Arama sonuçlarınız

1. ahmetaltar25

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Kapalı beta şu anda devam ediyor mu ? Ediyorsada alınanlar listesini kontrol edebileceğimiz bir yer var mı?
  2. ahmetaltar25

|Revinantcraft | Boss | Minigames | Köylü Takas | Silah | Takas | IP: revinantcraft.nitrado.net

bku38cim.Kendilerini üstün görüyorlar söylediklerine bak."Kendinden yüksek sunucuları kötülüyorlar."Bunların yaptığımı hata bizim mi ? Serverimıza gelip bizi sinir ediyorlar sonra biz kızdığımızda.BAKIN BAKIN BUNLARIN ADMİNLERİ KÖTÜ KÖTÜ SERVER GİRMEYİN oluyor.Ben serverda olmadığım sürece...
  3. ahmetaltar25

|Revinantcraft | Boss | Minigames | Köylü Takas | Silah | Takas | IP: revinantcraft.nitrado.net

Acaba ne dedik söyleyebilir misin ? Hiçbir zaman diğer serverlar hakkında kötü bir şey söylemedik.Söylediysekte şaka amaçlı söylüyoruz.
  4. ahmetaltar25

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Teşekkür ederim :) Ihtiyacın olursa söyleyebilirsin birkaç tane daha yapabilirim.Hatta bir tane daha yapıyorum.
  5. ahmetaltar25

Diyalog için başvuru gönderdim. Bakarsan sevinirim :)
  6. ahmetaltar25

@Reloven :( Halbuki o kadar süredir bekliyordum .
  7. ahmetaltar25

Tamamdır.Kayıt oldum sunucunun açılışını bekliyorum.Unutma bir yardım gerekirse beni...

Tamamdır.Kayıt oldum sunucunun açılışını bekliyorum.Unutma bir yardım gerekirse beni çağırabilirsin :)
  8. ahmetaltar25

Evet rp serverında baya bir oynuyordum :) Eğer faction serverında veya küçük pluginleri...

Evet rp serverında baya bir oynuyordum :) Eğer faction serverında veya küçük pluginleri türkçeleştirme,ayarlandırma ihtiyacın olursa bana ulaşabilirsin.
  9. ahmetaltar25

Pekala sonra bakarsın :) Oyun içi adım ali_x31 rp serverina ali_x33 olarak bağlanıyordum :)

Pekala sonra bakarsın :) Oyun içi adım ali_x31 rp serverina ali_x33 olarak bağlanıyordum :)
  10. ahmetaltar25

Kızmana gerek yoktu .-. :D

Kızmana gerek yoktu .-. :D
  11. ahmetaltar25

Web sitemizde revinantcraft.tk

Web sitemizde revinantcraft.tk
  12. ahmetaltar25

Revinant Craft Zaten profil resmimdede yazıyor.

Revinant Craft Zaten profil resmimdede yazıyor.
  13. ahmetaltar25

Faction serverinide oynarım :) Bende bir server sahibiyim.Yardım lazım olursa bana ulaşabilirsin.

Faction serverinide oynarım :) Bende bir server sahibiyim.Yardım lazım olursa bana ulaşabilirsin.
  14. ahmetaltar25

Roleplay den gelir sağlamak istiyorsanda Özel meslekler yap.Mafya Babası,Okul Müdürü Vb. Hepsini...

Roleplay den gelir sağlamak istiyorsanda Özel meslekler yap.Mafya Babası,Okul Müdürü Vb. Hepsini 5 Liradan veya 10 Liradan Satarsın :)
  15. ahmetaltar25

O halde 2 server yapmalısın.Türkiyedeki RP Sunucu sayısı neredeyse yok denecek kadar az...

O halde 2 server yapmalısın.Türkiyedeki RP Sunucu sayısı neredeyse yok denecek kadar az eskidende oynuyordum oynamakta isterim.
  16. ahmetaltar25

Bence faction sunucu açma.İlk önce rp açtın rp ile devam etmelisin :)

Bence faction sunucu açma.İlk önce rp açtın rp ile devam etmelisin :)
  17. ahmetaltar25

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (Türk): Mustafa Role Play Yaşınız: 22 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Mustafa evli ve 1 tane çocuğu olan bir adamdır.Hayatlarını eşiyle ve kızıyla güzel güzel sürdürürken şehrinin düşmanları olan Karşı şehirden adamlar şehri basar ve tüm evleri kül ederler.Mustafa...
  18. ahmetaltar25

RevinantCraft Lapis/Boss/Event/Köylü Ticaret/MobArena/Faction/TabelaEnch 1.8.X

Önerilerin için teşekkür ederim ^_^ ve o warpı biliyorum ancak bizim adminlere anlatamıyorsunki bir şey :)
  19. ahmetaltar25

Haklısın yorum kısmı yorum yapmak için serverları kötü göstermek için değil.Ayrıca laf sokmaya falan çalışmıyorum bir saattir burda serverımla ilgili kötü konuşup bana laf ediyorsun.Yorum kısmı yorum içindir.Eleştiriye açığız ancak laf atılmasına açık değiliz.Kusura bakma.Beğenmediysen konumdan...
  20. ahmetaltar25

Farkındaysan bende oldu demedim ve olmuş gibi konuşmadım. Senin okuman yok.Ayrıca zaman kaybıysa burda boşu boşuna tatava yapma atar yapma. Size serverı zorla beğeniceksiniz de demiyoruz.Beğenmiyorsan gidebilirsin beğendiysen serverda oynarsın.
  21. ahmetaltar25

Farkındaysan böyle olaylarda ss yollamalarını istiyoruz.Eğer böyle bir şey olupta ss yollamazlar ise umurumuzda bile olmaz.Griefin ne demek olduğunu bilmiyorlarsa zaten yazmalarına bile gerek yok.
  22. ahmetaltar25

1.si O adamla pvp atmış olmassın adam sana pvp yapma daveti yollamıştır pvp ye başladığında kaçarsan pvp den kaçmak olur. 2.si Adam claim atmassa onun hatası.Eğer önemli bölgelerdeki açıkları görüp oraları mahvedersen grief olur.Sunucumuz faction factionda klan savaşları vardır azcık mantık...
  23. ahmetaltar25

Söylediğim gibi daha fazla resim websitemizde ancak önerin için teşekkürler :) Eğer resimleri bulamazsan eski sitemiz bitecraft.tk ya bak :)
  24. ahmetaltar25

Sunucuda Hile Kullanımı Yasaktır. Aksi Takdirde Ban Yersiniz! 3 farklı vip seçeneği ile karşınızda ironvip:>10tl goldvip:>20tl diamond:>30tl bedrock:>50tl Lapis ve biribirinden farklı bir sürü warp!. Kimseye Haksızlık Yapılmaz. Hile Kullanımı Dışında! Websitemiz: www.http://revinantcraft.tk/...
  25. ahmetaltar25

Bitecraft FACTION/SKYBLOCK/PVP/LAPIS 1.8.X/7/24

Sunucuda Hile Kullanımı Yasaktır. Aksi Takdirde Ban Yersiniz! 3 farklı vip seçeneği ile karşınızda normalvip:>10tl megavip:>15tl ultravip:>20tl Lapis ve biribirinden farklı bir sürü warp!. Kimseye Haksızlık Yapılmaz. Hile Kullanımı Dışında! Websitemiz: www.bitecraft.tk Ip...