Telefonda .apk Dosta Hatasi[yardiiim Ediiiin]

Konusu 'Konu Dışı - Genel' forumundadır ve HolyCat tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. HolyCat

HolyCat Zombi Katili

Telefon da.apk dosyalarinda Uygulama Yüklenemedi Bu ada ve farkli imzaya sahip paket zaten yüklendi hatasi veriyor Subway Surfers hile yapim derken .apk uzantili dosyayi indiriyor fakat olmuyor
    Telefonum Android 4.1.2 Galaxy S3 Mini Rootlu degil [Telefon bozulursa diye garantiden cikiomuş :sırıtmak:]
    Not: Root yapammi beyler ama anlatin evet diyosaniz :DDD

2. Susanoo

Susanoo Hayalet Avcısı

PSN:
    Prospekt1232
    Xbox:
    Prospekt1232
    Steam:
    susanoo1232
    Minecraft:
    Prospekt1232
    EVet BOOT AT

kafakıran59 bunu beğendi.
  3. secretkaan

secretkaan Zombi Katili

boot değil root

oyunun hilesini indirmek yerine hileli apk sını indirmeyi deneyebilirsin

4. HolyCat

HolyCat Zombi Katili

Indiriyorum fakat ayni ada sahip baska bir uygulama indirildi boyle bir hata veriyor

5. secretkaan

secretkaan Zombi Katili

oyunun normali yüklümü? yüklüyse sil

6. umut055

umut055 Zombi Katili

s3 mini mi yoksa seni 10dk idare edicek bi oyunmu ? bence s3mini milyar vermişsin 10dklık zevk icin heba etme telefonu yanlıs yaparsan tel brick olur.( brick neymiş bak netten anlarsın.)

7. _-KraliyeT-_

_-KraliyeT-_ Demir Madencisi

Apk kurmak için root yetkisi gerekmiyor bilip bilmeden konuşmayın.
    Telefonda Subway Surfers ile ilgili herşeyi silip önce hileyi sonra subway surfersi kur sorun çözülmezse alıntı yaparak bildir :sevimli:
    Not: Android hakkında çok fazla bilgin yoksa root atma derim. Yoksa telefon açılmaz hale geliyor.

8. secretkaan

secretkaan Zombi Katili

biz apk kurmak için root yetkisi gerekiyor demedik !

9. Nothing3Lose

Nothing3Lose Zombi Katili

ben techfreestyledan indirdim 144445670000 anahtar 266371899012231110 para 225001 kaykay geldi poweruplar full parayla alınan adamlar alınmış techfreestyleı öneririm...
    Benim S3 Waardı Recovery download falan uğraştım root attım ama sim kart bozuldu rehber bozuldu hafıza kartı silindi kullanılmıodu birini arayamıom mesaj atamıodum... garanti yoktu ama ark.a verdim o yaptı anakart yanmış

10. HolyCat

HolyCat Zombi Katili

Beyler cozdum Google Play Storeden programı sildim sonra .apk ile yukledim 976976976976 key ve gold geldi Cozuldu

11. Nothing3Lose

Nothing3Lose Zombi Katili

Adam buldu beyler dağılın

12. secretkaan

secretkaan Zombi Katili

bende öyle dedim zaten tamamen sil sonra hileli apk dan yükle diye

13. HolyCat

HolyCat Zombi Katili

Zaten senden gordum yanıtı :D

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş