Arama sonuçlarınız

1. kararock

1.7.9 Serverım için dtlTraders kurabilecek birisini arıyorum :3

Başlıktada belirttiğim gibi plugini kuracak arkadaşlar varmı ben kurdum felan olmadı ya plugin açılmadı yani server içinde bir etkisi olmadı yada marketi kurarken bozukluk oldu :/ Beyler acil yardım edebilcek biri lazım serverda yetkide veririm.
  2. kararock

Yeni oyun PLANETSİDE 2

Oyun TANITIMI: Öncelikle ufak bir açıklama. Oyun Düz fps kafasında olmadığından yeni başlayanlar için zorluklar içeriyor. Oyuna ilk girdiğinizde kaos hakimmiş gibi geliyor. Fakat oyunu öğrendikten sonra oynadığınız teçhizata göre ortama ayak uydurmaya başlıyorsunuz. Bu karışıklık azalmış...
  3. kararock

Yeni oyun PLANETSİDE2

Oyun TANITIMI: Öncelikle ufak bir açıklama. Oyun Düz fps kafasında olmadığından yeni başlayanlar için zorluklar içeriyor. Oyuna ilk girdiğinizde kaos hakimmiş gibi geliyor. Fakat oyunu öğrendikten sonra oynadığınız teçhizata göre ortama ayak uydurmaya başlıyorsunuz. Bu karışıklık azalmış oluyor...
  4. kararock

Serverı kurdum ama şu hata geliyor-YARDIM-

Şimdi ben serverı kurdum serverı açtım (run.bat ile) minecrafta serverımı ekledim minecrafta serverımın ip si: (Hidden) oluyor ve run.bat dosyası açıp yazılar bittikten sonra şöyle bir hata veriyor(Not: Server hamachisiz ve no-ip sitesinden host aldım ) :
  5. kararock

Minecraft 1.5.1 Shader Mod - Çalışmıyor

Şimdi arkadaşlar ben Modu İndirdim İşte Optifine 1.5.1 HD B1,Shader Mod,Shader Mod Packs Yani ShaderPacks e atılan şeyler. Bunları yükledim kurdum oyuna girdiğimde ESC ye basıp Shaderı açtım oradan packleri deniyorum olmuyor.. Lütfen yardım.. Bu arada Minecraft Orjinal değil. Premium değilim.
  6. kararock

Run.bat'ı açınca Bilgisayarım Yeniden Başlatılıyor (Kapanıyor) Yardım!!

Arkadaşlar ben Minecraft 1.4.6 sürümünde Server Kurdum ama Run.bat Dosyasını açınca Pc'yi yeniden başlatıyor Yardım Edin Lütfen :/
  7. kararock

Yeni Modern Evim :)

Öylesine Yaparken İlham Geldi Ve Ortaya Bu Modern Evim Çıktı : Beğeni Gelirse İçerisinide Koyacağım :)
  8. kararock

N.A.H

Kahramanımız Size Güzel Bir Nah Çekiyor :D Ben Yaptım Nasıl Olmuş :D
  9. kararock

Mine-imator'de Yapılan Animasyonlar Nasıl Videoya Dönüştürülür Bilen Varmı?

Arkadaşlar bende en az 3 tane Animasyon var ama nasıl Videoya dönüştürücem veya Mp3-Mp4 e ?
  10. kararock

Mouse Olmadan Yaptığım-MODERN BİR YAPI

Başka Bir Evde Olduğum İçin Laptopın üzerindeki sabit mouse Benim Değişimle Düz mause :D İle yaptığım Modern Ev,Bu Aralar Sınırları Zorluyorum :D.. İşte Resimler:
  11. kararock

Gamemod olmadan ve Survival Server'da yaptığım Ev..

Resimler Nasıl Olmuş Arkadaşlar Her Türlü Yorum Atabilirsiniz:
  12. kararock

Notch Yeteneksizsiniz Türkiyede :)

Geçenlerde Televizyonda Yeteneksizsiniz Türkiyeyi İzliyordum Acunun Arkasında Notch'u Gördüm.. Ve Sonra Acunun Sitesinden Tekrardan o bölümü bulup Çekitm... Bakın O Fotoğraf:
  13. kararock

Film Çekmek isteyen içeri

das
  14. kararock

34 Gün Süren Evim!!

Konu yanlış anlamalardan kapanması istenir!!
  15. kararock

Daha Yarım Saat Önce Bittirdim,bakmadan Geçme Sakın !! Lux Modern Villa

Daha yeni bitirdim arkadaşlar beğenmeyi unutmayın!! Not : Tario76 arkadaşımız modern villalara çalış demişti bende hemen bunu yaptım. LUX MODERN VİLLA HD Texture Pack'li: Minecraft'ın Texture pack'lisi:
  16. kararock

Apartman Benm Eserim!!

20 dakikadır buna uğraşıyorum :) Güzelmi :) Minecraft Texture Pack'li HD Texture Pack'li
  17. kararock

Çok Hoş Çok Güzel Bir Lux Villa!! Bahçeli-benim Eserim :)

Çok hoş bir Bahçeli Ev Yaptım :) , Ama Villamı oluyor bilmiyorum! Onuda siz yazın :) Beğenmeyi UNUTMAYIN !!
  18. kararock

Su Kayağı Ben Yaptım Çok Hoş!! Kesin Bak!!

Arkadaşlar bu Benim SU KAYDIRAĞIM Sizce Nasıl güzel ise devam edeyimmi? Ender MIRIZ Çalmayın! -KayakKent v0.1- İsterseniz haritanın linkini koyabilirim!!
  19. kararock

Yardım edin lütfen!!

Arkadaşlar ben geçen gün video çekicekdim ama bir program lazım cs hatırlarsınız hani ölünce bir şey oluyor istediğiniz yere gidebiliyorsunuz onun gibi bir şey onu bana verebilirmisiniz linkini bakın şu videodada var: http://www.youtube.com/watch?v=i0gR2dAQw1I