Arama sonuçlarınız

1. Storm35

Karanlığın Dönüşü v3 [DEMO] - Efsane Geri Döndü!

Selamlar. v1 ve v2 çok ilgi görmüştü. Bende bayadır çıkartmayı düşünüyordum. Şimdi sizlere v3ü sunacağım ancak demo. FULL sürümü yakın zamanda gelecektir. V1 ve V2 den 10 kat daha gelişmiş redstoneler ile eğlencenin dibine vurun! Hikaye: "Bu versiyon aslında v0 gibi bir şey :D v1 ve v2...
  2. Storm35

Karanlığın Dönüşü v3 - İlk Test Videosu

Haritamızın bir redstone düzeneğini videoya çektim. Haritamız yayınlanmasına çok az kaldı ve böyle bir öngösterim yapayım dedim. :) Önerileriniz varsa yazmayı unutmayın.
  3. Storm35

Minecraft: Timelapse Orta Çağ Köyü

Baya uğraştım :)
  4. Storm35

Karanlığın Dönüşü v3 - Karanlık Lord'un Doğuşu YAPIM AŞAMALARI

Yakında gelicek! Bekleyin! Hikaye: Karanlık Lord babasını öldürdükten sonra nasıl bir katliamcı olduğunu öğreniyoruz. Biz artık karanlık lord'un savaşcılarıyız. v2 de karanlık lordu öldürmüştük ama bu ondan 200 sene önce. Karanlık Lord'un ilk doğuş zamanı. Sürekli güncellenecektir...
  5. Storm35

Fırtına Parkur v1

1.5.2 İçindir. 1.6 da olabilir bilmiyorum. Uzatmayayım :) İNDİR
  6. Storm35

1.6 server atlar ve fazlası

188.132.135.151
  7. Storm35

Faction serverde hunger games

Beyler faction serverim var ancak factionu olmayana vurulmuyor. Hunger gameste'de anladığınız gibi kimseye vuramıyolar. Bunu nasıl çözerim?
  8. Storm35

Minecraft ISSIZ - Bölüm 1

Yeni videomuz.
  9. Storm35

Pluginlerden Çok Iyi Anlayanlar Içeri...

Yakında açılacak faction serverimiz için her şey hazır. Ancak bir sorun var. Ve bunu bilene serverde süper viplik veriyorum. Server yakında açılacak. Pvp kapalı. yani faction kurup enemy yapsa bile vurmuyor ve hiçbir şey yazmıyor. server.propertiesten true yaptım zaten ama neden olmuyor...
  10. Storm35

Minecraft Cesurları 1

Yeni videomuz :D
  11. Storm35

Minecraft'da Sıradan Bir Gün

12. Storm35

Minecraft Arkadaşını 5 Kere Trollemek

Yorum atarsanız sevinirim. :)
  13. Storm35

Karanlığın Dönüşü V2 Çıktı!! / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin En Iyisi!

Selamlar. 1. Mapimde olumlu yorumlar almıştım. Şimdide v2 çıktı :) Redstoneler 10 kat daha iyi! ve daha büyük bir zevk! Güncelleme: Redstonelerde aksaklık olduğu için link güncellenmiştir. Serverimiz için tıkla!!! Kurallar: -Söylenmedikçe blok...
  14. Storm35

Server Açıyorum. / Hunger Games / Builder Aranıyor.

Selamlar. Bir hunger games açacağım 1-2 aya. 50 kişi kapasiteli falan olacak. Builderler'e yaptığı yapılara göre VIP lik verilecek. Benim yaptığım yapıları ve mapleri konularımdan bulabilirsiniz. Başvurmak isteyenler, Bir yapısının resmini ve ismini konu altına yollasın. Beğenirsem özel mesaj...
  15. Storm35

Orta Çağ Köyü / 1.5/ Lİnk - Firtina Oyun!

Selamlar. Sizler için bir köy yaptım. Bunu serverinizde veya herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Beğendiyseniz "Beğen" Butonuna basmayı unutmayın :) Facebook Adresimiz Mapi İndirmek İçin Tıkla
  16. Storm35

Spawn Alanı / Firtina Oyun/ Süper!

Kullanabilirsiniz. :) Mapi İndir
  17. Storm35

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

Selamlar. Nisanın başından beri uğraştığımız haritayı sizlere tanıtayım. Gerçekten çok uğraştım. Çoğu vakit sabahladım çoğu vakit okula gitmedim ve 0 aldım. Ama deydimi? Deydi. Umarım sizde seversiniz. Versiyon 2 Çıktı, Tıkla!!! Serverimiz için tıkla!!! Güncellendi, (18.04.2013)...
  18. Storm35

Seri Koşu Parkuru

Selamlar. Şu ana kadar yaptığım en iyi haritalardan biri olan haritayı size tanıtmak isterim. Hemen resimlere geçelim. Oyunda Redstone sistemi iyidir ve çalışmaktadır. Zevk alacağınızdan eminim. Çoklu oynamak istiyorsanız vanilla server kurup oynayın. Yoksa redstonelerde aksaklıklar...
  19. Storm35

The Assassin! Serisi

Minecraft da assassin denemeleri :)
  20. Storm35

Autmhe Sorun

Selamlar, oyuncular giriş yapmadan yazabiliyor. Config e de baktım allowchat: false yazıyor ancak yazabiliyorlar. Bunu nasıl engelleyeceğim? Yada birilerinin admin hesaplarına girmesini nasıl engelleyeceğim? Yardım edenlere sonsuz teşekkürleer.
  21. Storm35

[?]servere Ram Vermek

Selamlar, Serverimin rami şu an 3 GB Ancak ram verirken sadece 1GB 600 MB kabul ediyor. Bunu neden yapıyor bi fikri olan varmı?
  22. Storm35

Osmanlıcraft Geri Dönüyor!

Merhabalar. Önceden lagtan dolayı kapadığım serveri tekrar açıcağım. Birçok yenilikle birlikte. Bu serverin açılıncaya kadar ana konusu. Sonra serverin yetkili alım ve reklam konusu açılacak. Şimdiiiii, ilk neyden başlıyalımm? Resimlerden! http://d1211.hizliresim.com/13/x/gdlpz.png...
  23. Storm35

Craftbul'un Işgali.

Craftbul'un İşgali Bukkit server kurup world edit ile yapsak bile, gerçekten ama gerçekten zorlandığımız kısımlar oldu. Surlarda özellikle. Köşeler ve içlerini doldurma kısmı çok zordu. Fakat 6 saatte onlarıda bitirtdik. Gemi aslında çok berbat bir durumdaydı. Geliştirdim Güzelleştirdim (uu.)...