Authme Mysql yardım!

IMGS ROYALE

play.imaginesmc.net
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar authme confingimde bulunan mySQLHost: bu alanı ne doldurmalıyım. MySQL'ım batihostta.

Cs0kis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
batihost.com yaparsan tahminimce işini görür.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
batihost.com da olmaz ise direk makinenin ip adresini dene.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Makinede mysql kurulu mu? kurulu değilse mysql kur. kurulu ise mysql i çalıştır.(komutu: "service mysqld start" olması lazımdı. tırnaksız yaz.). Sonra authme ye localhost yazarsan işini görür.

1sunucum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz var ise mysql kurup local ise localhost remote ise remote mysql özelliğini aktif edip IP adresini yazmalısınız. Eğerki sunucunuz yok ise db4free.net adresinden ücretsiz temin edebilirsiniz ama fazla performans beklemeyin. Dilerseniz aylık 5 TL ye yüksek performanslı MYSQL sunucumuzda DB sağlaybiliriz size.

IMGS ROYALE

play.imaginesmc.net
En iyi cevaplar
0
Makinede mysql kurulu mu? kurulu değilse mysql kur. kurulu ise mysql i çalıştır.(komutu: "service mysqld start" olması lazımdı. tırnaksız yaz.). Sonra authme ye localhost yazarsan işini görür.
MySQL kurulu fakat komutu nereye yazacağımı bulamadım? Çalıştır bölümü kabul etmiyor.

navicatta open connection var ona tıklıyorum "1045- Acces denied for root@localhosr (using password: YES)

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihostun bi locali olmalı örneğin hostingerde; sk17.mysqlhostinger.web.tr gibi şeyler oluyodu galiba bunun gibi bişi aramaya çalış
O bilgiyi bulamadıysan birazcık batihost panelini kurcala

+Çok bilgim yok bu konularada

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
MySQL kurulu fakat komutu nereye yazacağımı bulamadım? Çalıştır bölümü kabul etmiyor.

navicatta open connection var ona tıklıyorum "1045- Acces denied for root@localhosr (using password: YES)
localhost yerine localhosr yazdın diye görünüyor?

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0

IMGS ROYALE

play.imaginesmc.net
En iyi cevaplar
0
Uzak masaüstü mü kullanıyorsun? Çalıştır dediğine göre sanırsam windows makine, onun için batıhostun forumunda kurulum bulunuyor.
Senin arkadaşın BerkPW site için uzakmasaüstüne mysql ile ilgili ayarlar çekmişti. Şimdi 2 ay yok ondanda destek alamıyorum. Sana teamwiver versem yardımcı olurmusun?

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Berk'in ne yaptığını bilmiyorum. Teamviewer kullanmaya müsait değilim. :S

Edit: sitenin ftp sine gir. "ini/ayar.ini" dosyasını aç orada mysql bilgileri olması lazım. oradan alabilirsin.