Arama sonuçlarınız

1. 6

1.6.4 Crash Report (İstek)

Şimdiden teşekkürler. Nasıl bulduğunuzu söylerseniz sevinirim. :D ---- Minecraft Crash Report ---- // On the bright side, I bought you a teddy bear! Time: 2/2/14 2:43 PM Description: Exception generating new chunk java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space at...
  2. 6

1.5.2 Crash Report (İstek) (2)

Hayla bu işten anlamıyorum neyse sizden bu sorunu çözmenizi isteyeceğim şimdiden teşekkürler. Ve sorunu nerden anladığınızıda söylerseniz çok mutlu olurum. Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Failed to start game...
  3. 6

1.5.2 Crash Report (İstek)

Crash'i atacağım çözümünü bulabilirseniz bana atarsınız şimdiden teşekkürler :D ---- Minecraft Crash Report ---- // My bad. Time: 13.12.2013 22:32 Description: Failed to start game java.lang.RuntimeException: ======================================== Render Player API 1.2 can not be created...
  4. 6

Öldükten Sonra Eşya Kaybetmeme

Beyler diyelim ki ben bir server kurdum ve öldükten sonra eşya kaybetmek istemiyorum :D yada survival oynuyorum bunun için bi kod mu var yoksa plugin mi indirmem lazım ? Yardım edenlere sonsuz teşekürler.
  5. 6

Mod arayanlara kolay yol

Kısa ve öz google skydaz yazın veeeee minecraft modlarıyla tanışın :D
  6. 6

Mod arayanlara kolay yol

Kısa ve öz google skydaz yazın veeeee minecraft modlarıyla tanışın :D
  7. 6

Türk Olmak (başlığa Bakıp Da Gelmezlik Yapmayın)

Kısa ve öz bir espri türkler ilk demirci yaniii bizim steve türk :D
  8. 6

UUUU UZUNLUĞU BİLİNMEYENNNNN iŞARET KULESİİİİİ

işte bııı
  9. 6

Beğendiğiniz Texture Packleri Burda Baylaşın

Konuda dediğm gibi beyler paylaşın madur olanlar görsün :) Ve beyler minecraft güncellendi artık 1.4.2 texture pack ları atın :D ve linkini verirseniz bende indiriim arkadaşlarda indiririr