Arama sonuçlarınız

1. IMGS ROYALE

Factions MAP

Merhabalar. Sunucum için factions harita yaptıracağım. Yaparken izleyebileceğim bir sunucusu olursa iyi olur çünkü geri dönüşü olmayan hatalar olabiliyor. Herneyse yapabilecekler aşağı yazsın. Ücreti neyse ödemeye hazırım.
  2. IMGS ROYALE

Uygun bir fiyata sunucu logo yaptırmak istiyorum

Evet değerli forum üyeleri sunucum için cartoon türünden kaliteli bir logo yaptırmak istiyorum. Ordan burdan alıp karıştırılacak türden istemiyorum. Skype: [email protected] beni burdan ekleyip fiyat belirleyebilirsiniz iyi günler.
  3. IMGS ROYALE

Ücretli Factions Map yaptırmak istiyorum.

50 TL'ye belirlediğim şekilde factions map yaptıracak kişi arıyorum. Ödeme şekli ininal ile olacak. Mapın max 2 güne yetişmesi lazım. Ölçüler eşit olacak bu konuda çok titizim.
  4. IMGS ROYALE

Maksimum 50 TL'ye Factions Harita yaptırmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar sunucum için factions harita yaptıracağım verebileceğim max fiyat 50 tldir. Ciddi düşünenler alta yazabilir.
  5. IMGS ROYALE

Small Terrain Çalışmam

Merhaba, atmosferi güzel olan bir terrain yaptım. Kaba yorumlara açık değilim. Fikirlerinizi aşağıda belirtin lütfen. İyi forumlar.
  6. IMGS ROYALE

Konu silinsin

Konu silinsin.
  7. IMGS ROYALE

Authme Mysql yardım!

Merhaba arkadaşlar authme confingimde bulunan mySQLHost: bu alanı ne doldurmalıyım. MySQL'ım batihostta.
  8. IMGS ROYALE

WEBSİTE KAYIT OLMA

Merhaba arkadaşlar benim batihosttan website hostingim ve minecraft sunucu makinem var. Sunucu makinemde localhost MySQL kurulu. Websitedede MySQL kurulu ben şimdi sunucuma siteden kayıt olmalarını istiyorum. Önceden bağlamadığım için kayıtlı üyeler var. Eğer siteden kayıt yaparsam onların...
  9. IMGS ROYALE

(İSTEK)ANTİ AFK TAŞ KIRMA

SkyBlock sunucumda afk olarak taş kırıyorlar bunu nasıl engelliyebilirim? Teşekkürler.
  10. IMGS ROYALE

SK YARDIM

spawn 1 villager set name of spawned entity to "&aGorev Al!" set {köylü} to spawned entity set {köylü.spawn} to spawned entity's location Arkadaşlar spawnladığım köylüye vurulmaması için hangi kodu koymalıyım?
  11. IMGS ROYALE

1.7 - 1.8 Uyumlu Citiziens Eklentisi

Evet arkadaşlar yukardada yazdığım gibi. Mevcutsa link atarmısınız?
  12. IMGS ROYALE

Konu silinsin.

Konu silinsin.
  13. IMGS ROYALE

EssentialsChat hata

Merhaba arkadaşlar. Essentials chat konsoldan yüklenirken hata veriyor. Hata kodu: [13:20:35 ERROR]: Error occurred while enabling EssentialsChat v2.13.1 (Is it up to date?) java.lang.NoSuchMethodError: com.earth2me.essentials.I18n._(Ljava/lang/String;[Ljava/lang/Object;)Ljava/lang/String; at...
  14. IMGS ROYALE

Skript & Featherboard

Merhaba arkadaşlar. Benim skript ile tasarlanmış bir jeton sistemim var. %{jeton.%player%}% bunu featherboarda koyuyorum ama olmuyor. Bunu nasıl yapabilirim? Teşekkürler.
  15. IMGS ROYALE

Skript TAB Sorunu

options: komut: /manuadd %player% oyuncu skylordoldumesaj: &aBasariyla SkyLord oldun. lordolamadin: &cMalesef SkyLord olmak icin hazir degilsin. lordsilindi1: &cAdani sildigin icin SkyLord hakkini kaybettin. lordsilindi2: &3Adadan ayrildigin icin &cLord &3hakkini kaybettin...
  16. IMGS ROYALE

BungeeCord NPC SurvivalGames Arena

Merhaba değerli forum üyeleri, benim istediğim son oyuncudaki gibi bir sistem mesela lobi iskelet var sağ tıklayınca arenalar gui şeklinde arenalar çıkıcak kapalı olanlar kırmızı açık olanlar yeşil olcak. Bunu nasıl yapabilirm?
  17. IMGS ROYALE

Bildiğiniz süreli rank skripti varmıdır?

Selamun Aleyküm arkadaşlar bildiğiniz süreyle atlanan rank skripti varmıdır groupmanager destekli olursa çok iyi olur.
  18. IMGS ROYALE

PaidRanks GroupManager

Arkadaşlar paidranks var herşeyini ayarladım /rankup yazınca uzman grubuna yönlendirmek istiyorum groupmanagers yüklü gruplarda ayarlı. Napmam lazım meselea sıradaki rütbe uzman /rankup diyince tecrübeliye geçicek ve groupmanagerdada tecrübeli grubuna nasıl geçircem? Biraz kafam karıştı yazamadım :D
  19. IMGS ROYALE

Kredi ve Mağaza Sistemi

Merhabalar, Bir kredi sistemi olacak adminler kredi verebilecek oyuncular birbirine kredi atabilecek /kredim ile kredi miktarına bakabilecek ve /magaza komutu ile menü açılacak ve p5 set vb itemler alabilecekler. Bunu yapabilirseniz çok sevinirim. Tabi ki isminizi sunucumda duyuracağım.
  20. IMGS ROYALE

BungeeCord Minigames VIP

Arkadaşlar benim şimdi bungeecord sunucum var minigames lobisi var ve skywars arenalar var.Mesela 1 arena=1 sunucu, minigames vip aldığı zaman perm ve prefixin seçilen tüm arena sunucularına yollamasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  21. IMGS ROYALE

Konsol Hata Logları Kapama

Evet arkadaşlar konsolda gözüken hata loglarını nasıl kaparım. Oyuncuları konsoldan takip edemiyorum.Engel oluyor
  22. IMGS ROYALE

Imagines Network 1.8.X - 1.7.X HUB SkyBlock - MiniGames

Sunucu Adı: Imagines Network IP: play.imaginesmc.net Sunucu Sürümü: 1.8.X - 1.7.X Hosting: Batihost Ram: 16 GB Lokasyon: Türkiye Website: imaginesmc.net SKYBLOCK Sunucumuzda kırdığınız taş...
  23. IMGS ROYALE

ipeksi kazma

Arkadaşlar sunucumda komutla oyuncuya ipeksi kazma vermek istiyorum nasıl halledebilirim? teşekkürler!
  24. IMGS ROYALE

İpeksi Kazma

Elmas ipeksi kazmayı hazır olarak oyunculara nasıl verebilirim idsi nedir veya plugin nedir?
  25. IMGS ROYALE

Para atma sorunu!

Merhabalar, sunucumda birine 1M atmaya çalıştığımda invilad amount diye bir hata çıkıyor komutu aynen şöyle giriyorum /money give oyuncuismi 1000000 Sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler!