Arama sonuçlarınız

1. F

Naruto severler buraya bu reziliği göremeniz lazım :D

yukardan anlaşıldığı gibi hahahahahahahahahah:D
  2. F

Kaybetikden sonra anladım

Hiç fark etinizmi mc ye ilk girince hiç bişeyi bilmediğiniz zaman oyun size bir tutku veriyodu kesfetme duygusu o çok güzeldi düsünüyodum acaba başka neler bulcam diye pro oldukdan sonra mc artık sıkıcı ve gereksiz gelmeye başladı siz de böyle düşünüyormusunuz
  3. F

assassin creed 4

ASSASSİN CREED 4 DUYRULDU TÜM BİLGİLER BURDA ! Ubisoft CEO’su Yves Guillemot bugün finansal durum raporu açıklaması yaptı ve bu açıklamadan hemen sonra Assassin’s Creed IV’ü duyurdu. Çoğu oyuncunun merakla beklediği duyuru sonunda yapıldı. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, oyunun resmi olarak...
  4. F

thaumcraft 3 modu

bu moda neler olduğunu item leri craftları ve bu mod ne yapmamız gerektiğini bilen varmı
  5. F

yüzüklerin beyfendisi

hehehehahhaha furodoyu unutun artık batalın oğlu batal var bi biskerm versem ::d:D:d
  6. F

hangisi daha iyi !

arkadaşlar ben hep minecraft unbelievable shaders kulanırdım ama skydaz da yeni gördüğüm bi sharder var glsl diye linki burda http://www.skydaz.com/glsl-shaders-mod-installer-for-minecraft-1-4-7/ bumu daha iyi yoksa unbelievable shaders bide bunlar çok benziyo yoksa aynımı çabuk...
  7. F

çok süper bi texture pack Dustycraft

efsanevi görüntüsüyle kendini kulandıran bi texture pack eminim oynarken zevk alacaksınız malesef resmini koyamadım ama linkini vericem :roflmao: http://www.minecrafttexturepacks.com/dustycraft/ linki verdiğim yerde resimleri var
  8. F

büyücülü sihirli mod packi

arkdaş söyle asalı sihirli artı too many item le crafting guide olan bi mod packi yapacak olan varmı
  9. F

The Legend Of Notch Mod

The Legend Of Notch Mod bu mod u bana bula bilcek varmı çünkü 1.4.7 de çıkmadı
  10. F

minecraft 1.4.2 full survival sw

ip-5.69.97.202 .mami41 .mami412 .mami413 .mami414 şifreler full 123 ip olarak 5.108.63.117 de olabilir yeni ip de lag olmaz