Arama sonuçlarınız

1. B

[1.7.X]Lapis/Boss/TnTrun/Tabela ile P4 basma ve daha birçok şey ...

Hmm tamamServerimiz Bakıma Alınmıştır ilginizden dolayı teşekkür ederiz..Server yenden açılmıştır bilginize..
  2. B

İp adresi zaten konuda yazıyor
  3. B

Boss/lapis/tntrun koşş

Server IP : WhaffGaming.nitrado.net Server IP2 : 78.143.2.141 Version : 1.7.x Kapasite/Slot : 50 Skype : mert.turan26 Servera Girdikten Sonra İlk Olarak Yapacağımız İşlem Kayıt Olmaktır. Bunuda /register şifre şifre Şeklinde Yapıyoruz. Daha Sonra Oyuna Girdiğimizde /login şifre Şeklinde Giriş...
  4. B

Server IP : WhaffGaming.nitrado.net Server IP2 : 78.143.2.141 Version : 1.7.x Kapasite/Slot : 50 Skype : mert.turan26 Servera Girdikten Sonra İlk Olarak Yapacağımız İşlem Kayıt Olmaktır. Bunuda /register şifre şifre Şeklinde Yapıyoruz. Daha Sonra Oyuna Girdiğimizde /login şifre Şeklinde Giriş...
  5. B

İşinde usta reklamcıya para vereceğim...

arkadaşlar ben bir server açtım fakat eski açtıklarım kadar dolmuyor eğer benim yerime düzenli ve güzel reklam yapıp adam çağıran biri olursa ona para vermeyi düşünüyorum. Bana burdan ulaşabilirsiniz: mert.turan26
  6. B

Forgame.nitrado.net Çağ Açıcak Server Quest-Faction Alım var

Konuya bakarsan ipyi bulabilirsin :)
  7. B

nicki bi servere gir mod olursun ;)
  8. B

Factinons Server IP :: Forgame.nitrado.net Server Sürümü : 1.7.2 Server Sahibi Skype : Mert,Batuhan Bu projeye başladığımızdan beri,insanların en iyi factions serveri hakettiğine inandık(burada olma sebebimiz).Bunca zaman boyunca iyi ve kötü bütün şeyler hakkında tecrübe kazandık ve sonunda...
  9. B

Serverime Bir Tane Ortak Arıyorum

skype ekledim cevap ver
  10. B

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

kardeş crash verdi bi skyp baksan