Arama sonuçlarınız

1. R

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

İsim:Batuhan Yılmaz Yaş:17 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehberlik Tecrübeleriniz:4-5 Serverde yaptım. Günlük online süresiniz:5 Saat Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız:Normal davranırım.Oda insan bilmiyorsa sorucak.
  2. R

Kardeşim nether deydik portaldan geri dönek dedik bi ısınlandık bi adamın evde bugda kaldık...

Kardeşim nether deydik portaldan geri dönek dedik bi ısınlandık bi adamın evde bugda kaldık acaba yardım edermisin? Nicklerimiz:ChimneySwift Franceskox3
  3. R

Kardeşim ben sizin serverde oynuyorum fakat MQ6kXb diye sifre giremiyorum nasıl düzelicek acabaa?

Kardeşim ben sizin serverde oynuyorum fakat MQ6kXb diye sifre giremiyorum nasıl düzelicek acabaa?
  4. R

RuddeTR oyunda o kadar item yaptık.Admine sorduk adam serbest dedi portalı cevirdik adamı kestik...

RuddeTR oyunda o kadar item yaptık.Admine sorduk adam serbest dedi portalı cevirdik adamı kestik sonra itemlerini geri verdi admin bizde ooo niye yardım ediyorsun diyince ban attınız kac günlük emegimiz gitti yaptıgınız gercektende ayıp.
  5. R

Guardian Of The Summit Minecraft | Survival | 1.6.4 |

RuddeTR oyunda o kadar item yaptık.Admine sorduk adam serbest dedi portalı cevirdik adamı kestik sonra itemlerini geri verdi admin bizde ooo niye yardım ediyorsun diyince ban attınız kac günlük emegimiz gitti yaptıgınız gercektende ayıp.