Arama sonuçlarınız

1. Cenk09

Sponsor Aranıyor.!

El yapımı bir map yapıyorum...! Ölümlü Krallıktan çok daha zevkli olucak ayın 21'ine kadar bitmesini planlıyorum. Haritamın videosu için sponsor arıyorum Zevkli bir map olucak + verdiğim malzemeleri kullanarak bişeylerin yapılması gerekecek sponsorlar 1.501 kişilik sayfamda haritamın reklamını...
  2. Cenk09

Ölümlü Krallık-1 Advanture Map Uzun [Resimli]

Güncel Konu
  3. Cenk09

ARKADAŞLAR BU MAPLARI NEREYE ATICAZ ?

%appdata% roaming .minecraft saves yardımcı olabildiysem ne mutlu bana! Benim mapımı oynarsanda sevinirim.
  4. Cenk09

Ölümlü Krallık-2 Advanture Map Geliyor!

Beni çoğu kişi tanır bu aralar askeri lise sınavıma çalışmam gerekiyor ama size verdiğim sözü tutacağım 2 hafta sonra map hazır çok güzel olacak bu kadar diyorum :D
  5. Cenk09

The Collapse Of Darkness Adventure Map (Hypixel Benzeri Map - Yapım Aşamasında)

Yeniden aramıza dönmen beni mutlu etti
  6. Cenk09

Günceldir
  7. Cenk09

yhaw bizim sınıftakinlere diyorum onlar saf saf bakınıyolar
  8. Cenk09

TAMAM 2. MAPIMI ÇIKINCA 3. DE UYGULUCAM TEŞŞEKKÜRLER BU ARADA GERCEKTEN KIZMISIN :D
  9. Cenk09

15 BEĞENİYİ BENMİ BEĞENMİŞİM OYNAYANLAR MAPA SAHİP ÇIKABİLİRMİ ??? TABLETİMİN ŞARJI BİTİYODA
  10. Cenk09

birincisi full ısık tası deil resimlere bağlı kalarak konusma bu mapta ikinci olarak 1. bölümü vede kralın cocuğunun neden burda olduğunu anltıyor.Lütfen mapı oynamadan böyle gereksiz cevaplar yazmayınız..Basit 2-3 tane ev demiş evleri bile saymamıs baslangıcta orası bir ormanlıkmış baslangıc...
  11. Cenk09

hhttp://hizliresimyukle.com/ buraya at resim linkinide bana at
  12. Cenk09

buldunmu herseyi resimlerdeki :D
  13. Cenk09

devamı gelecekte sbs var :D
  14. Cenk09

resim gönder yardımcı olurum
  15. Cenk09

akıılıminecraft yeni mapımı resim atsana :D
  16. Cenk09

Sınav 1 İlk Mapim Ama Güzel [Yapım Aşamasında]

tablette olmasam oynardim
  17. Cenk09

Minecraftcenkten yeni bir harita

guncel :D
  18. Cenk09

buyucu evini buldunmu haritadan bir agacin ustunde olcak haritadan bak kenarda gri bir yer oteki mapimide oynarsan sevinirim
  19. Cenk09

Sınav 1 İlk Mapim Ama Güzel [Yapım Aşamasında]

bekliyorum...belki tuzakcarsivime ve builderligime bir seyler katabilirim
  20. Cenk09

tessekkurler
  21. Cenk09

ev (istek)

benim yeni mapimde ole bir agac yer var onu tuzaklardan filan kurtarip sana cuma aksami survival olarak verebilirim bu arada baska isteyen mesajimi begensin
  22. Cenk09

Assassins Creed Map

oncelikle resim koymaman cok buyuk bir hata tuzaklarin olmamasi oyunu sikici etmis biz okumayi seven insanlariz ama hikaye yok yani doktorun ayagina geldi
  23. Cenk09

-Halflife- (tuzaklı map)

tebrikler minecraftta yenisin galiba 9 subatta kayitt olmussun vuzel olmus bazi tuzaklarin yerleri bulunuyorvama olsun benim maplarimi oynarsan bir kac numara ogrenebilirsin
  24. Cenk09

Bu haritam Ölümlü krallık kadar parkurlu değil bu bir filmin başlangici olmasına rahmende çok zevkli zaten beni tanıyan tanır resimler aşağıda Texture Pack İçindedir indirme linki: http://www.mediafire.com/?kxtoecc1hlueo4u toplam 52 zombi 250 metrelik tren yolu büyük tuzaklar güzel texturepack