Arama sonuçlarınız

1. kurt2244

EKRAN GÖRÜNTÜ VERMEYİ KESTİ OYUN GÖRÜNMÜYO

ARKADAŞLAR OYUNU OYNARKEN. BİRDEN DONUYO VE EKRAN YANIT VERMEYİ KESTİ VE KURTULDU YAZISI GELİYO VE MİNECRAFT BEYAZ EKRAN KALIYOR. BUNUN ÇÖZÜMÜ VAR MI ACABA ?
  2. kurt2244

BEYLER SERVER KURARKEN CRASH HATASI VERİYOR NOLUR YARDIM EDİN !!!

BEYLER MODLAR YÜKLEDİK. ARKADAŞTA VE BENDE VAR SİNGLEDA SORUNSUZ OYNUYORUZ AMA SERVERDA ACINCA CRASH HATASI VERİYOR. ÇÖZÜMÜ NEDİR ? http://i.hizliresim.com/krD1gA.png Hata <------------------- http://i.hizliresim.com/glG4AR.png modlar <--------------------
  3. kurt2244

Demir fabrikası nasıl yapılır ? yardım

arkadaşlar ben netten videolara bakarak 3 tane demir fabrikası yaptım (hepsi başka ) ama hiçbirinden golem düşmedi ve olmadı ? bunun nedeni nedir acaba sürüm mü ? eğer sizin iyi bildiğiniz çalışan bir demir fabrikası varsa link atarsanız çok sevinirim :)
  4. kurt2244

KÖYLÜ NASIL ÇOĞALABİLİR YARDIM ?

ARKADAŞLAR KONUYU BELKİ YANLIS YERE AÇMIŞ OLABİLİRİM. AMA BİR TÜRLÜ KÖYLÜ ÇOĞALTAMIYORUM BUNUNLA İLGİLİ BİR İCAT MAKİNE YADA BİR FORMÜL VAR MI ?
  5. kurt2244

Chunk Error Çözümü bilen varsa acil yardım :(

arkadaşlar ben 4 arkadaşımla hamachiyle minecraft survival oynuyorduk yaklasık 1 aydr. ama en son yaptıgımız otomatik kaktüs farmından sonra server agır lag olmaya başladı ve artık servera girilemez oldu.. sw panelinde ise wrong location ...... castus x,y,z gibi şeyler yazıyor. bu hatadan...
  6. kurt2244

arkadaşlar ben 4 arkadaşımla hamachiyle minecraft survival oynuyorduk yaklasık 1 aydr. ama en son yaptıgımız otomatik kaktüs farmından sonra server agır lag olmaya başladı ve artık servera girilemez oldu.. sw panelinde ise wrong location ...... castus x,y,z gibi şeyler yazıyor. bu hatadan...
  7. kurt2244

8. kurt2244

Paypal öneriniz midir ?

arkadaşlar steam hesabı ve birkaç hesabımı satıcam. ama bunun için kart gibi şeyler lazım bilirsiniz. çogu kisi paypal kullanıyo ve ben onun hakkında bir şey bilmiyorum ? sorularımı cevaplarsanız sevinirim :) SORULAR 1-aylık ücret istiyor mu ? 2-örn:150 tl lik bir ücret aldım. paypal bunun ne...
  9. kurt2244

Arkadaşlar Bunu nasıl çözebilirim. :)

Arkadaşlar bu benim hamachide arkadaşlarımla oynadıgım survival mapimiz ve bu alan yaklaşık 1 haftadır böyle. bunun yüzünden sw çöküyo ve çok lag sorunu yaşıyoruz bunu eski haline getirmenin bir yolu var mı ? içine düşen her şey için panelde Wrong location ........ castus, chicken ...
  10. kurt2244

ARKADAŞLAR Bİ BAKAR MISINIZ ?

ARKADAŞLARIMLA SURVİVAL MAPI OYNARKEN BÖYLE BİR SORUNLAR KARŞILAŞTIK. O KIRMIZI CAMLI YERİN ÇEYREĞİ RESİMDEKİ GİBİ YOKTU AMA FOTO ÇEKMEK İÇİN GİRDİĞİMDE İSE TÜM MAP ÖYLE OLDU. bu boşlukara düşen şeylerde sw panelinde wrong location diyerek swyi çökertiyor . http://i.hizliresim.com/x3PmYA.png
  11. kurt2244

Steamdan Oyun kazanma / Tremor değildir.

Tremorgames gibi bir sitedir. ve daha kolay oyun verir. Refaransım:http://www.steampowers.net?join=244325 anlatım koymadım ama ihtiyacınız olursa Skype ekleyin:SteamOyun
  12. kurt2244

Wrong location hatası Yardım Edin ACİL....

arkadaşlarımla hamachi üzerinden survival oynuyoruz. ve 2 3 gündür panelde hep Wrong location ................ gibi hata yazıları sürekli yazıyo ve sw çöküyor. ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN NOLUR YARDIM ETSİN....
  13. kurt2244

WRONG LOCATİON LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!

arkadaşlarla hamachi üzerinden survival oynuyoruz . ama su 2 gündür end den geri döndüğümüzde server paneli Wrong location .... gibi şeyleri aşırı derecede fazla ve hızlı yazıyor. Bunlar olurken server çöküyor... LÜTFEN YARDIM EDİN.ARKADAŞLAR ÇÖZÜMÜ BİLEN YOK MU YA :(
  14. kurt2244

SADECE ZOMBİ DOĞMASINI İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM

arkadaşlar oynıcağım mapda sadece zombi doğmasını istiyorum. iskelet fln olmasın yani bu mümkün mü ?
  15. kurt2244

işletim sistemi 64 bit ama 32 kullanıyorum yardım

arkadaslar pek bilgisayardan anlamam ama geçen gün dikkat ettim işletim sistemim 64 fakat minecraftta baktıgımda kullandıgınız 32 bit yazıyor bunun çözümünü bilen varsa sevinirim
  16. kurt2244

KOMUT BLOGU ACİL YARDIM

arkadaslar pluginli serverde map yapıyoruz. komut blokları aktif 5 6 tane kullandıktan sonra komut blokları koyar koymaz yok oldu. bunun çözümü nedir ? ACİL
  17. kurt2244

Steamdan karsılıksız oyun alcak var mı :) ?

Arkadas eklemeniz yeter :) :http://steamcommunity.com/id/CareMela/
  18. kurt2244

minecraft 1.6 premium olmayanlara ne zmn çıkcak ?

arkadaslar premium degilim hala 1.6.1 çıkmadı :( acaba beni bi bilgilendirir misiniz ? yada crack varsa verir misiniz ??
  19. kurt2244

ARKADAŞLAR 1.6 PREMİNUM OLMAYANLAR İÇİN NE ZMN CIKCAK ?

arkadaslar premium degilim hala 1.6.1 çıkmadı :( acaba beni bi bilgilendirir misiniz ? yada crack varsa verir misiniz ??
  20. kurt2244

APB reloaded oynayanlar gelsin birlikte oynayalım :)

arkadaşlar oyuna ben 3 4 gün önce başladım benle beraber oynucak var mı oyununun çogu şeyini kavradım. skype:kurt222444 skype şart degildir arkadaşlar :)
  21. kurt2244

BUİLDİM İYİ DİYENLER GELSİN!!!

arkadaşlar size vereceğim hamachi ağına gelin ve orda biraz eğlenelim heykel veya güzel ev yaparım diyenler gelsin :) [1 2 hafta sonra serwer kuracaz] beğenirsek sizi adminlik verebiliriz :) ÇOK UZATMADAN HAMACHİ AĞLARI builderiz-1 ve builderiz-2 şifre:123...
  22. kurt2244

survivalda yapılabilcek icat söler misiniz ? (sınırsız cooblestone haric)

arkadaslar bana survivalda işime yarıcak bi icat söler misiniz ?
  23. kurt2244

Arkadaşlar Bir Mapin Spawn Noktasını Nasıl Ayarlarım ? (komut Blogu )

arkadaşlar bir mapin spawn noktasını nasıl ayarlarım. bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim !GÜNCEL !!!!
  24. kurt2244

Arkadaşlar Bir Mapin Spawn Noktasını Nasıl Ayarlarım?

komut blogu ile miydi neydi hatırlamıyorum lütfen yardım edin...
  25. kurt2244

Seedlere Nasil Gidilir ?

acaba seedlere nasıl gidilir ? söler misiniz