Arama sonuçlarınız

1. KeReMxEge

mc.TurqualityNW.com > |1.8.x - Kasa - Lapis - Rütbe - Kalite |

Spawn internetten alınmış fakat güzele benziyor bu arada mapı bende kullandım :D
  2. KeReMxEge

Reptile NETWORK | YENI NESIL FACTION | RÜTBELER | EDİT KASALAR | YILBASI & PARA KASALARI | 1.8.X |

Sunucu güzele benziyor eğer alım varsa yardımcı olabilirim :)
  3. KeReMxEge

:) SuperBuilder 1.7.X-=-1.8.X Faction Plugin Paketi (:

Dostum resim ekleyip oyun içerisinden değişik komutları (farklı plugin komutlarını) çekip atabilir ./pl komutundaki pluginleri gösterebilirsin :)))
  4. KeReMxEge

FIRE NETWORK [78.185.51.15] ADİL,ZINDANLAR,KÖYLÜ TİCARET, EVENT

Kardeşim harita sizin galiba kullanıyorum haritalar yerinde buldum. Yorumun için teşekkür ederim. Hosting falan ekleyip yeni konu açıcağım yakın zamanda server şuanda portlu deneme sürecinde :)
  5. KeReMxEge

Bilader beğenmedinmi map çalıntı değil alıntı bu arada kirletme konuyu battımı server sana ? Haritalar bölümü niye var ? BEDAVA HARİTALAR KULLANMAK İÇİN
  6. KeReMxEge

Haklısın adminin adı kötü, değerlendirmen için teşekkür ederim tavsiyelerin varsa pm atarmısın?
  7. KeReMxEge

Madara (Server Sahibi) Alım olucaktır IP : 78.185.51.15 VERSIYON : 1.8.x Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ? Merhaba Arkadaşlar, Öncelikler sunucumuza ilk giriş yaptığınız an paraya ihtiyacınız Olucaktır. lapis alanına...
  8. KeReMxEge

Bu pluginin adı nedir? [ Biraz Acil Lütfen ]

İnfo Board,ScoreBoard Stats vede son paralı olan FeatherBoard
  9. KeReMxEge

>Ortaçağ Survival< >Server Harita<(1.8/1.9)

Beğeni istemek yasak, mapı beğendim hoş olmuş eline sağlık.
  10. KeReMxEge

konuyu silin modlar

Lapis://walls quartz, İçi://set lapisore, Çatısı://set glass,glowstone
  11. KeReMxEge

Info Board Reborn

InfoBoard Reborn'da top 10 listesi nasıl yapıcam arkadaşlar yardım edermisiniz?
  12. KeReMxEge

EpicBoss'ta mesaj

EpicBoss ta boss doğunca mesaj yerini nasıl ayarlıcam arkadaşlar ?
  13. KeReMxEge

Event Yap

hemen deniyorum saol
  14. KeReMxEge

Event Yap

Factions bro
  15. KeReMxEge

Event Yap

/Eventyap yazınca,16 Diablock,16 EmeraldBlock,64 Gold,64 Demir,5 Enchli elma ve direk doğrudan oyunculara 75 level vermesini istiyorum yardım edermisiniz
  16. KeReMxEge

Çakma Lobimsi

Teşekkürler arkadaşlar
  17. KeReMxEge

Çakma Lobimsi

Selam millet sizden bir isteğim olucaktı arkadaşımın sunucusu var ve bungecoord olmadan çakma lobimsi bir şey yapmak istiyor yani şöyleki: Sunucuya girdiğimizde ilk 10 saniye biyerde kalcaz sonra factionsun spawnına aktarılcaz ama hiçbir sunucu değiştirmeden direk yaptığımız yerden spawna tp...
  18. KeReMxEge

RevBox Faction Plugin Paketi 1.7X-1.8X

Paketten bilgiler verip oyun içi görüntü atabilirdin.
  19. KeReMxEge

Para ile komut yazma

Peki tüm eşyalar için olanı nedir ve teşekkür ederim
  20. KeReMxEge

Para ile komut yazma

Dediğim gibi arkadaşlar skript ile oyuncular /repair yazınca 10k gidicek, /repair all yazınca 100k gidicek ayarlayabilirmisiniz
  21. KeReMxEge

EPICBOSS RELOADED Yardım

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı. EpicBoss Reloaded'ta Boss'un doğum ve ölüm mesajlarını yapabilirmiyiz,mümkünmüdür veyada başka dediğim gibi boss plugini varmıdır ? Eğer yapabilirsek yardım edebilirmisiniz ?
  22. KeReMxEge

Chest Commands 1.8 bukkit yardım

Arkadaşlar ChestCommands'ın seslerini yapıyorum fakat invalid sound diyor doğru yazmıyorum galiba yada yazdığım yanlış bilgisi olan ses dosyalarını atabilirmi? Lazım olan 2 tanesi ambience cave (mağara sesi) note pling (nota sesi). Teşekkürler
  23. KeReMxEge

[YARDIM] Tsukiyomi

Saolun arkadaşlar
  24. KeReMxEge

[YARDIM] Tsukiyomi

Aynen :D Bende seziyorum. Ama herkese değil yazdığım kullanıcı adına giden halini yaparmısın ?
  25. KeReMxEge

[YARDIM] Tsukiyomi

Beyler başlıktada dediğim gibi şimdi /tsukiyomi yazınca baktığım Adama zehir vericek olduğu yere sabitleyecek ve körlük vericek bunu yapabilirmisiniz ha bide adamın chatinde Mugen Tsukiyomi Yazıcak :)