Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım "No JVM could be found on your system." HATASI ÇÖZÜMÜ

Bu hatayla karşılaşanlar için açtım konuyu, artistlik yapmak isteyenler için değil.
  2. C

Biliyorum ama java'yı güncellemek için eski sürümü silmek gerekiyor ve eski sürüm program ekle veya kaldırdan silinmiyor. JavaRa programı yardımıyla siliniyor. Ondan dolayı koydum.
  3. C

minecraft arkadaşlar şu hatayı lütfen düzelt meyi bilen düzeltsin yardımm!

Aynı hata benim başıma da gelmişti çözüm yolunu buldum. Başka kişilerde aynı sıkıntıyı çekiyorsa bu sayfaya bakabilir. https://forum.gamer.com.tr/threads/no-jvm-could-be-found-on-your-system-hatasi-%C3%87%C3%96z%C3%9Cm%C3%9C.131775/
  4. C

Merhaba arkadaşlar! Uzun zamandır bu hata yüzünden Minecraft oynayamıyordum. İnternette de bu hatayı çözmenin yolunu aradığımda çok zor bulmuştum ve çözüm yolunu sizlerle paylaşmak istedim. "No JVM could be found on your system. Please define EXE4J_JAVA_HOME to point to an installed...
  5. C

Harita Yapanlar, McEdit Öğrenmek İsteyenler! (Tam 11 Başlık)

O arasıra öyle oluyor. Çok sinir bozucu bir şey. Ben "ctrl+s" yapıyorum.
  6. C

Doğal Afetler Deneme Haritaları

O biraz zor :D Tsunami olabilir.
  7. C

Bu aralar sınavlarım var. Belki daha sonra.

Bu aralar sınavlarım var. Belki daha sonra.
  8. C

Bilmiyorum. :D Başka modlar var iksir yapımı için.

Bilmiyorum. :D Başka modlar var iksir yapımı için.
  9. C

Resimleri göremeyen arkadaşlar, resimleri buradanindirebilirsiniz. Yapamadın mı, yükleyemedin mi? :D
  10. C

[Adv] Legends Of HeroBrine - I (HeroBrine Efsaneleri - I)

Evet. Öyle düşünüyorum. Haritayı beraber yapabiliriz. Eğer istersen? Baya uğraştım ama uzun sürünce ve birkaç sorun çıkınca biraz gıcık oldum ve ara verdim. :D
  11. C

İyi fikir. :D
  12. C

INVedit diye bir program var. Oradan takabilirsin.
  13. C

Olmaz. Blok halinde durduğu için yapamazsın.
  14. C

Meraklı olanlar ve fikir vermesi için yaptım. Harita yaparken gökten istediğin bloğu yağdırabilirsin. (Ben bu haritaları yaptığım zaman sandify filtresi yoktu ve yapması daha zordu.)
  15. C

Yok. TNT yi yakıp mcedite giriyoruz. TNT'miz mob gibi kırmızı renkte gözüküyor. Sonra spawnerı oluşturuyoruz. (TNT ne kadar süre beklediyse spawner yaptığımızda da o kadar süre beklemiş bir TNT olarak çıkar.) Buz spawnerlarını da sandify diye bir filtre var (linki aşağıda). Oradan buzumuzu...
  16. C

Mcedit'de Mob Oluşturma..

Benim sayfamda linkleri vardır. Bakarsan sevinirim.
  17. C

Beyler yarım kalan haritalarımı isteyene verebilirim.
  18. C

https://forum.gamer.com.tr/threads/harita-yapanlar-mcedit-Öğrenmek-isteyenler-tam-11-başlik.54045 buraya bak. Benim yazım zaten bu forumda. Alıntı yapmasına gerek yok. 4. başlığa bak. Benim sayfamdaki 3. başlıkta var. 3. MCedit'e Filtre Yükleme İndirdiğimiz filtreyi kopyalıyoruz...
  19. C

Beyler, harita yapımını durdurdum. Haritayı şuanda yapmıyorum. Boşuna heyecanlanmayın uzun sürebilir.
  20. C

Olabilir ama pek boş zamanım olmuyor ve minecraftı 1-2 aydır oynayamıyordum. :D
  21. C

Java 7 update 21'i yüklediğimde java 7 update 9u yüklüyordu. Ben de java 6 update 21'i yükledim şimdi çalışıyor. Genede teşekkür ederim. İyi eğlenceler.
  22. C

HAHAHHA. İnsaf yani. Yazıları bile olduğu gibi almışsın. :D
  23. C

İndirme linki koydum resimleri indirebilirsin http://www.mediafire.com/?aj7bkwnkjdsjjel
  24. C

LOL oynuyorum. Javayla ilgilenmedim ve MCye hala girmiyor.
  25. C

Karakter Heykeli Yapımı (Builderların işine yarıyabilir)

http://www.mediafire.com/?bf6ziwlw2wl5oda