Arama sonuçlarınız

1. E

minecraft premium üyelik bedava

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin.Sağ üstteki referans linkini kaç kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız https://epicBEDAVAprizes.com/?ref=2462876 bedavanın yerine küçük harflerle free yazın çünkü link sansürlenio...
  2. E

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin sağ üstteki referans linkini kan kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız h t t p s : //**************.com/?ref=2462876 (boşlukları silip yazın) sizde kendi linklerinizi konunun...
  3. E

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin sağ üstteki referans linkini kan kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız https://**************.com/?ref=2462876 sizde kendi linklerinizi konunun altında belirtin bende tıklarım...
  4. E

çöldeki yer

arkadaşlar çölde crativeyle gezerken tapınağın yakınında böyle biyer buldum acaba nedir?
  5. E

minecraft üyelik sorunu

arkadaşlar minecraftın sitesine giriyorum üyelik kısmına geliyorum ama e-posta istiyo username istemiyo oyuna e-posta ile girmeye çalışıyorum olmuyo lütfen yardım
  6. E

Çığlıklar

Arkadaşlar öncelikle neredeyse her minecraft oynayışımda çığlıklar duyuyorum bunu en başta normal sanıyordum sonra bazı konulara baktığımda herobrineye filan ait olduğu söyleniyor size sorum bu çığlıklar normalmi yoksa birine mi ait? Not: Herobrinenin kaldırıldığı biliyorum.
  7. E

Çığlıklar

Arkadaşlar öncelikle neredeyse her minecraft oynayışımda çığlıklar duyuyorum bunu en başta normal sanıyordum sonra bazı konulara baktığımda herobrineye filan ait olduğu söyleniyor size sorum bu çığlıklar normalmi yoksa birine mi ait? Not: Herobrinenin kaldırıldığı biliyorum.
  8. E

too many items yardım

arkadaşlar too many items de bi eşyanın nasıl yapıldığını nerden öğrencem
  9. E

benle solar survival oynayacak adam aranır

arkadaşlar 2 kişilik solar survival arıyorum
  10. E

solar survival 1.4.6 [istek]

başlıktada dediğim gibi solar survival 1.4.6 arıyorum başka sürüm olmasın
  11. E

Warp Sorunu

arkadaşlar hazır map indirdim bukkit server için ve içinde warplar vardı essentials pluginim var o warpları nasıl kullancam ör: /warp arsa yazıyorum olmuyo