Arama sonuçlarınız

1. ogzx123

Minecraft GameKit ile Ücretsiz VİP hesap kazanmak !

Merhaba arkadaşlar Gamekit ile sitede bulunan oyunlara kaydolup istenilen görevleri yapıp eğlenirken aynı zamanda da nasıl VİP,Oyun Serveri vb. kazanabileceğimizi anlatacağım. Öncelikle Gamekit sitemize kaydoluyoruz ; Link: http://tr.gamekit.com/r/harveyg Bu benim referanslı linkimdir...
  2. ogzx123

Minecraft 1.6.4 Modloader hatası Lütfen yardım edin.

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Installer modloaderdan ınstall client diyorum kurulum bittikten sonra successfully installed client profile forge for version Forge 9.11.1.953 into launcher and grabbed 0 required libraries yazısı çıkıyor.Oyuna girdiğimde ise launcherda son yazılar...
  3. ogzx123

Minecraft 1.6.4 Modloader hatası Lütfen yardım edin Lütfen

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Installer modloaderdan ınstall client diyorum kurulum bittikten sonra successfully installed client profile forge for version Forge 9.11.1.953 into launcher and grabbed 0 required libraries yazısı çıkıyor.Oyuna girdiğimde ise launcherda son yazılar...
  4. ogzx123

Industrial Craft 1.5.2 De Çalışanını Bulamadım Yardım Edermisiniz ?

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi Industrial Craft 1.5.2 de çalışanını bulamadım.Siz bana yardımcı olabilirmisiniz ?
  5. ogzx123

Tekkit Classic Hata kuramıyorum bakarmısınız lütfen ?

Arkadaşlar technic launchere giriyorum ki bi sorunumda launcherden var username passaword yeri çok geç açılıyor. En az 5 dakika bekliyorum giriş yeri gelmesi için.Sonra Tekkit classic seçiyorum bazen update fail diyor bazen giriyor ama içinde mod yok bildiğin minecraft gibi oluyor. Lütfen yardım...
  6. ogzx123

Technic sorunum var bi bakarmısınız normal minecraft gibi mod yok :S

Arkadaşlar ben yükledim oyunda mod yok aynı minecraft gibi ne yapıcam :S
  7. ogzx123

1.4.6 Uyumlu Market Plugini Verebilirmisiniz ?

Arkadaşlar 1.4.6 uyumlu tabelaya tıklayınca item satıp alabilme pluginini verebilirmisiniz -Türkçe olursa sevinirim- ama Chestsiz yapılan market pluginini istiyorum.
  8. ogzx123

Minecraft World Edit Hatası Yardım ! !

Arkadaşlar hamachili server kurdum (1.4.6) world edit indirdim ama NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/block hatasını veriyor //set komutunu kullandığımda nasıl düzelticem yada ne yapabilirim ?
  9. ogzx123

Creative Modlu Server Arıyorum Yok Mu Yaaa :(((

Yaklaşık 2 haftadır creative modlu server arıyorum yokmuu ya :(
  10. ogzx123

World Edit hakkında yardım lütfen ...:( Lütfen bakın

Arkadaşlar Single player da world edit nasıl kullanabilirim yada world editi nerden bulabilirim yardım edermisinz ?
  11. ogzx123

World Edit hakkında yardım lütfen ...:( Lütfen bakın

Arkadaşlar ben single playerda ( tek kişilik ) world edit kullanmak istiyorum. Ama nerden bulacağım ve nasıl kuracağım hakkında hiç bi bilgim yok . Yardım edermisiniz
  12. ogzx123

Mod loader 1.3.2 yok :S

ARKADAŞLAR BEN BİR TÜRLÜ 1.3.2 MODLOADER BULAMADIM LÜTFEN HEP KIRIK LİNK ÇIKIYOR YARDIM