Arama sonuçlarınız

1. A

Anime Caps

Başlıktan anlarsınız heralde :D Herkes Animelerden yaptığı capsi atsın genşler Siz nasıl yapmışsınız :P Benimki bunlar:
  2. A

Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Bu ilk hikayem sayılır o yüzden 1. diyelim :sırıtmak: Ayrıca bundan anime den küçük bir şeyler aldım https://forum.gamer.com.tr/threads/%C4%B0lk-hikayem-biraz-sa%C3%A7ma-gelebilir-bu-konularda-pek-iyi-de%C4%9Filim.3359/ bu konunun hikayesinden aklıma geldi alıntı olduğu söyleyemedim bi sahibine...
  3. A

Server açamıyorum yardım edin

Genşler Arkadaşlar falan işte söze başlıyayım Şimdi ben hamachi yada normal sv kurucam kurucam bi ben girebiliyorum başkası giremiyor pcde baya sorun vardı zaten değiştiricektim yeni aldım yine aynı şekilde bi kendim girebiliyorum yardım please :(
  4. A

Mc Şehri için öneri yapın lütfen konuya gir ve oku

Arkadaşlar ben şehir yapıcam ama bir sorunum var sizce yolları herkesin yürüyebileceği gibimi yani köylerdeki gibimi yapayım gerçek hayattaki yollar gibimi yapayım ? Not: Cuma günü pcye geçebilicem o zaman bakarım
  5. A

Steve Vs Herobrine

I. bölüm Steve Uyanmış evinden çıkmıştı ilkk olarak köpeğini besleyip köye gitmişti tarladan biraz havuç alıp yemeye başlıyordu. Steve Biraz Avlanayım sonrada madene inerim demişti. Steve 5 örümcek 3 creeper 12 zombi 6 enderman ve 7 iskelet öldürmüştü. Madene inip biraz birşeyler toplayayım...
  6. A

Maden

Siz hiç madene gittinizde olayı abarttınızmı? ben Biraz(cık) abarttım :P çoğunuz bunu creativeden yaptığımı sanıcak ama survivalden yaptım tağammıııı?
  7. A

Köylü bebe

Köylü çocuk olmaz diyenlere :P oyy çok tatlı lan <3
  8. A

Rüyalarda Herobrine

Beyler Forumda çok fazla herobrine ile ilgili konu var. Biraz herobrine ile ilgili sohbet edelim hadi :P Herobrine denilen gözüne beyaz lens takmış steve benim 10 kere rüyama girdi 1.sinde gezti gitti 2.sinde bana vurdu gitti 3.sünde tam onu yakalıcam üstüme şimşek çaktırdı 4.sünde tam...