Arama sonuçlarınız

1. KHobbits

Minecraft Sunucu Sitesi Tasarımı

Açıklama Merhaba arkadaşlar, internette gezerken bir adet minecraft site tasarımı buldum. İndirdim düzenledim. Türkçeleştirdim. Sizlere sunmak isterdim ama bu site herkesde olursa bir anlamı kalmaz. Onun için bana ulaşırsanız bazı kişilere verebilirim. Üstelik onun yerinede düzenleyebilirim...
  2. KHobbits

Minecraft Hunger Games Maceraları - #1 - Öldüm Lağnn

Merhaba arkadaşlar, kardeşim video işine karışmışda :D Bende onun için videoyu paylaşıyım dedim. (Video ilk yüklendiğinde görüntü kalitesi kötü oluyor)
  3. KHobbits

1.8 sunucularda pluginlerde türkçe karakter kullanılıyormu?

1.8 sunucularda pluginlerde türkçe karakter kullanılıyormu? Ve nasıl?
  4. KHobbits

Minecraft Klan Evleri #1

Merhaba arkadaşlar, bugün size kullanışlı ve küçük bir klan evi şekli gösterdim. Umarım beğenirsiniz :kaş: NOT: Ben süslemedim siz süslemek isterseniz kaleyi süsleyebilirsiniz. Ve kalenin altına özel işkence yerleri ekleyebilirsiniz :kırbaç:
  5. KHobbits

İstek Skript (Server Slot Sınırı)

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuzki minecrafta sunucumuzun slotunu belirlemek için restart atıyoruz bu istediğim şey ile sadece 1 kod ile skriptleri yenileyecek ve slot sınırı değişecek. Yapabilecek arkadaş varmı?
  6. KHobbits

Minecraft Welcome Klip

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Elleran Elvis'in Welcome şarkısının minecraft klibini çektim ilk başları biraz kötü olmuş :D Umarım beğenirsiniz.
  7. KHobbits

Kilitli Sandıkları Açma

Arkadaşlar bu bugu kapatmak için sunucudan hunili vagon'u yasaklamanız lazım. :D
  8. KHobbits

Kilitli Sandıkları Açma

Merhaba arkadaşlar, multiplayer sunucularda size nasıl kilitli sandıklarının açmasını göstereceğim. NOT: Arkadaşlar lütfen videoyada yorum yaparmısınız.
  9. KHobbits

Sınırsız Obsidyen Makinesi

Merhabalar , sizlere nasıl sınırsız obsidyen makinesinin yapıldığını gösterdim. Böylelikle oynadığınız sunucularda obsidyen satarak zengin olabilirsiniz :sinsi: İyi seyirler. Abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayınız ^_^ :altın: :altın: :altın:
  10. KHobbits

Sınırsız Kar Ve Survival ve Skyblock Sunucular İçin Para Makinesi :)

Merhaba arkadaşlar size nasıl sınırsız kar yapıldığını gösterdim bu şekilde kar yaparak. Survival sunucularda karı elinize alıp /sell hand yazarsanız para geliyor. Ve böylelikle sınırsız parada yapmış olursunuz. İyi seyirler. :şapka:
  11. KHobbits

Sınırsız Kaktüs Makinesi

Merhaba arkadaşlar , size nasıl kaktüs makinesi yapılacağını seri bir şekilde gösterdim. Umarım beğenirsiniz. :) NOT: Arkadaşlar intro nedense küçük olmuş, diğer videolarda düzelticem :D
  12. KHobbits

Sınırsız Taş Makinesi

Merhaba Arkadaşlar , sınırsız taş makinesi icadını yapımını gösterdim umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
  13. KHobbits

Chestcommands yardım.

Chestcommands eklentisinde türkçe karakter kullanmak mümkünmüdür?
  14. KHobbits

Sunucu Eklentileri - Survival Sunucular İçin Eklenti Paketi

Merhaba arkadaşlar bugün sizinle mükemmel bir paket ile karşınızdayız. Eklenti paketlerindeki her zamanki gibi odak noktamız hatasız,açıksız ve Türkçe olmasıdır. Bu paket ile eminim odak noktamızda ilerledik. {35} Pakette Bulunan Eklentiler...
  15. KHobbits

Spigotta hangi citizens sürümünü kullanacağım?

Spigotta hangi citizens sürümünü kullanacağım? hepsi hata veriyor şaşırdım kaldım
  16. KHobbits

Haraket edememe ( yardım )

Arkadaşlar ben bir şey yaptım else oldupunda haraket etmemesini istiyorum onu nasıl yapabilirim?
  17. KHobbits

Minecraft - Eklenti Tanıtımı GroupBasedPVP

Merhaba dostlar bu ilk yazım biraz heyacanlıyım ama olsun :D Bu eklenti ile bir gruba PVPyi kapatabilir veya açabilirsiniz , sadece hangi gruba ne olmasını istiyorsanız aşağıdaki izinleri verin. İzinler GroupBasedPVP.pvp.protect : Kimse ona saldıramaz. GroupBasedPVP.pvp.disallow : Kimseye...
  18. KHobbits

Minecraft - Eklenti Tanıtımı AdvertiseBlocker

Bu eklenti ile sunucunuzda reklam yapmayı engellersiniz. Özellikleri Hızlı ve kurulumu kolay Tamamen özelleştirilebilir Bloklar tüm web sitesi etki alanı ve sunucu IP adresleri Bir oyuncu tanıtır an yöneticiler bildir Destekler Renk kodları Ayrı yml dosyası için tüm reklam günlükleri Ve...
  19. KHobbits

TBPP - KillAura'yı Engelleme

. Öncelikle Kill Aura'yi kapatmak biraz zordur fakat onu tespit edebilirsiniz bende bunu araştırdım ve bu eklentiyi (plugini) bulduk. Pluginin Çalışma Yöntemi; Oyuncunun yanına görünmez 4 adet fake adam yolluyor. Aura hilesi açık olan oyuncuda bu 4 ayrı fake adama dalmaya çalışıyor ve senin...
  20. KHobbits

TBPP - Sunucuzun Özel Launcheri Olmasını İstermisiniz ?

[+] ÖNSÖZ [+] Kendi Sunucunuzun Kendi Launcheri Olmasını İstermisiniz? [+] ÖZELLİKLER v1.0 [+] [+] Başla/Çık Butonları [+] [+] Arkaplanda Çalan Şarkı [+] [+] Duyurular,İnternet Sitemiz ve Facebook Sayfamız gibi sekmeler [+] [+] Hediye Kazan Sekmesi [+] [+] RESİMLER [+] [+] NOTLAR [+]...
  21. KHobbits

Grief Prevention İşini Gören Plugin Lazım !

Arkadaşlar Grief Prevention Pluginin İşini Gören Plugin Lazım Veya CombatLogu Kapatıcaz Bunda Öyle Bir Plugin Varmı ? Acil+
  22. KHobbits

KHobbits - Bazı Skriptler !

Konuşamama Skript on chat: cancel event send "Konusamassin!" to player Hoşgeldin Skript on join: send "Sunucuya Tekrar Hosgeldin %player% :)" to player Sabah Oldu Mesajı at 7am in "world": broadcast "Sabah Oldu Uyanın Garii !" Level Atlama Mesajı On Level Change send "Level Atladin!" to...
  23. KHobbits

Böyle Bir Plugin Varmı ?

Ben Süreli İtem yapmak istiyorum 3 günlük örn. İtemin altinda yazcak 3 day diye ?
  24. KHobbits

ne hatası var

on damage: [TAB]if {grup.%attacker%} "oyuncu": [TAB][TAB]if {grup.%victim%} "oyuncu": [TAB][TAB][TAB]cancel event [TAB][TAB][TAB]send "<red>Kendi IRK'ındakine Vuramazsın !" to attacker on damage: [TAB]if {grup.%attacker%} "kirmizi": [TAB][TAB]if {grup.%victim%} "kirmizi": [TAB][TAB][TAB]cancel...
  25. KHobbits

O Gruptaki Oyuncuların Birbirine Vurmaması

Arkadaslar o gruptaki kisilerin birbirine vurmasını istiyorum.nasıl yapabilirim , permi varmı