Arama sonuçlarınız

1. TyHap

Erdik sürekli kasacan.

Erdik sürekli kasacan.
  2. TyHap

TARIO TARAMALI GIBI TARIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KAZANMIŞ LAN HADI IYISIN :D

TARIO TARAMALI GIBI TARIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KAZANMIŞ LAN HADI IYISIN :D
  3. TyHap

Etkinlik Ödüllü Build Yarışması - (Ace of Spades,Multiwinia-Darwinia,Bastion)

TARIOOOO KARDEŞİM KAZANMIŞ TARİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOOOOO ADA FİKRİ İYİ OLACAK DEMİŞTİM ! :D
  4. TyHap

Bir ev daha...

Allah seni kahretsin
  5. TyHap

MESUT ALLAH BELANI VERSİN !

MESUT ALLAH BELANI VERSİN !
  6. TyHap

Bir ev daha...

Mesut allah belanı versin
  7. TyHap

Bir ev daha...

:D:D:D:D Bu arada garry's mod senin bence çok iyi yapmışın !
  8. TyHap

Melez Kampı

Teşekkürler. Ben sırf bunun için melez kampı tişörtü yaptırıp kil kolye ile geziyorum :D
  9. TyHap

Etkinlik Garry's Mod Ödüllü Yarışma Sonuçları

ROCKPRINCE AKAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRR !!!
  10. TyHap

Bir ev daha...

Yoo SP'de yaptıklarımızın da haritasını koymuyorum. Uğraşasım gelmiyor kanımca :D
  11. TyHap

Bir ev daha...

Güncel +
  12. TyHap

Sizin İçin Dünyanın En Uzun Aşırı Virajlı Tren Mapini Yaptım (!4-5 Saat Alan MAP!)

Kardeşim bence çok kötü ve çok kısa uzun falan demişsin. 4-5 Saat nasıl aldı düşünemiyorum. Ben bunun 10 kat daha uzununu yaptım istersen verebilirim.
  13. TyHap

Bir ev daha...

Güncel
  14. TyHap

Bir ev daha...

Öyle işte 60x60 aslında.
  15. TyHap

Bir ev daha...

Hayır creative bir serverde yaptım. Amaç bir ev işte..
  16. TyHap

Bizim sınavlar bitti. Bu hafta olacağımız sınavlar ; İngilizce Matematik Din.

Bizim sınavlar bitti. Bu hafta olacağımız sınavlar ; İngilizce Matematik Din.
  17. TyHap

Bir ev daha...

Merhaba millet ; Bir creative serverda (Starcrafttr) yapmış olduğum bir evi paylaşacağım. Sağdaki biome biraz kötü olabilir ilk defa biome denedim. İnşallah beğenirsiniz. Seed ile döşememin nedeni aslında yabani ot görünümü vermekti. Resimler ; Not : Arsam yetmediği için arsanın üstüne...
  18. TyHap

Allah belanı versin !

Allah belanı versin !
  19. TyHap

Oduncu Evi

Teşekkürler.
  20. TyHap

Oduncu Evi

Teşekkürler ;) Güncel
  21. TyHap

Medieval Mansion By Tario76,Dmxcraft

İkinizde :D
  22. TyHap

Medieval Mansion By Tario76,Dmxcraft

Bu adamı mimar yapmayan admin nerde ?
  23. TyHap

FrozenAngel Heykel Atölyesi [2]

Teşekkürler 4 4lük.
  24. TyHap

Oduncu Evi

"Yer biyomunu ve fikri veren Tario76'ya teşekkürler..." yazdım zaten ? Teşekkürler. Dikkate alırım. Teşekkürler. Anlamadım the robotic ne ?