Arama sonuçlarınız

1. HolyCat

[İSTEK] Dişçilik Şeysi

Arkadaşlar, şimdi benim istediğim şey, elinde Lidocain tutan birisine qwe adlı bir tahta kılıçla vurulduğunda vurma efekti gelecek fakat canı gelmeyecek yani vurunca ekran sarsılıcak fakat canı gitmeyecek. Aklıma şöyle bir şey geldi doğru mudur bilmiyorum fakat.. on hit with a wooden sword...
  2. HolyCat

[İSTEK] RP /me /do komutları

/me ve /do komutlarını, diğer oyunlardaki gibi oldugu bir script istiyorum, ben birkaç tutorial izledim scriptlerle ilgili fakat hiçbiri istediğim gibi olmadı, son çare buraya geldim. /me sağ elini, adamın yakasına uzatır ve sımsıkı tutar. yazınca: "*HolyCat sağ elini, adamın yakasına uzatır ve...
  3. HolyCat

Playstation 3 Oyun Önerisi

Arkadaşlar ben bir konsol gameri olarak çok fazla oynuyorum fakat çoğundan pek zevk almıyorum. Bana God of War tarzı "Uzak Doğu Dövüşü" tarzı olmayan, bir oyun önerebilir misiniz? Google Amca söyler derseniz araştırdım çoğu eski oyunlar çıktı, bazılarıda 2D çıktı, 2D oyunları sevmiyorum şahsen...
  4. HolyCat

Minecraft'a Ram Vermek W/8[SORU]

Arkadaşlar bir kaç yöntem denedim fakat olmadi farkli farkli 11 farkli yöntem denedim kendi kafamdan uydurduğum bir şey fakat bilgisayarim Windows 8 olduğundan dolayı Türkçe video cok azdi rica etsem biliyorsaniz yorum atarmısınız COK GEREKLI !?! cok kasıyor vede minecraft'a 3gb ram vermek...
  5. HolyCat

En iyi Headset veya mikrofon kimde ?

Beyler basliktada dedigim gibi en iyi headset veya mikrofon kimde suan benim mikrofon iste burda biraz zenginizdirde :D
  6. HolyCat

SplitCam Hatasi

Beyler acil yardim gerekiyor gercekten cok arastırdım fakat bulamadım cozumunu siz belki yardimci olabilirisniz.Beyler Yardiiiim :(
  7. HolyCat

Beyler Yardim

Arkadaşlar Benim SplitCamda Soyle Bir Hatam Var Soruna , Hataya cozum bulabilirseniz yardin edin bi zahmet :( Omeglede Adam Kandircam :ASDAS:
  8. HolyCat

Telefonda .apk Dosta Hatasi[yardiiim Ediiiin]

Telefon da.apk dosyalarinda Uygulama Yüklenemedi Bu ada ve farkli imzaya sahip paket zaten yüklendi hatasi veriyor Subway Surfers hile yapim derken .apk uzantili dosyayi indiriyor fakat olmuyor Not: Root yapammi beyler ama anlatin evet diyosaniz :DDD
  9. HolyCat

Configle İlgili Yardım Lazım

Arkadaslar modların bazıları cakısıp hata vermesini engelleyen configlerdir ama ben bu config olayını anlamadım aslinda cok guzel modlar yuklicem ama olmuo cakisio ve config olayınıda 5-6 kisiden dinledim ama anlayamadım :(( Siz anlatırmısınızUP
  10. HolyCat

Detayli Bilgi Icerde :d[yardim]

Arkadaşlar Kendini Klonlama Diye Bir Plugin Varmi Gercekten Cok Lazim Bi'sey :D Varsa Yorum Olarak Yazarmisiniz.UP
  11. HolyCat

Heykeller Mapi

HARITA HAKKINDA BIRAZ BILGI Merhaba Arkadaşlar Bugün Bir Heykellerle Yaptigim Bi Mapi Size Sunucagim Eger Farklı Bir Yerde Dogarsanız Sol Alt Caprazınızda Bir Col Vardir Orda Heykeller Bulunuyor Son Olarak Resimler Ve Haritanin Linkini Sizlere Suncagim Sıkıldıgımdan...
  12. HolyCat

[İstek] Ayarlı PermissionsEX Gerekiyor.

Arkadaslar PermissionsEx lazım bana ayarlı ama permlerde bu olursa sevinirim olmasada olurda bu olursa daha guzel olur :D : MegaVip : Vip : Kurucu : Admin Sadece Bunlar Olursa Yeter Veya Ekde Olur Ama Farklı Olursada Olur :DD