Arama sonuçlarınız

1. B

modlu minecraft | geceleri 12.30 -3 arası canlı yayın

çeşitli otomasyonlar ve üretimler. yok enerji bitti yok mob spawner yapıcaz yok reactor kurucaz her gün farklı aksiyon https://www.twitch.tv/bisguzar/
  2. B

ModTürk Monster Sunucusu (+Teknoloji, +FPS)

ModTürk sunucusu şu an aktif olan tek public modlu sunucudur. Sunucuda parası olan değil, bilgili ve sabırlı olanın sözü geçer. Sunucu survival sunucudur ve hazır portallar vs. bulunmaz. Biraz uğraşalım :) Sunucuda yetkililer (kurucu) dahil herkes survival modda oynuyor yani herkes emeğinin...
  3. B

Anket! Modlu sunucu'nun içeriğini seç! Oyunu kullan!

Selam gençler, Türklerin düzgün bir modlu sunucusu yok ben girişeyim dedim belki güzel bir şey çıkar ortaya. Neyse, aklımda 1.6.4 monster paketi vardı FTB'nin. Hem 1.6.4 olduğu için modları çoğu insan biliyor olacak (1.7de modların çoğu baya yeniliğe gitti) hemde paketin güzelliği ve sadeliği...
  4. B

Oyun Bloguna Yetkili Alımları Başladı

Merhaba millet, Bir oyun blogumuz var ve yetkili alımlarımız devam ediyor. Unutmayınki bloglar ile forumlar aynı değildir. Kısaca tanım yapmam gerekirse bloglarda tek taraflı yazılar hazırlanır üyeler sadece yorumunu belirtebilir. FOrumlar ise bir tartışma ortamıdır. Sitemizi...
  5. B

Hazır Sistemler - Hazır Maden Sistemi 1

Buyrun ; GÖrüşlerinizi youtube üzerinde belirtiniz...
  6. B

Gelişmiş Minecraft Bankası - Proje Tanıtımı

Bu seri içerik çalmaya yönelik değildir! sadece projeler tanıtılmaktadır... İzlemek için ;
  7. B

Shader Mod Kurulumu Ve Dosyaları | AzveÖz Anlatım

Dosyalar video açıklamasındadır :)
  8. B

Minecraft Shader Mod Önizleme | Kısa Film Tarzı

Beğenmeyi ve abone olmayı içinizden geçirdiyseniz olabilirisniz :)
  9. B

Hergün Canlı Yayın |19:00| HungerGames Oynuyoruz

Fazla lafa gerek yok hergün Allah'ın işi karışmaz ise her akşam saat 19:00 'da http://tr.twitch.tv/mmobiz adresinde hungergames oynuyoruz bugünde canlı yayın olacaktır!
  10. B

Premium Hesap Çekilişi |Yok (Kalıcı Yasaklanma)craft 7/24 Online | Vds | 1 Gbit Hat | 0.00001 Lag | Faction

Merhaba arkadaşlarYok (Kalıcı Yasaklanma)craftın tanıtımını yapacağım, İP: mc.mmobiz.net Makina özellikleri : İnter i7 1 Gbit Hat 16 gb ram Server özellikleri: 200 kişilik trilyonlarca arsa gelişmiş pluginler Ayrıca premium hesap çekilişimize şuradan ...
  11. B

Premium Hesap Çekilişi

Uzatmama gerek yok ayrıntılara şuradan: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324260614371813&set=a.324260611038480.1073741828.323802811084260&type=1 Ulaşabilirisniz.
  12. B

Premium Hesap Çekilişi

Uzatmama gerek yok ayrıntılara şuradan: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324260614371813&set=a.324260611038480.1073741828.323802811084260&type=1 Ulaşabilirisniz.
  13. B

Forevercraft | Hungergames | Factions | Skyblock | Özel Harita | Ilgili Yönetim

Server bilgileri , ForeverCraft! Skyblock,hungergames,factions hepsi var burada! İP: mc.mmobiz.net Durum: Online İnternet: 1 GBİT Kapasite: 150 (arttırabilinir.) Serverden resimler , YAPIM AŞAMASINDAYKEN, Bazı farklı resimler , FACTİONS SPAWN ENCHANT ODASI MARKET ARSALAR...
  14. B

Server bilgileri , ForeverCraft! Skyblock,hungergames,factions hepsi var burada! İP: mc.mmobiz.net Durum: Online İnternet: 1 GBİT Kapasite: 150 (arttırabilinir.) Serverden resimler , YAPIM AŞAMASINDAYKEN, Bazı farklı resimler , FACTİONS SPAWN ENCHANT ODASI MARKET ARSALAR...
  15. B

Server bilgileri , ForeverCraft! Skyblock,hungergames,factions hepsi var burada! İP: 88.150.196.111 Durum: Online İnternet: 1 GBİT Kapasite: 150 (arttırabilinir.) Serverden resimler , YAPIM AŞAMASINDAYKEN, Bazı farklı resimler , FACTİONS SPAWN ENCHANT ODASI MARKET ARSALAR...
  16. B

Server bilgileri , ForeverCraft! Skyblock,hungergames,factions hepsi var burada! İP: 88.150.196.111 Durum: Online İnternet: 1 GBİT Kapasite: 150 (arttırabilinir.) Serverden resimler , YAPIM AŞAMASINDAYKEN, Bazı farklı resimler , FACTİONS SPAWN ENCHANT ODASI MARKET...
  17. B

Hg Server! |Yok (Kalıcı Yasaklanma)craft | Hunger Games | Cracklı,premium

AZ LAF ÇOK İŞ! Server hunger games'dir. Şuanda 2 tane arena vardır 2 arena daha eklenecektir. Server 150 kişi kapasitelidir. İstek olur ise 200 yapılacaktır arenalar arttırılacaktır. Server İP: hg.mmobiz.net Eğer üstteki olmaz ise : 88.150.196.39 BEKLİYORUZ
  18. B

Hg Server! |Yok (Kalıcı Yasaklanma)craft | Hunger Games | Cracklı,premium

AZ LAF ÇOK İŞ! Server hunger games'dir. Şuanda 2 tane arena vardır 2 arena daha eklenecektir. Server 150 kişi kapasitelidir. İstek olur ise 200 yapılacaktır arenalar arttırılacaktır. Server İP: hg.mmobiz.net Eğer üstteki olmaz ise : 88.150.196.39 BEKLİYORUZ
  19. B

Dünya Çapında Bir Server | Dev Kadroya Alımlar

Merhaba arkadaşlar, Bugünlerde farkındayımki TR deki çoğu server iki gün sonra kapanıyor. Bizde dedikki dünyayı kapsıyacak bir server ağı oluşturalım. Bir tane değil... MCSG gibi serverlerden oluşan bir ağ... Hem ingilizce hemde türkçe olacaktır serverlerimiz. Alımlar devam ediyor...
  20. B

Çekilişle Minecraft Mausepad Kazanma Şansı ! [kargo Bizden]

Minecraft mause pad çekilişimize katılmak istermisin? Eğer cevabın evet ise bu linkten ; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=345043062288436&set=a.345043052288437.1073741828.345023908957018&type=1&theater Detayları öğrenebilirsin. Buraya yazarak zaman kaybetmenin ne anlamı var ? :)
  21. B

Yetkili Alımı Vardır

Forovercraft isimli serverimize bilgili arkadaşlar alacağız. Detayları server içerisinde konuşabiliriz İP : 176.227.209.126
  22. B

Forovercraft

Merhaba arkadaşlar Forovercraft oalrak serverimizi uzun zaman önce açmıştık ama reklamını yapmadık warplar,factionlar,market,blabla yerine oturuncaya kadar duyurmadık.Şimdi ise her şey tamam her şey ile karşınızdayız. İP : 176.227.209.126
  23. B

Adventure map | muhittin mantar arıyor

Merhaba arkadaşlar sadece hikayeyi buraya yazıcam detayları linke girip okuyabilirisniz . ______________________________ Muhittin uyanır ve annesi onu yemeğe çağırır. Annesi dolapta bir şey olmadığını görünce Muhittinden akşam yemeği için mantar toplamasını ister. Daha sonra Muhittin bir piskopat...
  24. B

Servere Yetkili Alınacaktır

kendim bilişim dünyasının içindeyim sunucularda sıkıntı olmayacaktır ama kendine fazlasıyla güvenen bilgili bir kişi lazım bana hem arkadaş hemde ekipten biri olacak ... Bu foruma ilk girişim girmeyi unutabilirim skype : bugra_283 facebook : fb.me/bisguzar