Arama sonuçlarınız

1. S

Lan dan oynama sorunu!!!

Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi landan arkadasımla oynamak istiyorum aynı landayız ben girmeye çalıştığımda boş ekran gözüküyo ve altta tamam yazısı var lütfen yardım Not:Modlarla Oynamaya Çalışıyoruz
  2. S

link verirmisiniz 1.4.7 shaders mod ve sorum olacak

Başlıktada dediğim gibi shaders modun 1.4.7 sini verirmisiniz. sorumda: ben 1.4.5 te shaders mod kullanırken sadece yapraklar hareket ediyordu parlaklık ve gölgeler yoktu sorununu nasıl çözebilirim
  3. S

Bfchickengamers In Mod Packin Linkini Atıyımmı

Merhaba arkadaşlar ben indiremeyenler , bulamayanlar için bfchickengamersin mod packini palaşmayı düşünüyorum sizce bunu paylaşıyımmı Yukardaki Ankete Cevaplarınızı verin Not: bfchickengamersden linki alıp düzelttim ve upload ettim alıntı işte Not2: bfchicken gamers 10bölüm map save içindedir...
  4. S

Modlarla Multiplayer Nasıl Olur?

Ben Bi Mod Pack Buldum Onu Arkadasımla Beraber Multiplayer Oynamak İstiyorum Lütfen Yardım!!!!!!!!!!
  5. S

Yardım!!!!!!!! Ismin Başına Nasıl [kurucu] Vb. Yazılır

Başlıktada Dediğim Gibi Server Kurdum Ama İsmimin Başına KURUCU Yazamıyorum Lütfen Çabukk
  6. S

Yardım Yalvarırım!!!!

Ben Minecraft Bukkit Server Açtım [1.4.5] hamachiden arkadasım sv ye gelmek istiyo girdiğinde connection timed out: connect diyomus Yardım Lütfen
  7. S

Premium Lütfen !

Arkadaşlar Ben Minecraft Premium Oynamak İstiyorum Ama Alamıyorum Minecraftı Benle ---------Paylaşacak---------- Kişi Varmı Başkaları Laflar Yazmasın not:Vericekler Özelden Yazsın Bana Güvenebilrsiniz ama sizin kararınız
  8. S

Hadi Suna Bi Tıklayın !

https://**************.com/?ref=407899 Su Linke Bi Tıklayın Ya Belki Bisyeler Verirler :D
  9. S

Yardım Edermisiniz !

Skype de Ses Nasıl Kalınlaştırılıyor Söleyen Varsa Onla Beraber Oynarım :D hem hastayım hemde sesim bebek gibi
  10. S

Yardım Lütfen Sevgili işi :D :D

Ya arkadaşlar bi kısa aşığım ama onla içli dışlı deyil gizli olarak seviyorum yardım lütfen ona nasıl söylücem not: bi arkadaş bole bi konu açmış ben buna cesaret edemiyodum :D onu görünce
  11. S

15 Mod Pack 1.4.2 Kendim Yaptım

Merhaba Arkadaşlar Şimdi Kendi Yaptığım Mod Packi Sunacağım İçinde: 1. Tale Of Kingdooms 2.Battle Tower 3.Camera Craft 4.Kenshiro 5.TreeCaptior 6.Divine RPG (Gereksiz Silebilsem Silerim) 7.Herobrine 8.Mo Creatures 9. Minimap 10.Optifine 11. Backpack Hatırladıklarım Bu Kadar İnşallah Yardımcı...