Arama sonuçlarınız

1. BoldMan ™

Minecraft 1.6.1 Yeni Bir Özellik! Türkçe Karakterler! + Küçük Bir Rica

Arkadaşlar 1.6.1 ile birlikte türkçe karakterler geldi! Az önce farkettim bende :D Sizlerede söyleyeyim dedim sonuçta hepimiz ı yerine i (vb.) yazmaya alıştığımız için farketmeyenler olabilir. Sizden ricam artık türkçe karakterleri kullanalım :). Resim:
  2. BoldMan ™

Biyom Oluşturucu Plugin Bilen Yok Mu?

Arkadaşlar istediğim biyomu oluşturacak bi plugin yok mu? Mesela plains kodu yazıcam belirlediğim alanlara o biyomu yerleştirecek.
  3. BoldMan ™

Item Kopyalama Ve Dispenserdeki Item'i Sinirsiz Yapma (op'um)

Arkadaşlar bir server hazirliyorum. item nasıl kopyalanır ve dispenserdeki itemi nasıl sınırsız yapabilirim acaba?
  4. BoldMan ™

Esya Yasaklama

Arkadaşlar kitpvp server hazirliyorum. oyuncuların chest koymasini engellemek için ne yapmalıyım? İnsanlar her kitin itemine cheste koyar ve tüm itemlere sahip olur. bunu nasil engelleyebilirim?
  5. BoldMan ™

Bunu Nasıl Yapabilirim?

Arkadaşlar bende aşağıdaki linkteki gibi nasıl iksir editleyebilirim? http://sethbling.com/downloads/mcedit-filters/modifypotions/
  6. BoldMan ™

[multiplayer]öldügünde Gittigin Mekan, Baslangiçtaki Mekan, Spawn Yazinca Gidilen Mekani Ayarlama

Arkadaşlar biraz karışık bir başlık oldu.Ben şimdi şunu istiyorum bir adam öldüğünde başka bir yere gidecek. servera ilk girdiğinde başka bir yere gidecek. spawn yazinca başka bir yere gidecek(bu sonuncu olmasada olur) bunu nasıl yapabilirim?
  7. BoldMan ™

Ilk Mcedit Calismam (turkbayraklari)

Arkadaşlar ilk defa mcedit kullanıyorum.Buyrun link http://www.dosya.tc/server9/ScFQ0G/PixelArt.rar.html Resim eklenecek birazdan.İndiren yokmu
  8. BoldMan ™

Command Block [çözüldü]

Arkadaşlar command block'u nasıl aktif edebilirim? Server.properties'te yok. Command block'u koyunca snu diyor : "Command blocks are not enabled on this server."
  9. BoldMan ™

Copcu (clearlag) 1.5.2 #mertucan

Arkadaşlar ClearLagg Pluginini birazcık değiştirdim ortaya çöpçü çıktı :D 1.5.2 , 1.5.1, ve 1.5 uyumludur. Denendi! Arkadaşlar bunun normalden tek farkı yazıları : Uyarı mesajında bunu diyor : "[COPCU] Itemlarinizi saga sola sacmayin 1 dakika sonra temizlicem" Temizlediğinde de şunu diyor ...
  10. BoldMan ™

Şimşek Çaktırma

Arkadaşlar bazı serverlarda admin üstümüze şimşek atıyor sarsılıyoruz 2 canımız felan gidiyor. Onu nasıl yapıyorlar?Güncel
  11. BoldMan ™

Mobarena [acİl Yardim]

arkadaşlar server'umda mobarena yaptım ama mobarena wgli ve mobarenada kimse buton ile demir kapı açamıyor. canavarlara vuramıyor. bunu nasıl düzelticem?Kimse bilmiyor mu? :(Oha ya kimse bilmiyormu çok lazım bu banaaa.....
  12. BoldMan ™

Uskyblock Yardım

Arkadaşlar op'um birisinin adasina nasl gidebilirim? Ve arkadaşlar bulunduğum adanın kime ait olduğunu nasıl görebilirim? Acil yardım
  13. BoldMan ™

Warp Ve Tpa Permission

arkadaşlar oyuncularin /warp ve /tpa komutunu kullanabilmesi için ne yapmalıyım skyblock server.
  14. BoldMan ™

Köylüler Çoğalır Mı?

Arkadaşlar ben bunu öğrenmek için bir köy yaptım ve 2 köylü koydum. Fakat bir türlü çoğalmadılar. Köylüler çoğalmıyor mu? Buyrun yaptığım köy : Köyde mi bir sıkıntı var acaba? Edit : Çoğalıyormuş arkadaşlar :)
  15. BoldMan ™

Solar Survival Yardım

arkadaşlar bu mapı indirdim oynuyorum ancak bazı sorularım var 1.si amaç ne. burada ne yapmalıyız. 2.si de sandıklardan çoğunlukla yün çıkıyor yünü napcam ben :/
  16. BoldMan ™

Minecraft Schematics

arkadaşlar bu schematics leri nasıl yükleyeceğiz ve nereden bulabiliriz simdiden tesekkürler :)
  17. BoldMan ™

Mob-spawner Sorunu Acil Yardım

Arkadaşlar mob-spawneri koyunca birden herhangi bir block'a dönüşüyor normalde oluyordu son 1 gündür böyle. Lütfen acill yardim. Bu arada admini oldugum serverde oluyor bu.