1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Öldükten Sonra Eşya Kaybetmeme

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve 61kkkk tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. 61kkkk

61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Beyler diyelim ki ben bir server kurdum ve öldükten sonra eşya kaybetmek istemiyorum :D yada survival oynuyorum bunun için bi kod mu var yoksa plugin mi indirmem lazım ? Yardım edenlere sonsuz teşekürler.

2. BaanKaii

BaanKaii Kızıltaş Madencisi

Steam:
    BaanKaii
    Konsola şunu yaz; /gamerule keepInventory true yazarsan ölünce eşyalar gitmez ve levelinde sabit kalır.Yada harita modunu adventure yap aynı şey.

3. 61kkkk

61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Teşekür ederim bide ben mesela hamachili server kurdum nasıl op yapcam kendimi server'e yazınca direk oluyomu yoksa başka birşey varmı.

4. 61kkkk

61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Aga işte ohani ben korsan oynuyom ondan :D Hamachili serverde'de işe yarar dimi ?

5. BaanKaii

BaanKaii Kızıltaş Madencisi

Steam:
    BaanKaii
    Vanilla bukkit-tekkit herbirinde çalışır bu kodlar

6. RyuLord

RyuLord Kömür Madencisi

./gamerule keepInventory true yapın gitmez

7. son_savasci

son_savasci HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

/op nick

örn:
    /op Suku
    böyle yapınca suku adlı oyuncuyu op yapmış olursun.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş