Arama sonuçlarınız

1. Chypie06

wireless adaptör

beyler wireless adaptör alcam yardımınız lazım en iyisi hangisi 90 lirayı geçmemeli
  2. Chypie06

ReadTimeoutException

Kalabalık bi serverin lobisine girdiğim zaman ilk bi kaç saniye sonrasında donuyo be bi kaç saniye sonrada bu hatayı vererek oyundan atıyo yardım ederseniz sevinirimbilen yok mu :D
  3. Chypie06

Luiqua Harni Hub Spawn | Chypie06 & LifeTaker

Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür büyüüük molalarla yaptığımız hub spawna konu açmaya karar verdik ^^ Tema olarak Elf yapılarından esinlendik gerisini hayal gücümüze bıraktık :) Yapı 8 portal destekliyor ve yeşil çatılara sahip. Yapıda ağırlıklı olarak huş odunu (beyaz olan), koyu renkli...
  4. Chypie06

Karakalem Chypie

Not: Daha önce silinmiş konum sanırım buraya açmıştım neden silindiğini anlamadım sanırım yanlış hatırlıyorum herneyse doğru olduğunu düşündüğüm yere bir daha açıyorum konuyu Karakalemde ablamı çizdim buyrun...
  5. Chypie06

Yaprak(Leaves)ların dökülmesini önlemek

Bildiğiniz gibi we ve voxelle yerleştirilen yapraklar kendi kendine yokolmaya başlıyo bende büyük bir ağaç yapıyorum şu an elimle koymam mümkün değil bu sorunu nasıl önlerim (bukkit)
  6. Chypie06

Chypie plan+kale

resim için @MegaPlay a teşekkür ederim ''kale'' ye takılmayın kale işte :D
  7. Chypie06

Paint Tool Sai ile ilk çalışmam (fare ile)

paint tool sai ile ilk kez çalışıyorum fare ile çalıştım en yakın zamanda grafik tablet almayı düşünüyorum çok bilmiyorum programı türkçe rehberleri varsa link atarsanız sevinirim
  8. Chypie06

Falineks Tren İstasyonu | Açlık Oyunları Haritası | Chypie & LifeTaker

Selamlar :) Uzun zamandır herhangi bir çalışmamızı paylaşmıyorduk. Şimdi ise sizlere, Falineks sunucumuzda ve HungerGames haritasında kullanılacak tren istasyonundan birkaç resim göstereceğim. Bu haritamızın yaklaşık %5,6 lık kısmını oluşturmakta. Boyut olarak çok büyük olmasa bile, gerek...
  9. Chypie06

Karakalem Sanji :D

karakalem sanji çalışmam
  10. Chypie06

#BenGeldim #İyibayramlar #Falineks

Kırıkkalede polis meslek yüksek okulunda yatılı okumaya başladım bu sene. Uzun bi süreden sonra döndüm. Döndüğüm için mutluyum her ne kadar şafak karanlık olsada bu gibi tatiller moral açısından çok ii oluyo ama moralimi bozan bi şey oldu; falinekse inanılmaz bi emek harcamıştım o orman süperdi...
  11. Chypie06

Chypie's Dirt House

Resimler için @MegaPlay ve @LifeTaker a teşekkür ederim
  12. Chypie06

Chypie's Skywars Spawn

Falineks adlı serverimiz için hazırladığım skywars spawnı görüşlerinize sunuyorum. Daha önce skywars oynamadığım için eksikleri olabilir. Fikirleriniz benim için önemli, teşekkür ederim. :) Resimler için @MegaPlay 'e teşekkür ederim.
  13. Chypie06

Chypie's Ajdarha

Biliyorum sunumda kötüyüm ama önemli olanın build olduğunu düşünenlerdenim :D bu benim ilk 3d artım olup voxel gibi programları bilmediğim için işimi zorlaştıran ejderham resimler için @LifeTaker ve@MegaPlay 'e teşekkür ederim destekleri içinde ekibime :) neyse buyrun resimler ufak tefek...
  14. Chypie06

[RoninBT]Chypie's Modern House

Modern hobbit house diye başladım bambaşka bişeye dönüştü ama sevdim Resimler ve desteği için @MegaPlay e Helikopter ve desteği için (bide ameleymiş :D) @LifeTaker_ a teşekkür ederim Buyrun resimler : veee : @Tario76 @Glyphl @WhoIsLance_ @Bedzey @BlackiePie @UcanKofte @Bertan Taşkıran...
  15. Chypie06

RoninBT Senaristini Arıyor

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir adv planımız olduğundan bahsediceğim ama bize bir senaryo lazım bu senaryo bir anonim efsane olabilir yada sizin kurguladığınız bir hikaye olabilir veya gerçek hayatta yaşanmış ilgi çekici bi hikaye olabilir @Tario76 ve bana hikayelerinizi gönderin biz...
  16. Chypie06

RoninBT Cardinal Font

öylesine yaptım :D güzel oldu foruma koyiyim dedim :D
  17. Chypie06

Ufak bir çizim 2 :D

İlluminati 4ever
  18. Chypie06

ufak bir çizim

iftarı beklerken zaman geçirmek için çizdim ölesine forumada koyiyim dedim ölesine :D
  19. Chypie06

Chypie Custom Tree

bir şey paylaşmış oluyim bari diye böyle bir şey paylaşıyım dedim aslında daha büyük bir şey için uğraşıyorum ama buda aksesuarı oldu onun spoiler olmasın diyede kestim kenarlarından ve ayrıca for @Glyphl @0K@MBER0
  20. Chypie06

Ronin Build Team Babil Hotel

Merhaba arkadaşlar Ronin Build Team olarak Fare Düşmanı İnşaat Yarışması için otel yapalım dedik.Uzun uğraş ve amansız bekleyiş sonunda o gün geldi çattı ve haritamızı görüşlerinize açıyoruz Tüm resimler : http://imgur.com/a/RVNXS#0 Yapım aşamaları : http://imgur.com/a/1dInw#0 Planet...
  21. Chypie06

Chypie karakalem Atatürk çalışması

Uçlu kalemle Atatürk çizdim sizinle de paylaşmak istedim.Adımı yazdığım yer kötü çıkmış kamerada ama belli oluyo :D
  22. Chypie06

Chypie06 Tario76 Modern Mountain House (Fare Düşmanı İnşaat Yarışması)

Yaptık işte bişeyler inş beğenirsiniz biz beğendik
  23. Chypie06

Chypie's Medieval Rustic House

Baktım bu tarz evler çok popi bende yapıyım dedim :D Fazla uğraşamadım daha güzel olabilirdi ilerde editeyip konuyu tekrar düzenleyebilirim :D
  24. Chypie06

Chypie's Modern Mountain Mansion

Tamamen doğaçlama geliştiği için şu an için hiçbir planım yok bu haldeyken foruma koyuyorumki önerilerinizi sıcağı sıcağına uygulayabiliyeyim diye lütfen önerilerinizi eksik etmeyin (mesut sende etme la :D)
  25. Chypie06

Vee Nurse Akali ... :D (Chypie Karakalem)

yorumlarınızı eksik etmeyin :D