Arama sonuçlarınız

1. K

Demo sorunu

Merhaba arkadaşlar Biz arkadaşımla cracked minecraft oynuyorduk (ailemiz internetten oyun almayla ilgilenmiyor :( ) 1.7 güncellemesinden sonra herhangi bir launcherdan oyuna giremiyoruz sadece demo dünya oynayabiliyoruz... Lütfen minecraft forumstaki gibi terslemeyin bu bir problem ve ben yardım...
  2. K

AMARATÖRLÜĞE DOĞRU :2.SKİNİM COOL CHOCLATE

Ya adam zaten yazmış başlığa sen ne gelip insanların konusuna kasıyorsun kardeş? adam yapmış br böbürlenme yok ortada bir şey yok. "Amatörce." nedir ya bu mu? Böyle yorum mu olur? Sen çok iyi biliyorsan skin yapmasını trip atıp milletin canını sıkma. Tavsiye ver o zaman. şu olmamış de şunu şöyle...
  3. K

Yardım Minecraft Sorunları - Yardım - Tüm Hatalar

Benim masaüstünde Bad video card drivers hatası veriyor. Sistem Gereksinimlerinin olduğu bir şey vardı linkini atar mısınız? Gerçi anlamamıştım. Bu konularda kötüyüm de. :/
  4. K

ekran kartı güncelleyemeyen arkadaşlara yardım edebilirim demişsinde ben çook denedim olmadı...

ekran kartı güncelleyemeyen arkadaşlara yardım edebilirim demişsinde ben çook denedim olmadı teamviver var yardım eder msini?
  5. K

Server var oynayamıyoruz!

Whitelist kapalıykende server bağlanılıyor diye kalıyordu ama akşam bir daha deneyelim o da olmazsa napacaz bilemiyorum artık.. Ayıptır söylemesi GÜNCEL.
  6. K

Server var oynayamıyoruz!

Biz arkadaşla araştırdık... Hamachiden server açtı hamachiden bağlandım ama minecrafta giriyorum doğrudan bağlan diyorum ip yazıyorum önce server bağlanılıyor diyordu öyle kalıyordu şimdi hemen whitelist'te değilsiniz yazıyor arkadaş giriyor servera /whitelist add kosenema yazıyor ekliyor beni...
  7. K

Hamachiden Anlayan biri varsa acil mesaj atabili mi?

Hamachiden Anlayan biri varsa acil mesaj atabili mi?
  8. K

Bad video cards?

Herkese teşekkürler ama diğer bigisayar açıyor ... O da eskiden evde değildi artık evde teşekkürler arkadaşlar.. :)
  9. K

Acil yardım :'(

Eğer eskiden çalışısıyorduysa ekran kartını güncellemeyi dene .. Ama hiç açmadıysa ekran kartın yetmiyordur ona bir şey yapamayız..
  10. K

MacBook'ta hamachi nasıl oluyor ACİL?

MacBook'ta hamachi nasıl oluyor ACİL?
  11. K

Mod ? Daha oyunu açamadım ki?

Mod ? Daha oyunu açamadım ki?
  12. K

Bad video cards?

Amd radeon X1300/X1500 :(
  13. K

Bad video cards?

Benim ekran kartım bayağııı eski o zaman Amd Radeon X1300/X1500 ...
  14. K

Bad video cards?

Derdimi anlatamadım galiba ... Ben bir arkadaş bilgisayarı gösterdim ayrıca slimdriveride indirip güncelledim çoooktan sorun güncellik değil dedi bilgisayara bakan arkadaş ama benimle aynı seviyede sadece nvidia ekran kartı olan bir arkadaşımda çalıştı üstelik o güncelleme bile yapmadı?! Ve...
  15. K

Bad video cards? Konusuna bir göz atın yahu...

Bad video cards? Konusuna bir göz atın yahu...
  16. K

Bad video cards?

Benim ekran kartım yetersiz olduğu için minecraft açılmıyordu. Bir arkadaşıma minecraft indirmesini söyledim ama önce ekran kartına bakmasını söyledim ikimizinde ayrılmış video belleği 256 MB hatta benim toplam grafik belleğim 1 MB daha fazla! :D :D ama onda açıldı nerden indirdiğini sordum bir...
  17. K

Ekran Kartı Tavsiyeleri

Ya Benimde ekran kartım yetersiz olduğu için minecraft açılmıyor... banada tavsiyede bulunursanız memnun olurum dediklerinize de bakacağım teşekkürler :) birde Amd radeon Hd 5450'yi önerdi okuldaki arkadaşım o nasıl diyecektim?
  18. K

Bad video card drivers sorunum.

:D yalnız şu an tabletteyim akşama doğru yardımcı olabilir misin evde değilim çünkü şu an :D Ya birde ben korsan kullanıyorum arkadaş bana Cd yapmış getirmiş ama ben skin falan değiştiricem yani istiyorum o nasıl olacak?
  19. K

Bad video card drivers sorunum.

Bu konum artık cevaplansın sonra kilitleyin arşive taşıyın YETER! Arkadaşlar benim başlıktaolduğu gîbi bad video cArd drivers sorunum var ama bıktım şu cevaptan " ekran kartını updatele yok slim drivers indir güncelle " işe YARAMIYOR! Yete anlayın artık yaramıyor o çözümler... Bilgiler Windows...
  20. K

Lütfen yardım edin ya ÇOK ÇOK ÇOK ACİL!

Allah Kahritsin sini :D Şaka tabi ama gerçekten opengl ile alakalı sanırım üşenip bütün raporu okudum :D
  21. K

Lütfen yardım edin ya ÇOK ÇOK ÇOK ACİL!

Tamam Java 6'yı tekrar yüklemeyi buldum sorun hallodu herkesten özür dilerim konu kilit :) Ama bir şey daha sorucam ben şu bad video card drivers kurbanlarından biriyim OpenGL nerden indirebilirim? Ve lütfen SAKIN ekran kartını güncelleştir demeyin bu üç kelimeden tiksindim Teşekkürler :)
  22. K

Bad Video Cards Drive [Yardım]

Arkadaşlar anlamıyorsunuz bende de aynı sorun var internetteki HER ŞEYİ denedim slimdrivers indirdim güncelledim normal güncelledim her şey güncel... Bir yerde gördüm ekran kartının OpenGL açma özelliği yoktur diyorlar.. sanırım ondan kaynaklanıyor. Ve açılmıyor. Büyük İHTİMALLE bu sadece bir...
  23. K

Bad video card drivers!! acil lütfen.

Ya lütfen yardım edin ya minecraft oynayamadan ölecem az kaldı... :(
  24. K

Bad video card drivers hatası

Valla kardeş neler öneriyorlar hepsini denedim mojang'ın dediklerini bile yaptım bende hala olmuyor .. Teamviwer yükledim ama siteye girilmiyordu kaç gündür kimseden yardım alamadım nolur bu kadar çırpınıyorum biri yardım etsin!
  25. K

ben çıkıyorum kimse bakmıyor!

ben çıkıyorum kimse bakmıyor!