Arama sonuçlarınız

1. ReconFox

Birlikte [RPG] WynnCraft'ta Arkadaş arıyorum

Minecraft hesabı premium olup ingilizce düzeyi questleri yapabilicek kadar yeterli olup yaşına göre olgun davranan rpg sever bir arkadaş arıyorum discroddan konuşuruz sesli Discord: Wexil#3625 bi ekipte kurbiliriz
  2. ReconFox

Herkes RPG sunucu istiyor!

Arkadaşlar aklımda bir konsept var şimdi 2 ayrı krallık olsun biri gelişmiş teknolojiye sahip Valentia Lordluğu diyeride Dünya Krallığı şimdi oyuncular oyuna başlarken 2 seçenekle başlayabilsin biri Valentiadan dünyaya düşüp hayatta kalmaya çalışan biride dünyadan valentiaya çekilip orada...
  3. ReconFox

** S-Pawn ** (Alone Fellow) AÇILDI !! 3D EŞYALAR, MCMMO, SINIFLAR ve Dahası !!

Arkadaşlar sunucunun sonuna geldik. Oyuncu sayısı 0-4 admin sunucuda bulunma ihtimali %10 (o bile şanslıysak). Sunucudaki il gününden beri gelişme oranı %25 (Zindan sunucudaki hatalar yüzünden silindi ve 4-5 hafta geçmesine rağmen yapılmadı). Sunucunun ilk günkü hevesi güzel bir RP sunucu...
  4. ReconFox

8 gün öncede aynı şekilde bu hafta final haftası demiştin
  5. ReconFox

Bütün hafta boyunca adminler sunucuya hiç girmedi oyuncu sayısı max 4 kişi herkes birbirine atarlı reklam yapan yok zindan kapalı craft yerleri kapalı tek yaptığımız boş boş bakıp çıkmak acilen bir çözüm gelsin yoksa bu sunucu daha betadayken batar
  6. ReconFox

sunucu baya sağlam online bol adminler ilgili eyvallah -Boerue beyler gelin tavsiyemdir
  7. ReconFox

ben sunucunun gelişmesi için bağış yapmak istiyorum fakat hiçbir admin sunucuda yok şu an özel olarak mesaj atıyorum cevap alamıyorum umarım bir problem vardır ...
  8. ReconFox

merhaba oyundaki adım Boerue premiumum yaş 15 rpg bilgim var
  9. ReconFox

Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

Skype verirmisiniz bir hack tespitinde bulucağaım isim YasinTTR Ban kaldırabilirmisiniz hack ile oynayamacağım söz veriyorum
  10. ReconFox

skype varmı

skype varmı
  11. ReconFox

SonsuzOyuncu NETWORK > Op Factions hazırlıklarına başlandı! | BETA 1.0 | 1.8+

lan bunedir adamlar spawnda doğduğun gibi kesiyorlar
  12. ReconFox

Konu silinsin.

rehberler çok kötü ve adminler ilgisiz vip aldığıma pişman oldum heryer hack dolu gelip geçen birbirine hack diyor
  13. ReconFox

Konu silinsin.

SUNUCU TEK KELİME İLE HARİKA! Uzun süredir adam gibi bir survival sunucusu ararken merak edip foruma daldım sıkıntıdan ölücektim sv ye bi girdim herkes hoşgeldin falan yazdılar okadar beğendimki vip aldım hemde sunucuya katkı oldu :)
  14. ReconFox

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Adınız : Atakan Oyundaki Adınız : Sannoth Yaşınız : 14 Skype : atakan.akman Çekirdek kadronuzun kişi sayısı : 3 Eklemek İstedikleriniz : Sunucu gayet başarılı olmuş.Sürekli bu tür sunucular arıyorum fakat çok nadirler.Liderlik konusunda uzmanım.
  15. ReconFox

İçerik kaldırıldı. Canyo

güncel
  16. ReconFox

İçerik kaldırıldı. Canyo

güncelbeyler 30 kişide acayip event
  17. ReconFox

İçerik kaldırıldı. Canyo

güncel+++arsala fly var kaçırmayın süper server e n az 20 kişi var gelin bence :)BOSS tan pro 4 düşüyor koşungüncel server +++++
  18. ReconFox

İçerik kaldırıldı. Canyo

İçerik kaldırıldı. Canyo --Konu sahibinin yorumlu uyarıyı dinlememesi üzerine konu arşive taşınmıştır.
  19. ReconFox

Konuyu Silermisiniz.

abi ip girmiyor ?
  20. ReconFox

Konuyu Silermisiniz.

Adınız: Atakan Oyun içi adınız: Sannoth Altın kurala uyacakmısınız: Kesinlik ile Evet Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: Demirci Hangi hanedana girmek istersiniz::Sayk yaşınız: 15 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Me [Hareket] Do Bilgi /ooc [OYUN IŞI] COK VAR
  21. ReconFox

NecroCraft Faction Wars

Güncel
  22. ReconFox

[1.7.2] NexusMc / 30 Kişide Event / Puan Sistemi / Arsada FLY / Mobarena / 79.143.81.99 /

Yoruma çöküşün beylerrraz önce çekiliş oldu puan kazandım yesssgüncel