[1.7.X]Lapis/Boss/TnTrun/Tabela ile P4 basma ve daha birçok şey ...

bmxshop1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Server IP : WhaffGaming.nitrado.net
Server IP2 : 78.143.2.141
Version : 1.7.x
Kapasite/Slot : 50

Servera Girdikten Sonra İlk Olarak Yapacağımız İşlem Kayıt Olmaktır. Bunuda /register şifre şifre Şeklinde Yapıyoruz. Daha Sonra Oyuna Girdiğimizde /login şifre Şeklinde Giriş Yapabilirsiniz.Para Kazanmak İçin Öncelikle Kendinize Meslek Seçmelisiniz. Daha Sonra Seçtiğiniz Mesleğe Göre /warp hammdde vb. Alanlarında Hem Para Kazanabilir. Hemde Mesleğinizi Geliştirebilirsiniz.Mesleğiniz Seviyesine Göre Para Kazanma Oranınınız da Artacaktır.Bu Sayede Marketden Alışveriş Yapabilirsiniz.Daha Sonra İse Bir Clan Kurabilir Clanınıza Oyuncular Dahil Edip Başka Clanlara Savaş Açarak Savaşlar Yapabilirsiniz veya Başka Bir Clana Dahil Olarak Savaşlarda O Clanın Yanında Yer Edinmeyide Tercih Edebilirsiniz.
/menu Yazarak Ana Menüyü Açabilirsiniz.
/yardim Yazarak Yardım Menüsü Açabilirsiniz.
/warp Yazarak Warp Menüsü Açabilirsiniz.
/kit YazarakKit Menüsü Açabilirsiniz.
/faction Yazarak Komut Menüsü Açabilirsiniz.

Savasci : p2
Okcu : p3
BarbarKral : p4
ZombiDomuz : p5
Hulk : p6

5 Çeşit Boss Sistemi
Anti Hile
Anti Küfür
Meslekler
21 Adet Warp Alanı
Çeşitli İyi Düzenlenmiş Pluginler
Türkçe Platform
İyi Dengelenmiş Market
birçok Event
Sanal Banka
Lapis Alanında İtem Tamir Olanağı
Minigames
Enchant alanında para ile P4 basma

Son düzenleme:

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuya girmeden eleştiri yapamam fakat mesaj olarak ip adresi atarsanız yarın bir göz atabilirim :)

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@lCrafty sunucumu eleştirirmisin diye yorum atmıştı buraya sonradan silmiş ona cevap vermiştim.

bmxshop1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hmm tamam[DOUBLEPOST=1422622753,1422537699][/DOUBLEPOST]Serverimiz Bakıma Alınmıştır ilginizden dolayı teşekkür ederiz..[DOUBLEPOST=1422734192][/DOUBLEPOST]Server yenden açılmıştır bilginize..