Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Berk TAŞ

Hamachi Tünel Sorunu Yardım -bağlantı engellenmiş- -kimlik doğrulama hata!-

Arkadaşlar lütfen yardım. Yeni PC aldım. İlk başlarda hiç sorun yoktu. Hamachi indirdim arkadaşla oynamak için. Aldığımdan 1-2 hafta sonra arkadaşımın bilgisayarında hamachide benim ismimin yanında bir işaret çıktı. Buyrun bu da ss: PC özellikleri: Windows 8.1 Single Language Intel Core i7...
  2. Ahmet Berk TAŞ

Macera dolu bir survival haritasına hazır mısınız ?

Evet , arkadaşlar bugün güzel bir etkinlikle karşınızdayız. Sihirli bir orman konulu kendi yapımımız harika bir survival haritası üzerinde oynanacak oyunumuzun birçok boss ve zorlu görevleri vardır.Cesur arkadaşlarımızı bekleriz.En fazla 2 kişi alabiliriz.Oyun sonunda "PRO"mu yoksa "NOOB"mu...
  3. Ahmet Berk TAŞ

Bizimle oynar mısın?

Merhaba arkadaşlar biz ClyGore ve Ugurcaliskan ile kucuk bir orman tasarladık birsuru tuzak var ve eğlenceli bir map oldu.Biz adminler seni izleycek ve hayatta kalabiliyormusun anlayacağız.Hem senin hem bizim eğlenebileceğimiz bir oyun olacak.Tek eksik sensin.Yanlızca bir kisiye ihtiyacımız...
  4. Ahmet Berk TAŞ

Resoure Pack Zorunlu Yapma

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi serverıma girenlerin server resource packini kullanması zorunlu olsun istiyorum.Bildiğiniz plugin veya ayar söylermisiniz, şimdiden teşekkürler... Yanlış yazdıysam özür dilerim , IPhonumdan gönderildi.
  5. Ahmet Berk TAŞ

İlk Skriptime Göre Nasıl Olmuş?

Konunun yerinin burası olduğuna emin değilim ancak ilk skriptimi yazdım.Çok hoşuma gitti :D Serverımızda "/sa" komudunu girdiğimizde bize karşılık olarak şöyle bir mesaj gelir :"Aleykum Selam Kardaş" Skriptin indirme linki:INDIR Skript: command /sa: trigger: send "Aleykum Selam...
  6. Ahmet Berk TAŞ

MakeYourOwnCommands Plugin Tanıtımı

Evet arkadaşlar MakeYourOwnCommands diye bir plugin keşfettim.Belki biliyorusunuzdur.Bu konuda pluginin işlevlerinden ve nasıl kullanıldığından bahsedeceğim.Maddeler halinde yazacağım. Neyse uzatmayayım. Pluginden bahsedelim ; Bu plugin sayesinde serverınızda İngilizce komutları...
  7. Ahmet Berk TAŞ

SevenCraft

Merhaba Türkiye biz The7MineCraft ' ın kurucuları kendi serverımızı kurduk hepinizi bekleriz.Özellikler: Lag:%0 Özel pluginler İp:25.202.44.226