Arama sonuçlarınız

1. Sayklop

|| CattivaCraft Geri Döndü || 7/24 || Faction || 1.7.2 ||

200 sembolik bir rakam sunucumuz eski popüleritesini kazanırsa ram yükseltilecektirYeni marketimizin resmi ve hipodromun resmi eklendi yeni spawnımız yavaş yavaş tamamlanıyorGüncelGüncelGüncel
  2. Sayklop

Evet batıhosttan O mesajın yazılma tarihine bak ayrıca sunucuda hiçkimseye hiçbir item verilmedi verilmez verilmeyecek.Bizi başka sunucularla karıştırmayın lütfen
  3. Sayklop

Serverın 2. kuruluşu konu açılış tarihine bakabilirsin konuyu editleyip upladık haklısın şu anda spawn arena vb bizim değil ama eski sunucumuzda oynayanlar bilir çok efsane bi spawnımız vardı kendi yaptığımız şu an tekrar yeni spawn yapıyoruz.
  4. Sayklop

Server tekrar açıldı herkesi bekleriz
  5. Sayklop

1i gider 1i gelir dostum sıkıntı yok serverımda 1 kişi bile olsa benim için yeterlidir :)
  6. Sayklop

Konunun açılış tarihine bakar mısın rica etsem :) Bakım bitmiştir sunucu online rahatlıkla girebilirsiniz :)
  7. Sayklop

1.7.x Versiyonlu Sunuculara Türkçe Eklenti Paketi

İndirme linkinde jotti virusscan çıkıyor :)
  8. Sayklop

Ah be güzel kardeşim biz vip satmasak 3 aydır nasıl açık olalım ve halada 50 gün süremiz oluo +30 gün sürelik paramız nasıl olsun bazen çok basit düşünüyosunuz :) Tabi istediğin gibi düşünebilirsin :)
  9. Sayklop

Sunucumuz teknik hatalardan dolayı uzun süreli bakıma alınmıştır rahatsızlıktan dolayı özür dileriz en yakında sizlerle tekrar buluşmayı amaçlıyoruz.Anlayışınız için teşekkürler :)
  10. Sayklop

Niye böyle birşeyle uğraşmak isteyeyim ki :D Komik gerçekten neyse istediğinize inanabilirsiniz o hesapların hiçbiri benim olmadığı içinde benim adıma hiçbir sorun yok :)
  11. Sayklop

Daha üstün bi mimarin varsa seni aramızda görmek isteriz :) Ayrıca o hesapların birinin ipsi benim ipim ile çakışsın beni forumdan banlayabilirler :)
  12. Sayklop

Arkadaşlar. -_-Güncel
  13. Sayklop

ŽNefesCraft | Ölüm Seni Çağırıyor ! [v.1.6.2]

Parasına göre muamele desene ^^
  14. Sayklop

ŽNefesCraft | Ölüm Seni Çağırıyor ! [v.1.6.2]

"Hileci ve terbiyesiz oyunculara yer yok!" demişsiniz yönetim ekbinizden biri küfürden banlanıyor sağa sola çemkirmekten başka bildiğiniz bir şey yok gibi gözüküyor -_-
  15. Sayklop

Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim :) Senden daha önemli işlerim var.
  16. Sayklop

Panelde ayarları fazla kurcalamamışsın belli oluyor :( Kafan güzelmiş güle güle kullan :D Bu mesajıda terbiyesizlik olarak görüyorsan yapıcak bir şey yok herşeyi kendi hayallerinize göre kuruyorsunuz :D
  17. Sayklop

facebook.com/cattivacraft -- Bizi Takip Edebilirsiniz
  18. Sayklop

Bayrak Kapmaca ve Parkur eklendi. SurvivalGames Hazırlanıyor. İyi Oyunlar
  19. Sayklop

tabii ki eleştiri yapabilirsin benim için bi sorun yok mapi nitrado forumundan bi arkadaş yapmış ona rica etmiştim bana vermişti istersen sana nickini filan verebilirim ki buda mapin çalıntı değil alıntı olduğu gösterir ben bu işe para kazanmak içinde girmedim ayrıca serverımda 24gb ram var fakat...
  20. Sayklop

daha gelmedi gelicek :)Serverımıza Türkiye'de ilk olarak PVE dünyası açılmıştır PVE dünyasında başka oyuncularla savaşamaz sadece canavarlarla savaşabilir , maden kazabilir ve ev yapabilirsiniz.Servera yeni başlayan oyuncular burada eşyalarını tamamlayıp normal dünyada savaşa katılabilir !
  21. Sayklop

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim:Atakan Öztürk *Forum Kullanıcı adı: Sayklop *Neden katılmak istiyorsunuz:3üde sevdiğim ama elimde olmayan oyunlar.
  22. Sayklop

1.6.4 HungerGames plugin paketi lazım

Evet arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız gibi 1.6.4 uyumlu HungerGames plugin paketine ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
  23. Sayklop

[★]CattivaCraft [★] 7/24 [★]Hard Survival [★]

Server daha yeni açıldı o yüzden olabilir :)