1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Industrial Craft 1.5.2 De Çalışanını Bulamadım Yardım Edermisiniz ?

Konusu 'Modlar ve Eklentiler' forumundadır ve ogzx123 tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ogzx123

ogzx123 Ağaç Yumruklayıcı

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi Industrial Craft 1.5.2 de çalışanını bulamadım.Siz bana yardımcı olabilirmisiniz ?

2. FaalJunDovah

FaalJunDovah Zombi Katili

Buyur Buradan İndire bilirsin(Versiyon ic2-1.115.867)

3. LosX

LosX Marangoz

Hiç bir yerde yok sende var... Çok ilginç. İsteen indirsin ben indirmiyicem. Virus Total koyarmısın ?

4. FaalJunDovah

Profilime girip forumda gönderdiğim mesajlara bakabilirsin bir çok kişiye ic2 modunu paket olarak attım ayrıca bulması o kadarda zor değil biraz İngilizce istiyor. Dosyanın içinde virüs olduğunu düşünüyorsan indirme :) virüs total Koymayacağım 6 kişi tıklamış linke(sadece bu forumdan).

EDİT:Link Kırıldığı için(sürüm güncellendi) yeni link ekliyorum bu sefer bazı arkadaşların virüs olduğunu düşündüğü için direk indirme linkini koymuyorum :) Tekrar kolay gelsin
    Buyrun LİNK

5. ogzx123

ogzx123 Ağaç Yumruklayıcı

Çok teşekkür ederim gerçekten =) birde bunun eklentilerini ( gravity chest plate solar panel advanced ) nerden bulabilirim
    Ben tarattım Eset ile ama virüs çıkmadı

6. FaalJunDovah

onlar ic2 ninkendi formunda var googla yazınca çıkıyor

7. LosX

LosX Marangoz

Ve Skydazdada çıkmış.
    Arkadaşım günahını almışım çok özür dilerim :)

Sayfayı Paylaş