Arama sonuçlarınız

1. bluestorm02

Ortaya karışık Mod paketi (1.7.10 Mod pack)

Merhaba arkadaşlar şimdi size 6 ay önce yaptığım mod paketini tanıtmayı düşünüyorum. :D (Ciddi anlamda 6 ay önce stabilirliği falan hakkında hiçbir fikrim yok.) modları direk kopyala yapıştır yapacağım için yazım hataları olabilir. Modlar: Applied Energistics 2 NEI Tinkers Construct Armor...
  2. bluestorm02

1.7.10 Modlu server Kurulumu

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nasıl 1.7.10 modlu server kurulacağını anlatacağım. Bu konu şu an forumda açılan bir konu yüzünden açıyorum 2016'da nasıl modlu server kurulur aslında diğerlerinden pek bir farkı yok. Server kuracaksanız Forge sürümünü kesinlikle bilmemiz lazım bu çok önemli. İlk...
  3. bluestorm02

Thaumcraft 4.2 Aspect Listesi

Benim yapımım değildir internetten gezerken buldum ve çok hoşuma gitti Thaumcraft oynayanlar için çok yardımcı olur.
  4. bluestorm02

Tekkit Legends (Technic Launcher offical mod pack)

Eskiden oynayan herkes bu efsaneyi bilir diye düşünüyorum tekkit clasic veya tekkit Lite en efsanevi mod packlerden ve bu mod pack onu 1.7.10 sürümüne uyarlamaya çalışmış yapılabildiği kadar yapılmış ve ekstrada modlar yüklenmiş. Gelelim modlarımıza: NEI MC Discord Buildcraft (Her teknik mod...
  5. bluestorm02

Yogbox Mod Paketinden Görüntüler

Bildiğiniz üzere Technic Launcher'de Yogbox diye bir mod pack var ve bu mod paketinde köy kurabiliyorsunuz bende bunun için herkes kendi köyünü paylaşması için bir konu açtım burada herkes köyünden bir görüntü atabilir. Benim saveme gelecek olursak benimki köy olmaktan çıktı şehire dönüştü...
  6. bluestorm02

Minecraft 1.9 Yenilikleri (Son Snapshot)

Minecraft 1.9 yenilikleri kısmında çok az şey olması ve minecrafta pek çok şey geldiği için bu konuyu açma ihtiyacı duydum burada tüm yenilikleri ayrıntılı olarak anlatıcam. İlk olarak menü güncellemelerine bakalım oyundan "Super Secret Settings" kaldırıldı bence çok gereksiz bir şeydi gitmesi...
  7. bluestorm02

Minecraft Mod Paketi (AdventureCraft)

Minecrafta yaptığım mod paketlerinden biri 1 tane forumda paylaşmıştım ilgi görmemişti şimdi ise burada paylaşacağım mod paketi eğlence üzerine kurulmuştur ve Ortaçağ yani çoğunlukla kullanılan süper kahramanlar modu falan yoktur. Modlar: Not Enough İtems(Çoğu kişinin Too Many items dediği ama...
  8. bluestorm02

Mod Paketi İstekleriniz

İstediğiniz youtubede gördüğünüz bir mod paketi varsa söyleyin yapayım.Konu bu kadar yaptığımda konunu altına mesaj olarak linkini atacam.(Game Of Mods'u sölemeyin zaten yapacam)
  9. bluestorm02

Mod Pakette Görev Kitabı mı ? NPC mi ?(Girin Önemli)

Başlık bulamadım bu konuya çünkü hem modlar hemde haritalar ile ilgili bi mod paketi yapacam ve bir haritada geçecek uçan 2 tane ada olacak orada büyümeye çalışacaksınız orada bazı modların rehberlerini kuracam onlarla yeni modlara başlayıp hem modlarla daha iyi bilgi edinebilirsiniz hemde yeni...
  10. bluestorm02

KayraCraft En İyi Seed

En iyi diyebileceğim bi seed buldum kayracrafta onun sayesinde hemencicik maden kazmadan demir kazmam ve dolu dolu itemlerım oldu Özellikleri: Önünüzde Dev Bir Köy Var Quarried Stone Yatağı var Bütün Biomların yakınında (Thaumcraft ve arsmagica 2 biomu dahil) Baya itemler var baya dungeon ve...
  11. bluestorm02

Thaumcraft 4.1 çıktı

Thaumcraft 4 den 4.1 sürümüne çıktı bu büyük haber hezarfencrafttaki herşeyi değiştirebilir onu söliyim güncellerse 4.1 olmasının sebebi fazla bi yenilik olmadı ama aspect lerle icat büyük bi yenilk var fazla bilgim yok ama bu sistem gelişirse süper bi thaumcraft olabilir
  12. bluestorm02

Kasa Masosctics server hamachi

hamachili 5 kişilik server kurdum baya iyi olacak oyun hardda zorlanacaz baya server texturesi eklicem sonra hamachi ağ adı:Kasa server Şifre:123 İp:25.147.34.17
  13. bluestorm02

Hezarfen Craft Dünyam ve sizin Dünyalarınız

Hezarfencrafttaki dünyamı paylaşacam isteyenler buraya kendi paylaşabilir bakalım ne kadar ilerlemişiz Ben ilk hazır ev buldum o evin içi: Maden Kazdıktan sonra baya bi item buldum baya ore buldum o orelerle büyü modlarına uğraştım thaumcraft için fazla uğraşmak gerekiyo tinkers constructa...
  14. bluestorm02

HezarfenCraft Texture Pack Beta (Daha tek resimleri var)

şu an Tek resimlerini verecem xeonen söledim oda paylaşacak şu an tek resimleri veriyim baya güzel bi texture pack Makineler: Oreler : Ars Magica 2 Dark Nexus Yiyince görüntüsü baya güzel oluyo ;:D Buda Havalı Büyü kendimwe yapmak istedim ilk :D Buda Tasarladığım thaumcraftın epic kılıcı...
  15. bluestorm02

Kasa Texture pack çok iyi sistem gereksinimleri ister

Çok iyi sistem gereksinimleri ister x32 olsada nedeni bazı modların x128 texture packını kullanıyom denemedim ama kötü yanıda o Link:https://www.dropbox.com/s/2e21wwjo1z160b6/Sphax%20PureBDcraft%20%2032x%20MC16.zip
  16. bluestorm02

Torque Texture pack

Texture packı açtığınızda bazı itemlerin texturesi yoktu örneğin project redin ben o sorunu buldum onun texturelerini bulmak gerekiyomuş çoğu modun texturesini buldum ama rotarycraftın yok geldiğinde onuda koyacam ama texture packın kötü yanı x32 nedeni ise ben x32 açabiliyorum kendime yapmıştım...
  17. bluestorm02

Fake Dead Süper Hardcore Mod Pack

Fake Deadın süper hardcore sersinide kullandığı mod packını paylaşacağım en son bölümden güncel hiçbir eksik yada ekleme yoktur kendiniz oynuyabilirsiniz tek gereken mods ve config klasörünü .minecraft a atmak sürümü 1.6.2 Modlar: Applied Energistcs Code Chicken core Not Enough İtems...
  18. bluestorm02

The Legend Of DarkDragon (Karanlık Ejder Efsanesi) 1.Sezon

Adını bir moddan ele aldım, yani bi moddan çaldın demeyin. Bölüm 1 Efsane Başlıyor: Normal bir gündü her şey olduğu gibiydi Steve İşini yapmak için yola çıktı. İşine giderken birden gökyüzünden zombiler...
  19. bluestorm02

Herobrine Hikayesi Bölüm 6

Steve ve Arkadaşları, köyden ayrılmışlar, yolda yürürken birden savaş kuleleri görmüşler.Savaş Kuleleri Herobrine birden yukardan yere doğru düşdü ve büyük bi yarık oluştu Steve: -Buraya naptın böle Herobrine cevap verir: -Sizin mezarınızı hazırladım burda öleceksiniz dedi ve kulelere emir verip...
  20. bluestorm02

Herobrine Hikayesi Bölüm 6

Steve ve Arkadaşları, köyden ayrılmışlar, yolda yürürken birden savaş kuleleri görmüşler.Savaş Kuleleri Herobrine birden yukardan yere doğru düşdü ve büyük bi yarık oluştu Steve: -Buraya naptın böle Herobrine cevap verir: -Sizin mezarınızı hazırladım burda öleceksiniz dedi ve kulelere emir verip...
  21. bluestorm02

Ultimate Mod Pack v2 1.6.4

1.6.4 sürümüne güncelledim eskisinden bazı modlar eksik ama artık daha fazla mod var tam 75 tane vardır ama 1.5.2 gibi fazla ağır modlar yok ic2 vethermal expansion 1.6.4 e çıkmadığı için koymadım çıktığı kadarıyla çoğu modu koydum ıdfix modu sayesindede çoğu mod çakışmıyo yani sorunsuz...
  22. bluestorm02

Bir Herobrine Hikayesi 5. Bölüm Herobrinesiz Geçen bi bölüm

5. bölümle karşınızdayım biri hep herobrine ile ilgili olmasın dedi bende yapacam başta herobrine ile ilgili olacak Kaldiğimiz yerde herkes başka biyerdeydi şimdi steve nin önüne bazı düşmanlar geldi onların karnına sokup öldürdü diğer arkadaşlarını bulmaya gitti sonra karşısına bi ordu geldi...
  23. bluestorm02

Bir Herobrine Hikayesi 5.bölüm

Sonra birden biri herobrineye vurmuş bundan faydalanan steve gelip herobrine nin karnına kılıcı batırmış ve kaçmışlar Herobrine:Bendfen kaçabileceğinizimi sandınız siz benle savaşırken bu dünya benim artık nereye giderseniz gidin sizi bulurum demiş ve birden stevenin önüne çıkmış steve kaçıyomuş...
  24. bluestorm02

Kendim yaptığım ultimate mod pack

Arkadaşlar ultimate mod pack yaptım şimdi mod packında baya bi mod var 62 tane Ana modlar bunlar Buildcraft industrialcraft factorizitan Thaumcraft Steve Carts 2 Atomic Science ComputerCraft Railcraft ICBM Dartcraft Link: http://dosya.co/7b3n0qapdvmb/TR_Coder_Ultimate_Mod_Pack.rar.html Virüs...
  25. bluestorm02

Bir Herobrine Hikayesi 4.bölüm

Herobrine ile en son yapılan savaştan sonra saldırılar baya artmış steve nin ve arkadaşlarının bu işe bi son vermeleri gerekirmiş 3 ü birlikte herobrinenin kalesine saldırmaya karar vermişler hepsi birlikte dalmışlar 1000 tane zombi varmış baya çokmuş okçu çok hızlı ok atarak orduyu dağıtmış...