Arama sonuçlarınız

1. M

Devoyunculartv Minecraft Canlı yayınları

Twitch : http://www.twitch.tv/devoyunculartv Pazartesi: 19:30 - 20:30 Çarşamba: 19:30 - 20:30 Cuma: 19:30 - 20:30 Haftasonu: Her an yayın olabilir. Takipte kalınız :) Genel olarak minecraft ile alakalı yayınlar yapıyoruz. Fakat serilerimiz arasında Terraria Minecraft adventure haritaları...
  2. M

0

0
  3. M

Java kodlama -*/YARDIM\*-

import java.util.Scanner; public class Deneme_1 { public static void main (String[] args){ Scanner qx = new Scanner (System.in); System.out.println("İşlemler:"); System.out.println("1) TOPLAMA"); System.out.println("2) ÇIKARMA"); System.out.println("3) ÇARPMA")...
  4. M

Benimle Oynar mısın?

üzerinde çalıştığım bir yapı var. Beraber yapacak adam akıllı birileri varsa tamamlayabiliriz. Her şey hazır sadece biraz yardıma ihtiyacım var. We veya onun gibi yardımcı programlar yok. Sadece Hızlı bir şekilde yapı yapacaklar mesaj atsın.
  5. M

{\[Yardım]/} Shaderpack önerisi

Merhaba, bende 1.7.10 ve 1.7.2 shadermod var fakat sürüme uygun seus v10.1 lite yok. Önerebileceğiniz güzel shaderpackler var mı?
  6. M

Cathedral gate

@LifeTaker_ 'in öğrettiği teknikler sayesinde kathedral kapısı yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum. Resimler: dediğim gibi sadece kapı :) En yakın zamanda shaderla çekeceğim. Üstte de belirtmiştim: Yorumlarınızı bekliyorum. :)
  7. M

4 işlemli basit hesap makinesi

/* * To change this license header, choose License Headers in Project Properties. * To change this template file, choose Tools | Templates * and open the template in the editor. */ package javaapplication14; import java.util.Scanner; /** * * @author HP */ public class JavaApplication14 {...
  8. M

İlk java programım

/* * To change this license header, choose License Headers in Project Properties. * To change this template file, choose Tools | Templates * and open the template in the editor. */ package javaapplication8; import java.util.Random; /** * * @author HP */ public class Oyun { /** *...
  9. M

Crack İndirme (Yardım)

Elimdeki TeamExtreme minecraft crack'ini silmem gerekti daha sonra farklı crackler indirdim fakat Hiçbiri sonuç vermedi. TeamExtreme'in cracki varsa verir misiniz.
  10. M

Savaş kulesi denemesi-0,5

yaparken çok gözüme güzel gözükmedi hatta iğrendim :D o yüzden devam edip etmeyeceğimi sormak gereğinde buldum kendimi. işte yarım kalan proje: yandan görünümü. önden görünümü. :P devam edip etmeyeceğime siz karar verin.
  11. M

Komut bloğuyla başka bir komut blouğunu kontrol etmek(yardım)

Harita hazırlarken kullanmam gereken bir sistem var. Örneğin 2 komut bloğu var. Birinde sadece a yazıyor diğerinde ise ... ... ... kordinatlarındaki komut bloğunun içinde a yazıp yazmadığını denetliyor. Srdtrk kullanmıştı. Ancak videoda komut tam gözükmüyordu. Bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum.
  12. M

Nature gate(server çalışması)

Arkadaşımın serverinde boş boş dururken böyle bir çalışma yaptım devamını getirmeyi düşünüyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum :D resimler: arkadan görünüm. önden bir görüntü gece iken görünüşü yorumlarınızı bekliyorum.
  13. M

Bilgisayar sorunu (yardım)

2 gün önce yeni .iso şeklinde torrentten dosya indirdim. 8 parttı bir tanesini daemon tools ile açtım ve hepsi toplandı. Setup açıldı. Oyun yüklendi sorun yoktu. Sonraki gün bilgisayar yavaşladı ve açtığımda setup tekrar çıktı ve indirip indirmeyeceğimi sordu. Bugün ise bilgisayar(laptop) hızlı...
  14. M

Medieval Windmill (Shader mod)

Yapımı çok uzun sürmese de ortaya güzel bir görüntü çıktı. Şehir kurmayı deneyecektim. Ev yapmakta o kadar becerikli değilim :D. Umarım beğenirsiniz yandan görünüşü çatısı çok olmadı. önden görünümü( Gölgesi çok tuhaf :D ) Umarım beğenirsiniz Shader mod için: Karyonix shader mod(tıkla)...
  15. M

Haritalarda gamemode değiştirmek (Yardım)

İndirdiğim haritada gamemode değiştirmeme izin yok nasıl çözebilirim bu sorunu? Şimdiden teşekkürler.
  16. M

Amatör seslendirme (yardım)

Amatör seslendirme yapmak istiyorum sesimde gayet iyi fakat hangi programları kullanacağımı bilmiyorum. Örneğin bir çizgifilmdeki bütün karakterleri seslendiremem içlerinden bir tanesini seslendirmem için ne yapmam gerek.
  17. M

Mini bilgisayar

Yeni yüklediğim modda blokları küçük küçük kırıp şekillendirebiliyorsunuz. Ben bilgisayar yaptım işte resimler: önden bir görüntü (tuşlar da var ama çok belli olmamış, taştan yapacaktım ama aynı tür blok olması lazım maalesef) ve arkası :D priz de vardı ama gözükmemiş.
  18. M

Minecraft'ta hortum

Modun tek amacı eğlenmek galiba :D Hortumun yanı sıra deprem,drill(matkap) fire worm gibi özellikler var :D Fakat en güzelleri hortum İşte resimler: hortumun içinden bir görüntü :) hortum bittikten sonra içindekileri döküyor... 1,2,3,4 slotlarındaki eşyalar dediğim şeyleri yapmaya yarıyor.
  19. M

Karlı biomlar için moden ev O_o[Shader(seusv10.1),ModernHD]

Merhaba arkadaşlar, Karlı biomlar için modern ev yaptım :D İlk başta Şehir kurmayı planlıyordum. Sonradan kar eklemeyi düşündüm. Ortaya güzel bir görüntü çıktı :) Yalnız Bazı yerlerinde kullandığım şeker kamışlarını kırmayı unutmuşum :alay: *Eğer isterseniz schematic,Map,Resourcepack ve shader...
  20. M

Modern house (shader mod)

Modern ev yapmayı lets buildlere bakarak deniyordum. Şimdi ise kendime ait bir yapıyla karşınızdayım Seus v10 lite mod (Tıkla) --------------...
  21. M

Güzel bir seed görmenizi isterim

Shader mod için yer arıyordum. Ama shader modla çekmedim çünkü acaip kastı hareket edemedim. Bende normal fotoğraf vermek zorundayım: evet yorumlarınızı bekliyorum. Doğal bir köprü var. Ayrıca bugtan dolayı arkada dümdüz bir yer var.İstek gelirse seed veririm. Seed:-6452307070023502333
  22. M

Parkour eğlence mapı (market)

Daha önce projesini yayınlamıştım. Şimdi ise sıra mapta. Tekrardan bahsedeyim. Mapta amacınız parkurları bitirerek para kazanmak. Haritada asla gece olmaz.Ayrıca asla yağmur yağmaz. Kazandığınız para ile yapı malzemesi alıp ev yapmak. Yapı malzemelerini takas edebilirsiniz.Resimler...
  23. M

Eğlence Mapı (mob arena)

Merhaba arkadaşlar, size biraz maptan bahsedeyim :p Başladığınız yerde Tahta kılıç (bedava) demir,altın,elmas kılıçlar var. Öldürdüğünüz Mob sayısı kadar para kazanıyorsunuz ve bunları harcıyorsunuz. İşte fotoğraflar : mob arena başladığınız yer. Ve son olarak link...
  24. M

Kısa,Öz Bol komutlu Güzel bir vadi Adventure map (version:1)

---------------------------------HİKAYE --------------------------------- Tek başına büyümüş,yaşadığın köyde deli olarak tanınan, maceraperest ve cesur birisin.Bunu kanıtlamak için "İsmi lazım olmayan yer'e" gidiyorsun. üstten bir görünüm. Tabi ki bununla sınırlı değil ışınlandığınız yerler...
  25. M

Yeni puzzle map

Map başlangıcında /market,parkur-1,parkur-2,parkur-3/ olmak üzere 4 ayrı ışınlanma yeri var. Amacınız Parkurları bitirerek Nether yıldızı kazanmak. Bu saye de nether yıldızını markette harcayabilirsiniz. Örneğin: 1 Nether yıldızı = 1 yapı malzemesi (kum,cam,taş,odun vb.) Topladığınız...