Arama sonuçlarınız

1. <<AveraL>>

[Yardım] AB İtemine Tıklandığında BC Komutu Gerçekleşsin

Arkadaşlar bi skript üzerinde çalışıyorum biraz ilerleme kaydettim fakat bu ilk skriptim olduğu için bi yerde takıldım :) Sizden istediğim şey Diamond(AB itemi)'ne tıklandığında /spawn(BC komutu) gerçekleşmesini nasıl sağlayabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar , hepinize iyi...
  2. <<AveraL>>

Amaçsız İnsanları Bekliyoruz

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar :) Plug.dj 'de amacı olmayan topluluk diye bi oda açtık hepinizi bekliyoruz :D İşi olmayan canı sıkılan eğlence isteyen gelebilir . Eğlenceli şeyler açıyoruz , hadi gelin .d https://plug.dj/amacı-olmayan-topluluk Link yukarda ve konuya pek özen veremedim...
  3. <<AveraL>>

iReadyCan - Youtube Kanalım

Merhaba Millet , Ben Can . Bugün Sizlere Youtube Kanalımı Tanıtıcam :) Minecraft Severler İçin Yepyeni Bir Kanal Sizleri Bekliyor. Kanal İçeriği; Minecraft Survival Games Minecraft Şehir Yapıyoruz ( YAKINDA ) Minecraft MiniGames ( YAKINDA ) Not: İntro Template Değildir :) Not1: Destek İçin...
  4. <<AveraL>>

Serverimdeki grupların yazı renkleri bozuldu

Merhaba arkadaşlar , Konu başlığı biraz garip olabilir ama nasıl bir şey yazayım yukarıda anlatamadım . Neyse konuya geçeyim :) Serverde tüm herkesin yazıları beyaz renkte essentials > config.yml 'den ise şöyle bir SS'imiz var ; Server içinden ise şöyle bir SS var ; Diğer gruplarda da aynı...
  5. <<AveraL>>

Serverdeki grupların yazı renkleri

Merhaba arkadaşlar , Konu başlığı biraz garip olabilir ama nasıl bir şey yazayım yukarıda anlatamadım . Neyse konuya geçeyim :) Serverde tüm herkesin yazıları beyaz renkte essentials > config.yml 'den ise şöyle bir SS'imiz var ; Server içinden ise şöyle bir SS var ; Diğer gruplarda da aynı...
  6. <<AveraL>>

Bu plugini bilen içeri

Herkese merhaba arkadaşlar . Oynadığım bir serverde tab plugini gördüm ama araştırmama rağmen bulamadım :) Bu pluginin ismini bilen konunun altına yazabilirse sevinirim :) İlgili SS aşağıda ; Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)
  7. <<AveraL>>

İninal Kart Hakkında

Merhaba millet . Bugün bir ptt şubesine gidip ininal kart aldım , aldığım gibi eve gidip kartımı açtım . Açtıktan sonra internet sitesine girip kartımı etkinleştireyim dedim ve öylede yaptım fakat bi sorun var heralde :( Kartımın süresi bugün yani 30 ocak 2015 'de doluyormuş , dolduktan sonrada...
  8. <<AveraL>>

-_- Skin İsteği -_-

Merhaba millet :) Sizlerden bir isteğim olucak skin çizimi yapabilenler için kolay bişeydir tabikide o arkadaşlardan isteğim bana aşağıya resmini atacağım gibi bir skin çizebilirmisiniz ? Hemen resmi ve kendi skinimi atayım :) Ve son olarak benim skinim ...
  9. <<AveraL>>

Bilmem Ne Hatası Yardım

Arkadaşlar bedava hosting sağlayan sitelerden bi hosting aldım ücretsiz ama tema yüklerken şöyle bir hata alıyorum ; Hata:Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/u503384042/public_html/index.php on line 1 Böyle işlerle arası iyi olan birisi yardımcı olabilirmi acil ...
  10. <<AveraL>>

Multiverse core - Group Manager Hatası

Merhaba arkadaşlar :) Faction serverim var + olarak hungergames kurmak istiyorum fakat multiverse'den oluşturdugum hg mapı group managerdeki worlds dosyasının içinde çıkmıyor bu nedenlede hungergames yetkilerini düzenleyemiyorum nasıl bir hata var yardımcı olursanız sevinirim :)
  11. <<AveraL>>

l LiderGaming l Oyun Kanalı l 118 Abone l

Merhaba millet. Bugün sizlere kanalım hakkında biraz bilgi vermek istiyorum , bu benim açımdan reklam gibi bir şey olucak :) Kanal Sahibi: Can (Ben) Yaşım:15 Oturduğum yer: İstanbul Kanalın Toplam Abonesi:118 Kanalda Bulunan Video Sayısı:45 Kanal istatistikleri ; Kanal...
  12. <<AveraL>>

LiderCraft - Faction Server / 7-24 Server / İlgili Kadrosuyla / MiniGamesler /

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yeni açtığımız serveri tanıtacağım. Serverimizin ismi LİDERCRAFT neden böyle bi isim koyduk derseniz beni birazda olsa tanıyanlar bilir . Benim youtube kanalım var LiderGaming adlı 90 aboneli küçük bir kanal ordan bu ismi seçerek serverimizi kurduk. Sizlere...
  13. <<AveraL>>

LiderGaming - 25 TL'lik Steam Kod Çekilişi

Merhaba Arkadaşlar. 50 abone olduk bu nedenle bi çekiliş yapıyoruz. Katılmak isteyenler alttaki video'ya tıklayıp ayrıntıları ne yapıcağını öğrenebilir . Burdan katılıyorum gibisinden yorum atmayın sadece video'nun altına yorum atıp katılmak isteyenler katılacaktır. Video: Katılan herkese...
  14. <<AveraL>>

LiderGaming l Yeni Kanal l Destek Lütfen

Merhaba arkadaşlar. 2 Gün önce açmış bir kanal açtım ve yanımda bir arkadaşımla video çekiyoruz. 2 Günde 10 abone olduk buna birazda olsa seviniyoruz :) Çoğu kanallar 300-500 abone 4 video yüklemiş nasıl oluyor anlamıyorum :o Bende en büyük forumlardan birine bir konu açıp kanalmı tanıtmak...
  15. <<AveraL>>

Minecraft Launch4j sorunu acil yardım

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma windows 8.1.1 yükledim windows 7 de açılan minecraft şimdi açılmıyor ve açmaya çalıştığımda ise şöyle bir hata veriyor ; Hata:http://i.hizliresim.com/0VXGjV.png Lütfen yardım edin arkadaşlar 2 haftadan beri oynuyamıyorum. Şimdiden teşekkürler :)
  16. <<AveraL>>

Oyunculara Sınırsız hız ve Zıplama verme [HELP ME]

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu özelliğin pluginmi / efektmi olduğunu bilmiyorum o yüzden başlık biraz saçma olabilir kusura bakmayın. Yardım istediğim konu sonoyuncuda ki gibi lobide adamlara sınırsız kosma ve sınırsız süreli zıplama özelliği varya onu nasıl yapabilirim plugin ise plugin...
  17. <<AveraL>>

Java uygulamaları açılmıyor lütfen bilen biri acil yardım lütfen

Arkadaşlar ben dün javayı güncelledim ve ardından bi baktım java ile çalışan şeylerin hiç biri açılmıyor :( Bende bundan dolayı java profesyoneli olan arkadaşlarıma soruyorum allah rızası için yardım edin Bilgisayarım 32 bit lütfen arkadaşlar yardım edin 2-3 dk nızı ayırıp biliyorsanız yazın...
  18. <<AveraL>>

Yardım Arkadaşlar minecraft.jar açınca direk kapanıyor lütfen yardım :( :(

Arkadaşlar Allah Rızası İçin Yardım Edin Bugun modlu server kurmaya çalıştım a java refused diye bi hata verdi javayı güncellemek ile ilgili bir şey gördüm güncelledim şimdi ise minecraft.jar'ı açınca direk panel açılıyor 0.5 saniye içinde kapanıyor lütfen acil yardımm Yardım Edenlere...
  19. <<AveraL>>

Arkadaşlar minecraft.jar açınca direk kapanıyor lütfen yardım :( :(

Arkadaşlar Allah Rızası İçin Yardım Edin Bugun modlu server kurmaya çalıştım a java refused diye bi hata verdi javayı güncellemek ile ilgili bir şey gördüm güncelledim şimdi ise minecraft.jar'ı açınca direk panel açılıyor 0.5 saniye içinde kapanıyor lütfen acil yardımm Yardım Edenlere...