Arama sonuçlarınız

1. P

Silahlı - Roux Hırsız Polis Sunucusu - Türkiye'de ilk! - IP Değişti!

abi ıp rp tam özentisiniz lol özentileri sizi (başkası demeden ben diyim dedim :P[alıntı yapıp küfretmeyin yani])
  2. P

>|IceMC|< |16 Adet Rütbe|Kendimize Ozgu Boss Sistemi|IcePara|Kutular|1.8.X|

tartışma başlatmaya niyetim yok fakat tek diyebileceğim yaşım olmuş 19 bu saatten sonra küfretmek bana ne kazandırır 19 yıl küfretmedikten sonra.Rehberinizin bi toyluğu egosuna yenik düşüp mutelemiş olacak o kadar 10 dkk dan ölmem ama yalan bilgi vermesi üzdü beni
  3. P

>|IceMC|< |16 Adet Rütbe|Kendimize Ozgu Boss Sistemi|IcePara|Kutular|1.8.X|

hayır yanlış okuyan sizsiniz yanlış yazan ben değilim yazdığım şuydu ben cevap verdim adama sonra ardımdan cevap verince nasıl rehber be ie gibi şunun versiyonunu yükseltin 1 dkk sonra cevap veriyo yazdım adam 10dk mute attı ayıp günah
  4. P

SkySancak - | 1.7.x-1.8.x| SkyBlock Sunucu |EMEK|

herr neyse uğraşamıycam kg size bizi aldırmayın siz siz yolunuzda devam edin büyüyomuşsunuz ne güzel 185 kişi ho ne diyim uğraşmaya değmez. herlade bu konu kilitlenebilir hatta forumdan kaldırılabilir kapalı bir server gereksiz yere forumda duruyor sonra başınıza benim gibi çocuğun(!) biri gelir...
  5. P

TÜRK OLMAMAK!(türklerin yaptığı sunucuya girebilmenin tek şartı)
  6. P

en son hort 1 ay diyolardı hocam geçtimi hortluğumuz?

en son hort 1 ay diyolardı hocam geçtimi hortluğumuz?
  7. P

premiumuda aldık hayırlısıyla :)

premiumuda aldık hayırlısıyla :)
  8. P

işte batı özentisi der geçerim kendi benliğini reddetmiş bir kişilik hayırlısı olsun
  9. P

peki ya yeni sunucunuzun ıp sini öğrenebilirmiyim DEĞİŞTİYSE
  10. P

Beyler bir server arıyorum heralde doğru yer burası ya aradığım şey daha karışık bi gelin bakın

beyler aradığım şey internette server tanıtan sitelerden bir tane arıyorum ya belki hata ediyorum burda konu açarak ama bilmiyorum eğer varsa kusurumuz affola söyleyin düzeltelim. aradığım sunucu özelliği şu peacefull survival denirya oyun içinde pvp kapalı wglerde pvp kapalı sade düz emek...
  11. P

KONUYU SİL !!

öncelikle merhaba server şurda gözüktüğü gibiyse hoşuma gitti fakat versiyonunu başlıkta ve konu içinde belirtmeniz gerekirdi ayrıca ben 1.7.2 1.7.9 1.8.7 de girmeyi denedim her defasında server kapalıydı belki benden kaynaklanıyordur bu sorun ama bilemedim bir kontrol edin isterseniz
  12. P

DreamCraft [384] [7/24] [32GB]

sunucu kapalı :(
  13. P

DreamCraft (384 kişiliktir) (7/24 aktif) (32 Gb )

server açık değil dostum şu anda
  14. P

^PeaceGaming^ ||SkyBlock|| ||Play.PeaceGaming.Com|| |(1.7.X)|(1.8.X)|

sw dün açıktı bu gün kapalı
  15. P

PeaceGaming 320 Kişilik Lagsız Sorunsuz Hub Server

sw kapalı dün açıktı
  16. P

sw güzel gibi bilemedim ama kapalıydı server bakmaya geldiğimde
  17. P

Masaüstü Arkaplanım;

buda benimki
  18. P

Film önerisi, lütfen.

benim yaptığım farklı bi şey mi orda aynısını yazdım tekrar yazıyorum bu arkadaş açmasa benim açacağım bir konuda kendim öneri alıp kendi ifademi belirtemezmiyim varsa yasak söyleyin ben forumu terkeder giderim tmm mı?
  19. P

Film önerisi, lütfen.

sana benim burada yorum yapamıycağımı düşündüren nedir sen açmasan benim açacağım bir konuda istediğim kadar ya gerekli konuşurum yada gereksiz yada post kasarım(ki daha neden yapılıyo anlamış değilim) yani sen işine bak sen ne kadar ağlasanda benim yorum yapmamı engelleyemessin ne kurala aykırı...
  20. P

Film önerisi, lütfen.

hepsini izledim ve 4. film uyumsuzlar değil uyumsuz hepsini izledim yine
  21. P

Film önerisi, lütfen.

mlsf babil m.s. yi izlemiştim
  22. P

Film önerisi, lütfen.

yeşil yol hariç hepsini izledim çok büyük bir film izleyicisiyim aynı tür den fakat şu anda izlediğim bir filmin adını unuttum hatırlamakta zorlanıyorum aydınlatacak varmı filmde küçük bir sarışın kız ve vin diesel başrolde küçük kız yaratılmış bir kızdır yani o kızı biyokimya dalında ünlüler...
  23. P

OYUNA GİRİLEMİYOR NİGGA NETWORK SW Sİ /register xxx xxx komudunu kabul etmiyor! bi süre sonrada...

OYUNA GİRİLEMİYOR NİGGA NETWORK SW Sİ /register xxx xxx komudunu kabul etmiyor! bi süre sonrada süre aşımı diye atıyo swden