Arama sonuçlarınız

1. Zetoxman

Ses kartım sanırım bozuldu.

Merhaba, bilgisayarıma yaklaşık olarak 2 3 ay önce aldığım ve sorunsuzca kullandığım ses kartıma tuhaf şeyler olmaya başladı. Aparatındaki mikrofon çalışmıyor ve kulaklık bağladığımda bazı frekanslardaki sesler çok bozuk geliyor. Daha çok konuşmalar mesela skypede kimseyle konuşamıyorum...
  2. Zetoxman

CPU overclock

Merhaba arkadaşlar bakıldığında cidden gülünecek bir sisteme sahibim en gereksiz şeylerin en iyisinden var fakat gpu cpu gibi bileşenlerime çöp diyebiliriz :D Bende geçen gün CPU fanım öldüğünden dolayı sıvı soğutmaya başvurayım dedim ve gittim Cooler Master seidon 240M sıvı soğutma sistemi...
  3. Zetoxman

Mause, Klavye ve Kulaklık Fikirlerinzi bekliyorum...

Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Yeni bir mause klavye ve kulaklık alacağım herhangi bir fiyat sınırlaması yok türkiyeden olmasınada gerek yok amerikadan tanıdık getirecek sizce ne almalıyım ? Aklımda Mause olarak http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-ouroboros Klavye olarak...
  4. Zetoxman

İngilizcesine güvenen içeri !

Merhaba arkadaşlar, SkyBlock sunucum için çalışmalar sürüyor ve yabacı bir developer ile yabancı bir grafiker sahibiyim fakat her ne kadar ingilizceme güvensemde fazlasıyla resmi bir şekilde konuşmam gerektiği için ingilizcesi iyi birini arıyorum. Normalde çevirilerimi yapan arkadaş yurtdışına...
  5. Zetoxman

İçerik silindi...

İçerik silindi...
  6. Zetoxman

Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

Herkese merhaba, yakında bir SkyBlock sunucususu açacağım ve bu konuda sunucu ile ilgili ne varsa paylaşacağım(Haritalar ve eklentiler). Sunucum için aklımda çok güzel fikirler var ve bu fikirleri gerçekleştirebilmek için hazır eklentiler yerine tamamen benim için kodlanmış özel eklentiler...
  7. Zetoxman

Konu arşive kaldırılabilir...

Konu başka yere açıldı arşive kaldırılabilir. Lİnk: https://forum.gamer.com.tr/konu/d%C3%BCnyada-g%C3%B6r%C3%BClmemi%C5%9F-bir-skyblock-deneyimi-i%C3%A7in-%C3%B6nerileriniz.216186/
  8. Zetoxman

Bir domain kaç para eder :)

Herkese merhabalar, Türkiyede pek tanınmayan fakat yurtdışında hele birde rusyada fazlasıyla büyük bir ayakkabı firması kendine profesyonel bir site kurma peşinde ve daha şimdiden tonla şey yapmışlar kimbilir siteye kaç bin dolar harcamışlardır :S Firmanın sitesi www.dıtdıtshoes.com diye geçiyor...
  9. Zetoxman

Developer aranıyor

Herkese merhaba, aklımda çok güzel bir proje var ve bu proje için çok güzel fikirlerim var bütçemde var fakat bunları uygulayacak bir developer maalesefki yok :/ Şu anda aklımdaki belli fikirler için eklenti yazan bir yabancı developer buldum fakat maalesef ki aklımdaki eklentiler bir değil iki...
  10. Zetoxman

Authme 'yi XenForo'ya ingetge etmek ?

Merhaba arkadaşlar konu başlığındada yazdığı gibi Authme pluginini XenForo yazılımına nasıl integre edebilirim ?
  11. Zetoxman

factionsRPG sunucum icin....

Merhaba arkadaslar, Temmuzda acacagim factionsRPG sunucum icin aradigim tonla plugin vardi ve 1 aylik arastirmalarim sonucunda bulamadigim sadece 2 adet pluginim kaldi bunlari goreniniz, duyaniniz veya bileniniz var ise lutfen yazin... 1-a) Anvil uzerinde ornek vermek gerekirse koruma 3 ile...
  12. Zetoxman

Pluginlerle basim dertte yardim !!!!

========================================================= Evet arkadaslar Konunun baslğigindanda anlasildigi gibi Pluginlerle basim dertte bir iki sorunum var yardimci olursaniz sevinirim... ========================================================================== 1 - Minigames serverima...
  13. Zetoxman

İstek plugin paketi [Minez]

Merhaba Arkadaslar ======================================================== Guzel bir Hub server acmaya karar verdim .Coğu sey hazır olmasina ragmen minez server kurmayi beceremedim :kötüsırıtış:.Bana bir Minez plugin paketi hazirlayabilirseniz cok makbule gecer (Map i unutmayin lutfen...