Arama sonuçlarınız

1. P

Ruh Avcısı [ADV][RPG] Sınıf Seçimi,Kaliteli Hikaye / [%3] TAVSİYE KONUSU...

Arkadaşlar, Ruh Avcısı denen bir map yapıyorum. Mapte görevler,yan görevler olacak. Öğrenirsem CustomNPC kullanacağım. Anlatmaya geçeyim. ============================== HİKAYE ----- STORY ============================== Babamız'ın kardeşi vardır. Babamız Fort'dur ve onun kardeşi Force vardır...
  2. P

Efsane Bug: Trade. [Yardım İstiyorum!])

Arkadaşlar. McEdit ile bir villager yaptım. Görev veriyor filan güzel. Ama trade yaptığım an trade itemini ondan aldığım an minecraft kendini kapatıyor. Bu mapi bir kanala yapıyorum. Bu riski göze alamam. Minecraft Versiyonu: 1.7.2 Merak edenler için: Mapi Cravled'in Maceraları kanalına...
  3. P

Map Yapımı Hakkında Soru.

Arkadaşlar. Ben bir map yapıyorum. Böyle görev almalı. Filan falan Silkroad kafası neyse. Şimdi alınıp bitirilen görevlerin yerlerindeki ünlemleri nasıl yok edeceğim. Hızlı bir build modu var mı. (McEditi bende biliyom böyle ne bileyeim. Daha kolay. **********'te LeafLook'un hızlı yapı...
  4. P

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- BİLGİ: Öncelikle bu bir işsizlik eseridir. Uzundur ama...
  5. P

En Sevilen Kanal YARIŞMASI

Hadi herkes en sevdiği 3. ve en az 1 minecraft videosu olan kanalı yazsın. Sıralama iyiden kötüye falan zorunlu değil yeterki yazın ve en sevdiğiniz kanallardan olsunlar. 1.BFChickenGamers 2.Köfteist Köfte 3. Babam da Oyuncu
  6. P

Herobrine Romanı Sona Yakın...

Arkadaşlar, Herobrine romanım tam gaz devam ediyor size küçük bir paragraf paylaşıcağım: -Herobrine bir inanışa göre madende ölen ve tekrar dirilerek tüm düşmanlarından intikam almaya çalışan bir efsane karakteridir. Kurbanlarını asla öldürmez ama hayatlarını alt üst eder. Kişiler Herobrine’a...
  7. P

Mini Game: Miner Run

Arkadaşlar, MAP HAKKINDA Sanırım bir çoğunuz Temple Run'u biliyordur. Bu mapte biraz ona benzetmeye çalıştım. Hızlı koşarak engelleri aşarak Redstone'yi yenmeniz gerek. Evet,siz butona basınca redstone ilerlemeye başlıyor. Ondan önce yarışı bitirmeniz gerekmektedir. Ama pek kolay olacağını...
  8. P

Canavar Efsanesi / Kutsama

Evet arkadaşlar mükemmel bir map ile karşınızdayım... 1. Canavar Efsanesi / Kutsama BULUNANLAR: Spawnerlar!!!! Komut Bloğu McEdiT!!! Map sonunda Bfchickengamers'taki Fake_Dead ve Babijigi abime hediye. TEXTURE PACK Soartrex Fanver (1. Tercih Map onunla yapıldı.) SphaxPureBDCraft (2...
  9. P

Herobrine Hikayesi By. Pembepanter54 (geri Döndüm)

Öncelikle: 1. Roman çok iyi gidiyor, 7 Word sayfası oldu. (Herobrine konulu.) 2. Lütfen Herobrine gerçek değildir , Ben gördüm bunu falan gibi saçma sapan yorumlar yapmayın. 3. Tamamen ben yazdım alıntı değildir... 4. Bu hikayenin diğer hikayelerimin ne devamı nede ilişkisi yoktur.. HİKAYE...
  10. P

Kaybolan Moblar (YARDIM!)

Arkadaşlar bir map yapıyorum. Editlenmiş moblar var. Kolay'da olmama rağmen ve mobları karanlıkta bırakmama rağmen moblar kayboluyor. (Kendi kendi kendileri yok oluyorlar.) Ama onlara baktığım süre bir şey olmuyor. Gidip bir şey yapıp geri geldiğimde yok olmuş oluyorlar. Karanlıkta en fazla 2,3...
  11. P

Minecraft Donuyor!!

Arkadaşlar Minecraft'ta büyük bir map yapıyorum... Ama herhangi bir world'e girer girmez oyun donuyor ve yanıt vermiyor. Sildim yükledim olmadı. Javayı güncelledim olmadı. Ne yapıcağım. Yardım....
  12. P

Mod Upload Edebilecekler...

Arkadaşlar modları çok seviyorum fakat en az 30 kere mod yükleyim derken Minecraft'ı çökeltmişimdir. Ve ödülüm ne olmuştur? Rei's Minimap. -Oleey!! Waypoint dedimde sonra sıkıldım. Sizden birkaç mod istiyorum. Upload edip hazır bir .minecraft dosyası verebilecek biri. Çok mod istemiyorum...
  13. P

[ADV] Aetha Taşı 2 - Su Taşı (1. kadar kısa değil.)

Arkadaşlar, Aetha Taşı 2 - Su Taşı Bitti. Linkini vericeğim en altta. Çok kısa değil çok uzunda değil.Sonunda Wither'i kesiyoruz. +LAR Editlenmiş Zırhlar! Güzel parkurlar 1 BOSS! Yönergeler! Ve en önemlisi bol bol Command Block (tp,time set,say) -ler Çok uzun değil Wither kaçabilir. BİR...
  14. P

Kanal Açmak için Program arıyorum...

Arkadaşlar biz arkadaşlar Gameing Effect diye Youtube bir kanalı açıcağız. Ama video programı arıyorum. Fraps varmış. Ama çok yer kaplıyor. Önerileriniz var mı?
  15. P

Büyük Bir Proje Peşindeyim (Herobrine Hikayesi ile ilgili.)

Arkadaşlar, Hep kısa kısa Herobrine hikayeleri yazıyordum biliyorsunuz ama şu an bir roman peşindeyim. Ama iki sayfa üç sayfa değil! Amacım cidden 50 sayfalık bir roman! Yine Herobrine konulu olucak. şu an küçük bir kısmını paylaşıyorum. Ve oracıkta düşüp bayıldı. Uyandığında ise durum aynıydı...
  16. P

[ADV] Aetha Taşı 1 - Işık Taşı (KISA gelebilir İlk Mapim.)

Merhaba arkadaşlar, Size yeni mapimi gururla sunuyorum. Link en altta. Map: Command Block İçerir (tp , say ve time set.) Parkur , Mob Savaşı vs var. 3 kez tarafımdan denendi. Hafif ama uzun... Arkadaşlar mapte The Borter denen bir adamın peşindeyiz aynı zamanda Işık taşınıda bulmaya...
  17. P

Herobrine Hikayesi 3

Steve: -Seni öldürüceğim Enderman! Steve kılıcı ile bir hamle yapar babasının mirası olan demir kılıcı ile Enderman'e saldırır. Enderman: -Haha! Vuramadın! Steve bir hamle daha yapar. Ama Enderman kaçınır ve Steve'ye bir yumruk atıp End'e gider. Ender Dragon'a diz çöker ve: -Bir insan daha...
  18. P

1 Kötü 2 İyi Haberim Var (MAPLARLA İLGİLİ)

Arkadaşlar, Kötü Haber : Biliyorsunuz Herobrine'a Yardım Ettiğimiz bir map vardı, O mapin yapımı ertelendi. Nedeni şu: Arkadaşlar, Mob Editleme kullanıcağım ama MCEdit veya İNVEdit gibi programlarda okadar kötüyümki BERBAT hafif kalır. Bunları birkaç rehber falan bulup iyice çözünce muhteşem bir...
  19. P

Herobrine'ın Dirilişi Mapı (Link Yok Proje ama gir fikir edin.)

Merhaba arkadaşlar, Bu map birçok mapten farklı. Çünkü her mapta Herobrine kötü kalpli biri oluyor. Evet bendede kötü kalpli. Ama bu düşmanımız demek değil çünkü biz Herobrine'a yardım eden bir gezginiz. Gezerken Herobrine'ı buluruz. Ve ona yardım ederiz. Ondan fazla görev... En az Yarım saat...
  20. P

Minecraft: İlk Gece Hayatta Kalma

Minecraft evreninde ilk gece hayatta kalmak zordur. Bu biraz şansa birazda beceriye kalır. Eğer güzel ağaç bol bir yerde başlarsanız şanslısınız demektir. Şimdi ilk işimiz ev yapmaktır. Ev Yapmak: Ev oyundaki en önemli şeydir. Bu nedenle ilk onu yapmamız gerekir. Alanımızdaki ağaçları kesmemiz...
  21. P

Biraz Hikaye Yazayım: Herobrine Hikayesi 2

Öncelikle: Bu hikayenin ilk hikaye ile alakası yoktur. Yani uyumluluk yok falan demeyin. -------------------------- Steve: -Baba! Yaşayabilirsin! Babaaaa Ama Steve'nin babası çoktan ölmüştür .Ölmeden önce -Oğlum! Steve! Sakın ama sakın ikizine kötü davranma! Herobrine'da senin gibi iyi bir...
  22. P

Biraz Hikaye Yazayım: Herobrine Hikayesi

Öncelikle: Bu hikaye gerçek değildir. Tamamen benim yaptığım bir şeydir. Yani Gerçek Herobrine hikayesi böyle değil , Böyle değil ki vs. gibi yada Herobrine gerçek değil gibi konu değiştirici tepkiler vermeyin. Başlayalım...