Arama sonuçlarınız

1. dberkay

Kanalıma bi el atın

Zaten ataberki eski kanalından tanıyanlar tanır. Videolarını severek izliyorum ve gerçekten izlenmeye değer videoları var. Gerçi beni takmayıp gidip ahmetle video çekmiş olsan da neyse ileride bizi de görürsün ajhfskdjh neyse kanka ikinci abonen bendim bizi de gör ileride :D
  2. dberkay

"Sevgilime y****ma lan diablo" -Bir ataberk klasiği :D

"Sevgilime y****ma lan diablo" -Bir ataberk klasiği :D
  3. dberkay

Kanki yapma böyle şeyler sonra bütün forumun ağzı sulanıyo :D

Kanki yapma böyle şeyler sonra bütün forumun ağzı sulanıyo :D
  4. dberkay

Atmadığım mesaj kalmadı. Tartışma boyutuna çevirecek mesajlar da attım ancak cevap alamadım...

Atmadığım mesaj kalmadı. Tartışma boyutuna çevirecek mesajlar da attım ancak cevap alamadım. Sanırım forum yönetiminin bana verdiği değer ancak bu kadar. Aylarca uğraşıp forum için yararlı bir iş yapıyorsun ve pat: SÜRESİZ BAN. Sebep? Bir olaya adım karışmış. Sonuç? Sıfır.
  5. dberkay

Binden fazla mesaj, Beş yüze yakın beğeni, Yirmiden fazla rehber, Üç sabit konu, Binlerce ödül...

Binden fazla mesaj, Beş yüze yakın beğeni, Yirmiden fazla rehber, Üç sabit konu, Binlerce ödül puanı. Artık ne önemi kaldı ki?
  6. dberkay

Geldim :P Ama şimdi geri gidiyorum hoşçakalın gençler :P Buradan değerimi bilemeyenlere selamlar! :(

Geldim :P Ama şimdi geri gidiyorum hoşçakalın gençler :P Buradan değerimi bilemeyenlere selamlar! :(
  7. dberkay

Ummm.. Hayır :D

Ummm.. Hayır :D
  8. dberkay

Masaüstü programlama hiç bana göre değil. :P Benim işim web ;)

Masaüstü programlama hiç bana göre değil. :P Benim işim web ;)
  9. dberkay

Hayır sadece temel şeyleri biliyorum ve giriş seviyesinde plugin yazabiliyorum :/ Yani aslında...

Hayır sadece temel şeyleri biliyorum ve giriş seviyesinde plugin yazabiliyorum :/ Yani aslında bilgim tam olarak java değil, bukkit desek daha doğru olur.
  10. dberkay

Java sorun

Daha fazla kafam karıştı :P
  11. dberkay

Java sorun

Ben de bunun gibi bir anlam çıkardım. @Prospekt biraz daha açıklayıcı olursan seviniriz
  12. dberkay

OYUN PC'ler hakkında.

Ortalama bir oyun için 2gb, üst sistem gerektiren bir oyun için 3gb, bf4 gibi çok yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunlar için 4 gb ram kesinlikle yeterlidir. Ha yani diyelim ki siz oyun oynarken arkaplandan internete girmek, müzik dinlemek de isterseniz o zaman 5-6 gb ram işinizi görmeye...
  13. dberkay

Naruto Animesi hakkında ne düşünüyorsunuz ve türkiyenin anime durumu !

Oyunlarındaki "kazanmazsan bölüm geçemezsin" anlayışı gerçekliği bozuyor. Örneğin en son naruto shippuuden ultimate ninja storm 2 oynamıştım. Animede yenildiğimiz bölümleri oyunda yenmek zorunda olduğumuz saçmalığı gerçekten çok can sıkıyor.
  14. dberkay

OYUN PC'ler hakkında.

Evet kesinlikle.
  15. dberkay

Rom yüklerken telefonu servislik eden ben... şu an 3310 kullanıyorum ve çok mutluyum! Muhtemelen...

Rom yüklerken telefonu servislik eden ben... şu an 3310 kullanıyorum ve çok mutluyum! Muhtemelen bu akşam fotoğrafını atacağım gençler ;)
  16. dberkay

Dün de aynı örneği vermiştim, mesela Bougyakusareta Tamashii no Jukyou sadece 4 bölümlük bir anime. Ben ilk 2 bölümünü izledim ve gerçekten o 2 bölüm bile bana izlediğim 50 bölüm naruto'dan daha çok zevk verdi. 12 Bölümlük Another'ı söylememe bile gerek yok... Veya Fullmetal Alchemist...
  17. dberkay

Buğulu Bir Cama Ne Yazardın

<3 S
  18. dberkay

Kesinlikle. Artık bunları aşmamız gerek.
  19. dberkay

Mesela bugün Bougyakusareta Tamashii no Jukyou izlemeye başladım. Vaktim dar olduğu için ilk 2 bölümünü izledim gerçekten harikaydı. Yine aynı tür bir anime isteyenler için kesinlikle şu ana kadar beni en çok etkileyen anime olan Another'ı önerebilirim. Zaten aklımda olan animelerin bir kısmını...
  20. dberkay

OYUN PC'ler hakkında.

Yanlış bilinen bir bilgiyi düzelteyim; Oyun performansı ile işlemcinin hiçbir bağlantısı yoktur. Ram'de hemen hemen alakasızdır. Asıl önemli olan ekran kartıdır. Sadece ekran kartını rahat çalıştırabilecek hızda bir işlemci gereklidir bu da illa i7 olmak zorunda değildir. Yoksa ekran kartınız...
  21. dberkay

Şimdi durum bence şu ki; Türkiye'de çoğu kişi için "anime" kavramı sadece Naruto'dan ibaret. Ki animesini izleyenlerin %99'unun mangasını takip etmediği ve bu yüzden çok büyük şeyler kaçırdığı da bir gerçek. Ben naruto'yu bitirdim. Shippuuden'ın da ilk 145 bölümünü falan izledim fakat derslerim...
  22. dberkay

Evcil Hayvanım Rıfkı Satılıktır!

Çok güzeldir. Beren Saat'le yarışır o derece.
  23. dberkay

Evcil Hayvanım Rıfkı Satılıktır!

1,5 Ay önce kaybolan arım Fatmagül'ü bulmuş bulunmaktayım. Hala ölü. Ama maşallahı var. Canlıdan farksız. İğnesi yok. 3 Ay önce kuzenimi soktuğunda bırakmış olmalı. İsteyen varsa satılıktır.
  24. dberkay

Oxuruk Adlı Abimizin Skin'i

Sarı bücür şöyledir çok komiktir onunla oynamaktan çok zevk alacaksınız