Arama sonuçlarınız

1. TheCrafter

Summer Skin !

Kendim Kullandığım Skini Yaz İçin Editledim Bunlarda Fotolar. NOT: Skini Kendim Kullandığım İçin İndirme Link... vs Koymayacağım.
  2. TheCrafter

Faction'a Yeni Başlayanlar.. [REHBER]

BU BİR REHBERDİR Öncelikle Merhaba, Faction Dediğimiz Şeyden Bahsedelim Biraz. Faction, Klan Kurup Büyük Klan Vs'lerine Girip veya 1v1 2v1... Gibi Vs'lere Girerek Ganimet Toplamak Diyebiliriz. Ama Önce Bunları Yapmak İçin Gereken Olan Şey Para Kasmaya Gelelim. 2 Tür Faction Server Tipi Vardir ...
  3. TheCrafter

Beraber MCSG Oynayacak ???

Meraba Arkadaşlar Ben SerhatSG. Uzun Zamandır MCSG Oynuyorum ''SerhatSG'' Hesabımı Bugun Aldım. Takım Falan Kesiyorum Sonra Hacker Gelip Afedersiniz Ağzıma S*çıyor. Adamin Menziline Giremeden Ölüyorum. Beraber Bu Takımların ve Hacklerin Gazabından Gelecek 1 veya 2 Kişi Arıyorum. Baya Sıkı...
  4. TheCrafter

Survival Oynayacak ?!?

Selam Gençler Hamachi Server Kurabilen Yada Bukkit Serveri Olan Birinin Serverinde Oynayacağiz. Kusura Bakmayin sw Açamiyorum O Yuzden Katılanlardan Birinin Serverinde Oynuyacaz. Skype Şart Degil Mic Şart Degil Mumkunse 1.7.2 Olsun. Bol Diamondlu Bir Survival İsteyen Yorum!!! Up Up Up <3
  5. TheCrafter

Benimle Birlikte Hexxit Oynayacak Skypeli Arkadas Aranır...!

Selam Millet Hexxit Server Kurabilen Bi Arkadas Arıyorum Aradığım Özellikler: 1-) Skype Olacak 2-) Hexxit Server Kurabilen 3-) Yaşı Farketmez 4-) Sorunsuz Güzelce Oynayacagım Bir Arkadas Evet Millet Bu Özelliklerde Olursa Sevinirim :) 1'den Fazla İnsan Olabilir Ama En Fazla 3 veya 4 Kisi...
  6. TheCrafter

Mcsg'de Hunger Games Atacak ?

Selam Gençlik Skype Şart Beraber Mcsg Atacak Arkadaş Aranır Hafta İçi Hafta Sonu Her Zaman Oynarım Skype: madencitr
  7. TheCrafter

Hexxit Server Kurabilen Gelsin!

Herkeze merhaba, Hexxit server kurabilen bi arkadaş arıyorum beraber oynayabilecegimiz biri yaş fln sıkıntı değil skype şart değil server kurabilen biri çıkınca 1 2 kişi daha gelebilir. Gelmek İsteyen Arkadaşlar Yoruma Yazsın....
  8. TheCrafter

Hamachi Kurun Sürüm Fark Etmez Oynarız...

Evet Kurun Hamachi, Çok Eski Sürümler Olmadıkça Oynarız 1.4.7 En Az .......
  9. TheCrafter

Gel Yeni Yaptıgım Skini Gör!

Evet Beyler Premiumum Yok Alıcak Durumumda Yok Bende Sizler için Skin Yapıyorum Premiumlar. :( Her Türlü Yoruma Açığım. Buyurun Resimler:
  10. TheCrafter

Crakli Minecraft Skin Yükleme

Herkeze Merhaba Arkadaşlar Bugün Crakli Minecafta Skin Yüklemeyi Kendi Videomda Göstereceğim Video Tamamen Bana Aittir:
  11. TheCrafter

Vİdeo çekecek adam aranır

şte Benle Video Çekecek kişiyle benim kanalımız Kurulu adı MİNECRAFTDELİLERİ daha bugun kurdum minecraft kesin olcak başka oyun videolarıda gelecek işte gereken özellikler: 1-) Skype 2-)Oyun Konusunda Becerili Olmak 3-)BİİTTİİİ BU ÖZELLİKLER WARSA GEL BANA KATIL...
  12. TheCrafter

Minecraft servere giremiyorum acill lütfen yardim!!!!!

Minecraftım premium 1.6.2 mcsg nin sürümüde 1.6.2 oldu bende mcsgye girerken giriş yapılıyor yazıyo ondan sonra minecraft kapanıyo anlamadım (al oldumu :DD) gitti lütfen yardım edin acilll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. TheCrafter

Minecraft Video Çekecek 2 adam aranıyor acilll!!!!!!!!

Başlıktada dedigim gibi video çekecek 2 adam aranıyor Özelikkler: 1-) Skype olmalı 2-) Mikrofon vb olmalı Benim istedigin 2 adamda bu 2 özellik olsun yeter Sadece minecrarft videoları olmayabilir başka videolarda gelebilir lütfen Acill 2 Adammm!!!!!
  14. TheCrafter

Yardim Nolurrrrrr!!!

minecrafta üye oldugumda e posta ismim oluyor bi servere girerken isminiz 16 karakter olmalidir yaziyor napicam nolur yardimmmmmmmm_________!!!