Arama sonuçlarınız

1. MedMaster

HACKER İSKELET?!! - Minecraft: Hardcore S1 Bö.3 - 1.8.9 Version

Durmadan headshot atan iskelet ve bol bol maden kazdığımız bu bölümde çok eğlendik.Yorumlarınızı bekliyorum
  2. MedMaster

MAĞARA BULDUK YEHUUU! - Minecraft: Hardcore S1 Bö.2 - 1.8.9 Version

Minecraft hardcore maceramıza devam ediyoruz.İçinde maden olan bir mağara bulduk bakalım hayırlısı
  3. MedMaster

ÜÇ BEŞ BİR ŞEY OLSA YETER - Minecraft: Hardcore S1 Bö.1 - 1.8.9 Version

Youtube macerama kaldığım yerden devam ediyorum. Hardcore serisine başladık. Bakalım bu macerada bizi daha neler bekliyor.
  4. MedMaster

Sansar Salvo - Dum Taka Dum Lyrics Video

İyi dinlemeler :)
  5. MedMaster

Minecraft:Modlu Haritalar - Denizlerin Lord'u - Bölüm 1

İyi izlemeler arkadaşlar bu arada bu haritayı yapan arkadaşın ellerine sağlık adını unuttum ama eklerim konuya :D 2.bölüm bol editli komik bir şekilde geliyor.
  6. MedMaster

Asrak Balance Profesyonel E-spor takımımıza alımlar vardır!

Profesyonel E-spor takımımıza Twitch Yayıncısı , Grafiker , Sosyal medya editörü alınacaktır. Başvurular için : https://docs.google.com/forms/d/1l_wZESIaNoLb0grLzgcW-EyOoXaYcfOjwro3_xzeD04/viewform?c=0&w
  7. MedMaster

Lee Sin'den warwick'e çarp dersi

Lee Sin'in bugunu kullanarak warwick'in kırmızısını çalarak ona çarp dersi veren Lee Sin :) Profesyonel E-spor takımımıza katılmak için forumu doldurmanız yeterli: https://docs.google.com/forms/d/1l_wZESIaNoLb0grLzgcW-EyOoXaYcfOjwro3_xzeD04/viewform?c=0&w=1
  8. MedMaster

Gosu Bey Ne yapıyorsunuz?

Gosu Bey Harika vayne mekaniklerini sergileyerek ölümden kurtulduğu gibi 2 kill 1 asist alıyor. Profesyonel E-spor takımımıza katılmak için : https://docs.google.com/forms/d/1l_wZESIaNoLb0grLzgcW-EyOoXaYcfOjwro3_xzeD04/viewform?c=0&w=1
  9. MedMaster

İnanılmaz Bronzlardan Mükemmel Bir Tuzak!

Kule altı yapmak isterken 4 de 4 veren krmızı takımın dramı :) Asrak Balance Profesyonel E-spor takımında bizlerle birlikte çalışmak için : https://docs.google.com/forms/d/1l_wZESIaNoLb0grLzgcW-EyOoXaYcfOjwro3_xzeD04/viewform?c=0&w=1
  10. MedMaster

Birlikte LoL Oynayacak var mı? +14

14 Yaşından büyük lol oynayacak arkadaşları bekliyorum.
  11. MedMaster

LoL oynayacak var mı?

LoL oynayacak var mı arkadaşlar varsa skype falan versin. Ayrıca 14 yaşından küçükler kesinlikle konuyu bile okumasınlar.
  12. MedMaster

Sagopa Kajmer - Meftun Lyrics

Nakarat bölümünde bir hata yappmışım kusura bakmayın :)
  13. MedMaster

No.1 - Çiçeklerde bir telaş var - Lyrics

14. MedMaster

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yorumu en çok beğenilen kişiye set veriliyor. Bütün arkadaşlarıma beğendirtiyorum fakat af edersiniz fakat s*refsizin birisi bir bot basıyor 200 beğeni. Bot basıyorsun diyorum arkadaşlarım beğendi diyor yalan söylüyor bana destek olabilir misiniz? Yapmanız gereken altta verdiğim...
  15. MedMaster

Benimle birlikte video çekecek buildi güzel arkadaşlar konuya dalın

Merhaba arkadaşlar benim bir kanalım var. Ona video çekmek istiyorum. Modlu survival oynayacağız eğlenceli olacak. Server kurmayı bilirse çok güzel olur :) Buildide güzel olursa dadından yinmez :D skype: facebook:k_ibocancan Ulaşamayanlar konu altından skype versin ben eklerim :D
  16. MedMaster

Oyun Sunucusu basit bir Banner yaptım

Dediğim gibi basit bir şey yaptım o yüzden sert eleştiri yapmayın lütfen :) Fikirlerinizi bekliyorum Konuyu düzelttim resmi koymayı unutmuşum :Dkonuyu düzelttim arkadaşlar :D
  17. MedMaster

Oyun Sunucusu Banner Çalışmam

İlk önce yenisin gelişmen lazım demeyin arkadaşlar. Bunları demek yerine şuralarda hatan var şunları şöyle yapmalısın demeniz daha yararlı olur önceden söyleyeyim dedim :) Banner: Template falan değildir arkadaşlar.
  18. MedMaster

Video Çekecek birisini arıyorsan burdayım !

Canım sıkılıyor. Video çeken arkadaşlar varsa ve arkadaş bulamıyorsa burdayım mikrofonum var 16 Yaşındayım sesim kalın. :D Çekmek istiyorsanız ekleyin ibrahim.erdugan.14
  19. MedMaster

Minecraft Eğlenceli Mod - Bölüm 3 - Amaçsızca takılırkene

Merhaba dostlar bu kanalda sizlere elimden geldiğince komik eğlenceli ve öğretici videolar çekmeye çalışıyorum. şu an çok küçük bir kanal olmamıza rağmen ben hala video yüklemeye devam ediceğim. Eğer sizde eğlenmek öğrenmek ve vakit geçirmek istiyorsanız kanalımı gezerek videolarımı...
  20. MedMaster

Minecraft: Hexxit 2. Sezon 4. Bölüm - Portallar (Another Dimension) (TR)

Merhaba dostlar bu kanalda sizlere elimden geldiğince komik eğlenceli ve öğretici videolar çekmeye çalışıyorum. şu an çok küçük bir kanal olmamıza rağmen ben hala video yüklemeye devam ediceğim. Eğer sizde eğlenmek öğrenmek ve vakit geçirmek istiyorsanız kanalımı gezerek videolarımı...
  21. MedMaster

Minecraft Eğlenceli Mod - Bölüm 2 - DEVAM!

EEEEEEEEEEEEEEEVet arkadaşlar Eğlenceli modlarımızla kaldığımız yerden devam ediyoruz. 2. Bölüm sizlerle buyrun efenim :D Lütfen videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Bu büyüme yolundaki kanalımıza bir destekte siz olun. :) 1. Bölümü izlemeyenler için 1. bölüm: Arkadaşlar 2.Bölüm...
  22. MedMaster

Benimle MC oynayacak arkadaş +15

merhaba arkadaşlar canım sıkılıyor yeni pc toplamışken mc oynayayım dedim. Sade sıkıcı geliyor. Bende arkadaş arıyorum. Yaşı en az +15 OLSUN LÜTFEN! Yani gereksiz yere küfür edip af edersiniz saçma salak konuşmasın. Yaşına uysun diyorum kısaca :) Video çekip çekmemesi hiçç önemli değil hatta...
  23. MedMaster

Oyun Sunucusu Banner

24. MedMaster

BF Chicken Gamers Banner Çalışması

Öncelikle prof. Değilim içimden geldi yaptım. Ayrıca Cinema 4D olmadığı için Fake_dead'in skinini internetten buldum. Anca bunu bulabildim uyup uymadığına pek fazla takılmayın. 3D ben yaptım skini Sade: Biraz daha oynanmış: