Arama sonuçlarınız

1. Rayzero61

Avrasya Gaming |1.7.X|>|VIP|>|SURVIVAL|>|PVP|>|HEROBRINE|>|SPAWNER|>|24GB RAM| mc.avrasya-gaming.com

Umarım Herkes Sizin Gibi Düşünüyordur , Oyuncular Yavaş Yavaş Geliceklerdir :) Arkadaslar Lag Sorunu İçin Hepinizden Özür Dilerim Vds'mizde Geçici Bir Sorun Yaşandı Ve Şimdi Düzelttik Rahatlıkla Oynayabilirsiniz , Avrasya Gaming İyi Oyunlar DilerGUNCEL
  2. Rayzero61

Avrasya Gaming |1.7.X|>|VIP|>|SURVIVAL|>|PVP|>|HEROBRINE|>|SPAWNER|>|24GB RAM| mc.avrasya-gaming.com

Sunucumuzu Kotulemeyin İnanmayana Sunucudan Kanıtlayabilirim ! Konumuz Düzenlenecektir !
  3. Rayzero61

Projelere Sponsorluk Desteği - 7GB Ram'e Kadar Destek

Projeniz : Eski MineHeal Survival - Pvp : İlk Açtıgımızda 1 Saat İcinde 60 Onlineyi Bulan Sunucu , Neden mi Survival Çünki Survival Sunucu Türkiye Çapında Çok Az Var , Genellikle Faction , Avrasya Olarak Tekrar Acıcaktık Sponsorla Aramızda Sorun Çıktı O Yuzden Çıktım Komutası Altından , 7 Gb...
  4. Rayzero61

Avrasya Gaming Açıldı : mc.avrasya-gaming.com

Avrasya Gaming Açıldı : mc.avrasya-gaming.com
  5. Rayzero61

Minepaxs'teyim

Minepaxs'teyim
  6. Rayzero61

:notch: -{AVRASYA GAMING SURVİVAL - PVP}- :notch: :ecehver: Avrasya Gaming Tamamen Survival Ve Pvp'den Olusan Herobrine Ve SilkSpawner Plugini İle Süslendirilmiş Bir Minecraft Sunucusudur ! :ecehver: Avrasya Gaming 24 Gb Ram'dan Oluşmaktadır ! Ve Roket Hızında Bir İnternet Hızına...
  7. Rayzero61

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

YENİ BİR SUNUCU ARTIK BİZİMLE SIKINTISI OLANLAR RAHAT RAHAT OYNAYABİLİRLER! Serverimiz sıfırlanmış ve şekilde açılmıştır; IP; mc.avrasya-gaming.com Eklenenler; Anti X-R-a-y Yasağı! Çoğu hile engellenmiştir! Birkaç hile kalmıştık onlarda engellenmekte! /Puanim sistemi 5 uyarı puanında banlanma...
  8. Rayzero61

Açmıyoruz Kardesım Bu Sırada Sunucu Sıfırlanmıstır Hala Kral Olma Sansınız Var Arkadaslar !
  9. Rayzero61

O Sunucuyu Calmak İstedi Banladım !
  10. Rayzero61

Çok anlamlı sözler ya :D Herkezde dia ver kendine bak lan :D BAN! NOT: serverde bugün açılmıştı ;)
  11. Rayzero61

Neden kendi yazdığın mesajları çekmedin :(
  12. Rayzero61

Şimdi yazacağın şeyi çok çabuk bekliyorum :D Server bugün açıldı ya kimsede elmas olmayacaktı :D
  13. Rayzero61

Oyunda takmıyormuyum? Bak gelip sana yardım edipte attırıdığın klaimi kaldırttırtma !
  14. Rayzero61

Teşekkürler ama , survivalde cheste gerek duymadık :)
  15. Rayzero61

Kardeşim o zaman benim klaim pluginimi indiren 1 milyon kişi sorun yaşıyor buna bir şey yapamam ^_^ Egoyum ben herkeste egoluk vardır. Ama nedense 60 kişide ben böyle bir sorun duymadım :D O Yüzden sizi takmıyorum artık. Şimdi vay be oyuncuyuz ama önem verilmiyor bize deme yürü git 25 kişi ile...
  16. Rayzero61

Hayır saatte sadece 25 Blok geliyor :) Sunucu zaten berbat girmenize gerek yok canım sizin tek size açmadık ki girmeyin siz 60 kişi de sorun yok sizde var :D Size inat yapıyoruz zaten sunucu berbat girmeee amaan salla gitsin birtek bu sunucumu var :D Şu Huzuni, Hile konusuna gelelim "HiveMC...
  17. Rayzero61

Sorun demeyin lütfen bu bir sorun değil az bekleseydiniz zaten klaim dolacaktı. Ama siz bekleyemeyenlerdensiniz.
  18. Rayzero61

Şöyle bir şey var. 60 kişi içersinde seni görmek zor olduğu için göremedim Oyun Nickini verirsen hallederiz. İlla skype diye bir şey yok!
  19. Rayzero61

Düzeltildi dedim bende. Sunucu Full İken Ben;
  20. Rayzero61

Kardeşim birtek sen demiyorsun ki klaim atamıyorum diye? herkes diyor onu bilerek plugini türkçeleştirdik. Şimdi geleceğe bakacağız. Galiba oyuncu kaybettik ama çoğalmasını bekliyoruz. Tüm sorunlar halledildi ee yani birdaha klaim atarsanız gider ise o da sizden kaynaklı bir şey.
  21. Rayzero61

Kutay şimdi bir dediklerini inceliyelim... "Giden itemler mi?" Kardeşim itemlerinin gitmemesini istiyorsan Survival oynamayacaksın bu 1. Spawndan çıkmayacaksın bu 2. bitti! İtemlerinin gitmemesini istiyorsan serveri bırakacaksın 3. Şu işe bak bababa :D Adam itemlerinin gitmemesini istiyor...
  22. Rayzero61

Şu sorun, senin beynin yok çünkü 60 kişide sorun yokken birtek sende var! Senin amacın ve yolun belli. Artık burayı terket güzel sunucuyu ve kaybetmeyi sevmeyen çocuk. Bizim çocuklarla değil +15'lerle işimiz var. Açık :) Kardeşim öyledir biz yapmıyoruz satışları batihost yapıyor tamam anladım...