayvanlarda Dahil)

Minecraft oyunu içinde birçok yaratık (moblar) ile karşılaşmak mümkün bu yaratıkların hepsinin farklı özellikleri vardır. Bu yaratıkları öldürdüğümüz de ise çeşitli itemler düşürmek de mümkündür. Oyun içindeki bu karakterlere ” MOB” denmektedir. Bu yazımızda oyun içindeki bütün mobları size...
  21. gazozcuk1907

Texture Pack Yapamıyorum

Minecraft Texturepack Editorde terrain dosyası açılmıyor lütfen yardımm
  22. gazozcuk1907

Minecraft Ev Mapi v3

Evet Arkadaşlar v2 Link: https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-evi-v2.154482/ Evet v3 Yenilikler 1-Banyo Genişletildi 2-Mutfak Genişletildi 3-Çatı Eklendi (içini istediğiniz gibi doldurun) 4-Buzdolabı Geliştirildi (2 fırlatıcayada eşya koyabilirsiniz düğmeye basınca fırlatıyor) Resimler...
  23. gazozcuk1907

************* v3

Evet Arkadaşlar v2 Link: https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-evi-v2.154482/ Evet v3 Yenilikler 1-Banyo Genişletildi 2-Mutfak Genişletildi 3-Çatı Eklendi (içini istediğiniz gibi doldurun) 4-Buzdolabı Geliştirildi (2 fırlatıcayada eşya koyabilirsiniz düğmeye basınca fırlatıyor) Resimler...
  24. gazozcuk1907

************* v2

Evet Arkadaşlar v1 Burada: https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-evi-yeni-map.154446/ Yenilikler: Banyo Eklendi Mutfak Eklendi Maden Değiştirildi (Cevherler Arttı) Mutfağa Buzdolabı Eklendi (fırlatıcaya yemek konduğunda düğmeye basarsanız yemeği size atar. Gece Otomatik Yanan Işıklar Eklendi...
  25. gazozcuk1907

************* Yeni Map

Evet Arkadaşlar Öncekilerden Daha İyi Bir Map :sırıtmak: Gamemode 0 Oynayın Bu Survival İçin Güzel Bir Ev Örneği Olabilir İleride. Giriş Bölümü: Yanda Ahırda Var Gördüyseniz Evet Buda Televizyon.Yandaki Şalterlerde Playstation gibi olsun diye yaptım: Madende Diamond Var İlerki Versiyonda Dahada...