Arama sonuçlarınız

1. BbBcONfigBbB

Sunucu Doku Paketi Tuşu Yok Oldu !

Arkadaşlar delircem ya.Bi server var çok sevdiğim kendi sunucusunun doku paketi var tamam iyide şimdi onu kapatmak istiyorum ayarlara giriyom video ayarları geliym diyorum sunucu doku paketi tuşu YOK OLMUŞ ! arkadaşım deli olcam kendi resource packımı kullanamıyom hep sunucununkini açıyor...
  2. BbBcONfigBbB

SonEfsane || Faction server || Eğlence ile dolup taşan serveriniz SonEfsane /sonefsane.nitrado.net

SonEfsane.nitrado.net Serverimize herkesi bekleriz. Faction serverdir. Alımlar ara sıra açılabilir,yönetime bağldıır. Küfür mute,kick veya Ban sebebidir. daha birçok özelliği vardır sunucuya girerek öğrenebilirsiniz :) Warplar: Bu arada /warp kapalıdır /warps "warpismi" şeklinde...
  3. BbBcONfigBbB

Minecraft Rehberi

Minecraft nedir: Minecraftı Notch adlı bir insan yapmıştır.Siz bu oyunda hayatta kalma (survival) yaratıcı mod (creative) zorlayıcı mod (hardcore) oynayacaksınız.Oyun çok zevklidir herkese tavsiye ederim.Biraz videolar: Videolar bunlar.Daha fazlasını youtubeden aramaya...
  4. BbBcONfigBbB

Config Parkur V1.0 (Redstone devreleri feci şekilde kullanılmıştır isterseniz bakın)

Config Parkur V1.0 SSLER: ve link: tıkla KISA OLABİLİR AMA BİRAZ EMEĞE SAYGI v2.0 adventure olarak gelcek ! v2.0 %30 tamamlandı
  5. BbBcONfigBbB

konu silinsin

konu silinsin
  6. BbBcONfigBbB

Benimle adventure map yapcak gelsin yaş farketmez hamachili

beyler gelin map yapak hamachi adı mapcipsi şifre 123 ip si 25.155.130.151 gelin map yapak...
  7. BbBcONfigBbB

Yüzüklerin efendisi haritasi manyak

Okadar superki sasiracaksiniz link: http://www.mediafire.com/download/yz9spqsjbovnwj1/LOTR_Minas_Tirith_Divici.zip Video: uyari :: 1.6 ve yüksek sürümler içindir 1.5.2 olmaz !!!!!!!!! ben yapmadim
  8. BbBcONfigBbB

Süper gta san andreas mapı gelin bakin manyak

ss: iste bole super bir mapi indirmek istermiydiniz ? tiklayin ve indirin ben yapmadim !! güncel!!
  9. BbBcONfigBbB

Need For Speed World Direcx Hatasının Çözümü!!

MeRhAbA aRkAdAşLaR şimdi size direcX in çözümünü göstereceğim WİNDOWS XP İÇİN!!!!! 1:DirecXi indiriyoruz 2:Sonra masa üstünden özelliklere giriyoruz 3:Ordan ayarlara giriyoruz 4:Sonra gelişmişe giriyoruz 5:Ordan sorun gidere giriyoruz 6:Sonra bir çubuk var onu sonuna kadar...
  10. BbBcONfigBbB

Ejderha Yumurtası Neye Yarar?

Merhaba arkadaşlar.Ender ejderhasını aldım sonra yere koydum ender ejderhası yaratmadı.Nasıl yaratılıyor ender ejderhası olum.Bu arada üstünde oturdum kuluçkaya yatırdım :D
  11. BbBcONfigBbB

Adventure mapım beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez

Merhaba arkadaşlar bugün adventure mapımı sizlere sunacağım indirmek için tıkla