Arama sonuçlarınız

1. Furko_ylmz

İstek 1.15 Plugin paketi istiyorum

skyblock , faction , survival ve lobi
  2. Furko_ylmz

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

Servere rutbehammadde nın eklenmesı cok ıyı oldu bence ugraslar ıcın tesekkurler .
  3. Furko_ylmz

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

Sunucumuzun Reklamini Kendimiz Yapiyoruz Zaten Sunucumuza Gel Gör Sonra Laf Yap Lutfen . Bu Arada Serverimize Rutbe sistemi eklenmistir Hayirli olsun :D
  4. Furko_ylmz

*****Tekkardeslik*****

Benim adımda furkan bide çalıntı oldugunu nerden anladın ?
  5. Furko_ylmz

*****Tekkardeslik*****

Server güzel ama alım olsa daha iyi olur
  6. Furko_ylmz

*****Tekkardeslik*****

Güzel bir servere benziyor
  7. Furko_ylmz

SonCraft - Play.SonCraft.Net - Faction Server - 7/24

Servere kapalı olmasa iyi
  8. Furko_ylmz

Fetih1453.nitrado.net

kardesim bulup getirirsem serverini iade edip butun nitrado kredini bana verecek misin ? vereceksen hemen getiriyim ?Ben senin suan ki degil buraya attigin resmi elestiriyorum kardesim. bu sayfaya attigin spawn nitradonun spawnlarindan
  9. Furko_ylmz

Fetih1453.nitrado.net

Arkadaslar Spawn Nitrado Spawnidan alintidir Ve Arenada Orjinal Hunger Games teki Maplarden Bunlar Sahtekar dir Tamam Anlariz Aliyon da Bari Emek Harca blocklari filan degistir yuzsuz .
  10. Furko_ylmz

DetroitCity Eglencenin Yeni Adresi Ilgili Kurucu Ve Adminleriyle Karsinizda

Kardesim Spawn Alinti Evet Ben De nitradonun maplerini görmekten biktim istediğim bir map yükledim. Arsalar Konusunda Hata Olmus Kusuruma Bakmayin Pluginden Fazla Anlamadigim için Cahilligime Verin.
  11. Furko_ylmz

DetroitCity Eglencenin Yeni Adresi Ilgili Kurucu Ve Adminleriyle Karsinizda

Merhaba Arkadaslar, Yeni Acmis Oldugumuz Serverimizi Tanitma Amacli Bu Konuyu Aciyorum. Server Kurucusu Olarak Herkezi Bekliyorum Reklamla Aram Yoktur Ama Yapmak Zorundaydim . Fazla Konusmayi Veya Yazmayi Sevmem Buyrun Asagidaki 1 Kac Warpimizin Resimleri. <=Warp Listemiz=> Arsalar: Hammadde...
  12. Furko_ylmz

AyYıldızMC / 16GB RAM /1.7.2 / 7/24 VDS / Faction / IP=mc.ayyildizmc.com

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı