ReadTimeoutException

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalabalık bi serverin lobisine girdiğim zaman ilk bi kaç saniye sonrasında donuyo be bi kaç saniye sonrada bu hatayı vererek oyundan atıyo

yardım ederseniz sevinirim[DOUBLEPOST=1435925474,1435924724][/DOUBLEPOST]bilen yok mu :D

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lagdan sunucu atıyordur, yada internetin ttnet dir.

Freeshly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
krdeşm ordaki pingle çok alakası yok gelen ve giden paketlerde loss oluyordur ondan

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun paket sınırı düşüktür veya bilgisayarın kaldırmıyordur en kötü ihtimal internetin yetersizdir. Read Time Out Exception ya paketlerin okunamamasından ya yollanırken hata olmasından dolayı verir.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun paket sınırı düşüktür veya bilgisayarın kaldırmıyordur en kötü ihtimal internetin yetersizdir. Read Time Out Exception ya paketlerin okunamamasından ya yollanırken hata olmasından dolayı verir.
Fiber internetim var pcde skyrimi sıkıntısız kaldırabiliyor

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarım girerken ben giremiyoeum
Java ve Client'in ile ilgili bir sıkıntıda olabilir, lakin sunucu ile olma ihtimali daha yüksek. Sunucu sıkıntılarında illa arkadaşlarının başına da gelmesi gerekmez.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java ve Client'in ile ilgili bir sıkıntıda olabilir, lakin sunucu ile olma ihtimali daha yüksek. Sunucu sıkıntılarında illa arkadaşlarının başına da gelmesi gerekmez.
Sorun modemimden kaynaklıymış huawei hg253 model modemlerde bu sorun kronik olarak yaşanıyomuş