Arama sonuçlarınız

1. TheOyunBozan

Wg ile ilgili bir soru?

Arkadaşlar uzun süredir minecraft oynamadığımdan unutmuşum tüm dünyayı wglemek için bir şey vardi hatırladığım kadarıyla: /rg flag _bişey yazıyoduk_ build deny acaba nasıl yapılıyor lütfen yardımcı olun :)
  2. TheOyunBozan

[TR] Rust Türkiye Topluluğu TPA/OXİDE/AİRDROP

[TR] Rust Türkiye Topluluğu TPA/OXİDE/AİRDROP Rust Bildiğiniz Gibi Şu Anda En Ünlü Oyunlardan Birisi. Bu Oyun Minecraft+Dayz Karışımı Bir Oyun. Dolayısıyla Eğlence Hat Safada Oluyor. Bizde Rust'ta az Türk Serveri Olduğundan Olanlarında Kötü Olduğundan Bizde Güzel Bir Serveri Açalım Dedik... Şu...
  3. TheOyunBozan

Creeper ve Tnt Patlamalarını Nasıl Engellenir//SafeExplosions

Merhaba arkadaşlar, bugünkü pluginimiz olan SafeExplosions Tnt ve Creeper patlamalarını engelliyor. İstersekte tnt veya creeper patlasa bile zarar vermiyor (İsteğe bağlı). Çok uzatmada Plugin İçin TIKLAYIN. Serverimizi başlatalım hiçbir komut yazmadan otomatik etkinleşir. Şimdi serverimizi...
  4. TheOyunBozan

FarmProtect Plugini Anlatım

Merhaba arkadaşlar, bugün başka bir plugin anlatımı ile karşınızdayım. Multiplayer oynarken bazı kişiler sizin yaptığınız buğdayların üstüne çıkıp. Buğdaylarınızı,ekinlerin izi mahvediyor sa bu plugin size göre. İndirmek İçin TIKLAYIN. Plugin için hiçbir komut kullanmanız gerekmez. Eğer pluginin...
  5. TheOyunBozan

Minecraft One In The Chamber Plugini Nasıl Kullanılır//Oitc

Merhaba arkadaşlar, bugün başka bir plugin anlatımı yapacağım. Bu minigames pluginini bilmeyeniniz yoktur. Ok ile diğer oyuncuları öldürmeye çalışıyoruz. GEREKEN PLUGİNLER: Vault WorldGuard One In The Chamber (Üstüne tıklayıp indirebilirsiniz) Oitc haritasını oluşturalım Haritamızı...
  6. TheOyunBozan

Skin Statue Builder // Sunucumda Skin'im Gözüksün

Merhaba arkadaşlar, bugün başka bir plugin anlatımı ile karşınızdayım. Pluginimiz bizi bir nevi kopyalıyor. Hemde dev şekilde. Eğer kendimizi kopyalamak istiyorsak, hesabımızın orjinal olması gerekli. İsterseniz serverinize hiç girmeyen ünlü birinin skinini bile kopyalayabilirsiniz. Örnek...
  7. TheOyunBozan

QuakeCraft Plugin Detaylı Anlatım!

Merhaba arkadaşlar, bugün başka bir plugin anlatımı ile karşınızdayım. QuakeCraft plugini düşmanınıza havai fişek fırlatır ve adamı patlatır. Oitc plugini gibi hemen tekrar canlanır. Şuanda benim en çok sevdiğim minigames oyunlarından biridir. Açacağım serverde bu plugini yapmayı düşünüyorum. Ve...
  8. TheOyunBozan

League of Legends'da En Çok Yaptığınız Kill!

Evet arkadaşlar buraya LoL de en çok killin resmini atın (Resim atmayanlar yazmasın lütfen)
  9. TheOyunBozan

[Çözüldü]Minecraft Wither Sorunu!

Arkadaşlar ben wither oluşturmak istiyorum ancak hiçbir şey olmuyor. 1.7.2, 1.6.2 de de denedim olmadı ne yapabilirim. Yapımınıda doğru bir şekilde yaptım buyrun resim:
  10. TheOyunBozan

[Çözüldü] Belirli İtemlerı Vermek ?

İyi günler arkadaşlar, sizlere bir sorum var. Acaba servere girince nasıl bir tane diamond verebilirim. Bazıları essintials ile halledebilirsin diyecekler, ancak ben kit vermek istemiyorum. Mesela lobideyken hep ellerinde elmas olsun. Başka yere gidip onu yere atsın sonra yine spawna gitsin...
  11. TheOyunBozan

Yere Düşünce Can Gitmemesi ?

Arkadaşlar yere düşünce can gitmemesini istiyorum. /region flag adı invincible allow yapıyorum oluyor. Pvp kapanıyor bu sefer. /rg flag adı pvp allow yapıyorum olmuyor. /region flag adı invincible deny yapmak zorunda kalıyorum. Bunun başka çözümü yokmu? İyi Forumlar :)
  12. TheOyunBozan

SurvivalGames'de Bug Var Nasıl Halledebilirim?

İyi günler arkadaşlar, sizlere bir sorum var. SurvivalGames plugininde bir bug var. HungerGames oynarken serverimizden çıkıyor ve tekrar girince kaldığı yerden başlatıyor. Haritada oyun olmasa dahi oraya ışınlıyor. Bunu nasıl halledebilirim. Serverden çıkınca /setspawn komutu ile yapılmış olan...
  13. TheOyunBozan

Minecraft Gift Code Hediye Ediliyor.

THEOyunBozan İyi Günler Arkadaşlar. Oyun Bozan Kanalını İlk Videosu Olduğu İçin Orjinal Minecraft Gift Code Hediye Ediyor. Herkes Davetlidir. Full sürüm (Premium) Minecraft ne işe yarar ? - Kendi karakter şeklinizi oluşturmanıza izin verir ( skin ) - Kendi karakter adınızı koymanıza izin...
  14. TheOyunBozan

Minecraft Gift Code 10 TL Denendi

Merhaba Arkadaşlar Bu Ürünü Ben Satmıyorum. GittiGidiyor'da Birisi Satıyor. Ben ve Arkadaşım Aldık 30-60 Dk İçinde Ulaştı Bize. şu an Minecraft Orjinal. Arkadaşım MCSG'de şu an Oynuyor. Çoğunuz İnanmayacak Yalan Felan Denilecek. Reklam Yapmıyoruz. Belirttiğim Gibi 2 Gift Codu'da Gün İtibariyle...
  15. TheOyunBozan

Texture Pack Sorunu Yardım Edin Lütfen

Serverime Texture pack yüklemek istiyordum ve ilk adımları attım. Sadece Müzik Ekleyecekdim. Müzik ve pac.mcmeta (Böyleydi Sanırsam) Herşeyi Hazırladım Ancak Servere Yüklendi Serveri Girince Sordu Evet Dedim Yüklendi Ama Şarkı Çalmıyor Yardım Edin... Şarkının Format Türünü ogg,mp3 vs denedim...
  16. TheOyunBozan

Arma 2 Hediye Ediliyor Hadi Durma.

Evet Arkadaşlar OyunOynuyoruzGaliba Adlı Kanalda Arma 2 Hediye Ediliyor. Şuana Kadar 3 Kişi Katıldı Çekilişin Başlaması İçin En Az 5 Kişi Olmalı. Sende Katıl Arma 2 Senin Olsun :) Videonun Linki:
  17. TheOyunBozan

Paul Walker Öldü...

Evet Arkadaşlar Sizlerle Bu Üzücü Haberi Paylaşmak İsterim. Alıntı: www.cnnturk.com Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü. Kazada ünlü oyuncunun henüz ismi açıklanmayan arkadaşı da hayatını kaybetti. 15...
  18. TheOyunBozan

Bir Türlü Olmuyor Yardım Edin Can Sorunu

Arkadaşlar Server Hazırlıyoruz Ama Bir Türlü Bu Sorunu Halledemedim. Her Map'ta Can Gitmiyor HungerGames Te Dahi Can Gitmiyor. Nasıl Halledebilirim ?. Group Manager'de Bir Sorun Yok, Multiverse-Core'de Sorun Yok, Essentials'de Sorun Yok, God Mode Kapalı, Gamemode Survival Ayarlı. Deneme Amaçlı...
  19. TheOyunBozan

Mob Arena Sorunu

Arkadaşlar Ben Mob Arenada Herşeyi Yaptım İron Bloğu Felan Herşeyi Ancak Tabelaya Ters Tıkladığımda Seçildi Diyor Oyuna Başladımda Hiçbir İtem'ım Olmuyor. Onuda Geçtim Creperler Zombiler Bana Saldıramıyorlar. Nasıl Halledebilirim Config Dosya: # MobArena v0.95.5 - Config-file # Read the Wiki for...
  20. TheOyunBozan

TürkCraft Alım Olucak Dikkat [Bitti]

TürkCraft Yetkili Alımları Profesyonel Bir Serverde Yetkili Olmaya Hazırmısın Arkadaşlar Biz Büyük Bir Server Açmayı Düşünüyoruz %70'ni Hallettik. HungerGames ve Teamfortress Kuruldu Bile. Yaklaşık 1 Hafta İçinde Hazı Olucak Gibi. Serverimiz Bir Hafta Deneme Sürecine Girecek. Bu Sürecte...
  21. TheOyunBozan

Arkadaşlar Başlangıçta Belirili İtemleri Verme

Arkadaşlar Ben Servere Giren Herkese Servere Giriş Yaptığı An Saat Vermek İstiyorum. Nasıl Yapabilirim? Lütfen Kit Tools Demeyin Onun için /kit tools Yazmaları Gerekiyor. Ben hiçbir Komut Yazmadan Direk Saat Almalarını İstiyorum @AhmetMelihTR
  22. TheOyunBozan

Youtube: OyunOynuyoruzGaliba Kanalı Yarışma Yapıyor

Evet Arkadaşlar. Büyük Bir Kanal Olmaya Çalışan Youtube Kanalı. Şuanda 81 Abonesi Bulunmaktadır. İnşAllah Sizin Katılımınızla Daha Fazla Abonesi Olacaktır. Evet Arkadaşlar 75 Aboneyi Geçtiği İçin Yarışma Yapıcaklar.Şimdi Altta Anlatmaya Başlıyorum : Youtube Kanalımızda Oyun Hediye Ediyoruz...
  23. TheOyunBozan

Tüm Dünyanın Wg Sini Kaldırmak. Çözumu!!!

Evet arkadaslar çoğu kişi server actiktan sonra oyuncular yerleri kiramiyolar diyor. Bunun iki çozumu var 1= Ya normal minecraft serveri kullaniyosunuz(bukkit olmayan) 2=GroupManager Yuzundendir. Bunun cozumüne gecelim. Pluginse girin GroupManager dosyasi var ona girin worlds var ona girin...
  24. TheOyunBozan

Steve vs. Wither Skeleton Arkadaşlar Çok İyi Bir Animasyon

Arkadaşlar Animasyonu ben yapmadım Alıntıdır! Videomuza gelecek olursak buyrun beraber izleyelim :)
  25. TheOyunBozan

Cesper Pc Almak İstiyorum.

Arkadaşlar yanlış yerde konuyu açmışsam özür dilerim. Bu Bilgisayar Nasıl Marka:Cesper İşlemci Markası INTEL İşlemci Ön Bellek 3 MB İşlemci Teknolojisi Intel Core i5 İşlemci Hızı 2.6 GHz İşlemci Numarası 3230M Hafıza (RAM) Tipi DDR3 Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB Disk Kapasitesi 750 GB Ekran Kartı...