Arama sonuçlarınız

1. Beastswift

mc.starturknw.com | Minecraft'ı Türkçe Yaşa | Skyblock Server | 1.7.x 1.8.x

çakma lobi de kaldım yardım edermisiniz
  2. Beastswift

Heavy.minecraft.to HUB PVP/SURVİVALGAMES/SURVİVAL/SKYBLOCK

kardeş sw ye girilmiyor database dio 1.9 dayım.
  3. Beastswift

O onur bana ayitte D nyse gelicem umarım grçkten ping yoksa markette güzelde +1 oyuncu
  4. Beastswift

pixel sky da hic sky lord varmı ?? ve map alıntıysa nolucakki önemli olan sw de oynanabilirlik sizde varya ille yeni bi şeyler görceksiniz cok istiosanız gidin açın kendiniz yapın 10/?
  5. Beastswift

PLAY.GonyaNW.Com || FACTION & SKYBLOCK & ASİT ADASI & PVP || 1.7-1.8 ||

bakıcam güzelse sky tavsie ederim ama yinede fazla abartıyorsunuz ForcEmir Architectus Sadede gelicem lag vardı ve sky de yere düşünce gördügüm manzara cok kötüydü düzeltirseniz güzel bi sw olr iyi forumlar
  6. Beastswift

ReborneRPG-Ateşonline,Ortaonline,ST-RP Devam sunucusu.[1.9]

Birbirinden Değişik Irklar,Silahlar,Asalar,Ve Server Konsepti Hepsi Şahane Olmuş Çok Kısa Zamanda Server Tıklım Tıklım Dolacaktır Bence Her ırkın Mühimmata İhtiyacı olması oyuna çok güzel bir ticaret havası katmış şimdiden 06/2016 yı iple çekiyorum
  7. Beastswift

Adımı değişsemmi ?

abi bnce Beowulf u kaldır Alıntı Bi Ad Ve Filimdeki Karakter ismi [Ondan Alıntı] Senin Adın Eşsiz Saten Sen Hiracles Te Kal Simdiden Tşk Ederm Sevgiler Ulaş
  8. Beastswift

AteşOnline-AteşRPG-OrtaOnline oyuncuları buraya ! yeniden rpg !

:) ben kral john un yüzbaşısıydım 2. sw de sanırım
  9. Beastswift

Yok Ben Kaan Abinin Her Serverinde Mevcuttum Ben Kaan Abiyi Tanıyorsam İnsanların Nutkunu Tutturacak Bir Server Kuracaktır
  10. Beastswift

Simdiden Herkeze SelamunAleyküm Ve Senin Aracılığınla Rol Play Oynamak Benim İçin Onur Verici Açılışını IV Gözle Bekliyorum Sevgiler Ulaş
  11. Beastswift

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

GÜZEL Bİ KONU OLMŞ
  12. Beastswift

Sizin İçin Güzel Bir server kurduk PvP serverı Kaptancraft.nitrado.net

Pro Tagım Vardı Ama Sıktı Ve Bu rada SW Kapalı
  13. Beastswift

Herkes Oyuna İlk Girdiyi Ve İlk Korktuğu Mob İsmini Solesin Ve Neresinden Korktuğunu

Örümcekten cok korkardım nedeni gece leri cok saldırganlaşıyolar ve duvurlardan sinsi saldırılar yapabilliyordu sabah bile örümceklerden korkuyordum ama 5 sn durdum saldırmayınca sabahları biraz uysal olduklarını keşfettim
  14. Beastswift

-- SaintSword -- Full -- PvP -- 7/24 Açık --

Server Tam İstedigim Gibi Ama Giremiyorum :(:sinirli:
  15. Beastswift

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Server Güzele Benziyo İnşallah Ta Öyledir :)
  16. Beastswift

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim:Ulaş yaş:15 Minecraft ıd:Eskys rol içi isim:LeonidaS Me nedir:Eylem do nedir:Bilgi f nedir:Fısıltı Oyuna gireceğiniz skin:Genç Ve Güçlü Bir Savaşçı Oynadığınız rpg sunucular: Ortaonline 2. Serveri 3. Serveri Bunlarda Oynadım Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey Yada Güney]: Kuzey...
  17. Beastswift

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

bni de alın D daha yeni gördüm konuyu bn kral olsaydım 2prens 10 asker 2 demirci 2 ciftci ve 2 keşifci olarak takımım olmasını isterdim
  18. Beastswift

Minecraft Naruto server! %50 tamamlandı!

bnce sasuke naruto sakura npc olsn bide boss olarak kurama juubi hacibi gibi kuyruklu yaratıklar olsn bro 371. bölümü seyred cok süper bir bölüm 372 de minato sasuke flan gliyo heycanlandımmmm:aşık:
  19. Beastswift

->TRSurvival.nitrado.net %100 Survival = Bug yasak [Tuzak Serbest]<-

aynen kendilerini bi halt sanıyolar kesince de laf yapıyo lar [Üzgünüm Adminler]
  20. Beastswift

- SamanPvP - PvP'nin Tek Adresi - 1v1 Mevcut!

Alım varmı Admin gibi
  21. Beastswift

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

bana da bakarmısınız Bn 368.bölümdeyim
  22. Beastswift

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

kardeş Anime Sorusunun cevabı yaanlış kaçıncı bölüm diyo