Arama sonuçlarınız

1. HuNtErDrAgOn977

| LeoSurvival.Nitrado.Net | [ 1.7 - 1.8 ] >> Lobi Yapıldı << Tekrardan AKTIF

Rehber Olmak İstiyorum Adım:Atakan Yaşım:17 skype:atakan0777 Bi zamanlar server Sahibliğide yaptım yakşalık 6 yıllık mc oyuncusuyum Deneyimim var Nick: Shapkoontz
  2. HuNtErDrAgOn977

EsirSurvival / EsirSurvival.nitrado.net / KöylüTakas / Sanal Market / Timber / Ve Daha Fazlası

İsim:Atakan Oyundaki ismin: shapkoontz skype:Kullanmıyorum yaş:16 komut bilgin:Fazlasıyla var (server Sahipliği yaptım) bir oyuncu reklam yapsa ne yaparsın [kodlarıyla]: /cc/mute /kick Adını Alıp Oyun İÇİ admin mod kurucu vb. kişilere verip banlatmak.
  3. HuNtErDrAgOn977

KONU KAPANSIN

İsim:Atakan Oyundaki ismin: shapkoontz skype:Kullanmıyorum yaş:15 komut bilgin:Fazlasıyla var (server Sahipliği yaptım) oyunda durma saatlerin:Hafta İçi 5:00-7:00 kaç saat oyundasın:Hafta içi 2-3 hafta sonu 4-5 bir oyuncu reklam yapsa ne yaparsın [kodlarıyla]: /clearchat /mute /kick Adını Alıp...
  4. HuNtErDrAgOn977

KONU KAPANSIN

Server Çok İyi
  5. HuNtErDrAgOn977

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): Albert Role Play Yaşınız: 19 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Albert Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.Albert Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında...
  6. HuNtErDrAgOn977

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): John Role Play Yaşınız: 19 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): John Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.John Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında çeşitli...
  7. HuNtErDrAgOn977

NadeCraft 1.7.2 Dolunca GOLD VIP Eventi!!!

Güncelgüncel
  8. HuNtErDrAgOn977

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Doğac öçeki sw lerine olduğu gibi yine muhtesem bi proje olucanı düsünyorum arma3 gibi basarlıl olucak Eğer imkanınz vars kesinlkle basvurun Basvaru isalah kabül olur :) -Shapkoontz
  9. HuNtErDrAgOn977

MRJNW | Skyblock Sunucu - NETHER - ARENA - MARKET - PVP - MOBLAR

öncelikle sw de edit dağıtımı var beycan adlı oyuncu oyunculara edit dağıtıyor ve ben bu editi yan carından aldıgım icim ban yedim amatör team deyilsin diyoruz sen olmayabilrisn ama beycan amatör Adım Shapkootnz sw de krucu yan carıyla diyer kiilere ban atıyr sonra biz suclu oyurz lütfen banı...
  10. HuNtErDrAgOn977

XGameCraft / MMORPG Server / AOE Slotları - Geçit Biletleri - Hediye Sandıklar - 9 Eylül 13:30

sergen saat 1:30,2:00 gibi aciblr misn coğu kişniin dersnasei var yetişemeyiz uygun olur mu
  11. HuNtErDrAgOn977

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Katılım formu: Adınız:atakan Oyun içi adınız=Shapkoontz Altın kurala uyacakmısınız:tabii ki Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz:Asker Hangi hanedana girmek istersiniz:Su Hanlığu yaşınız:13 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Rol yaparak terbiyeli bir şekilde oynamak
  12. HuNtErDrAgOn977

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Adınız:Atakan Oyun içi adınız: Shapkoontz Altın kurala uyacakmısınız:Kesinlikle Ortaçağ rpg oynadınızmı:1_2 Kez Hangi mesleğe girmek istersiniz:1_Asker Hangi hanedana girmek istersiniz:Karaban Kıralığı yaşınız:13 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Hayata Kalıp Görevleri Yerine Getirmek